MUDr. Miroslav Žďárský

Praktický lékař pro dospělé
Štěnovické náměstí 377, Štěnovice

Praktický lékař pro dospělé
Obecní úřad, Nebílovy

Skvělý doktor!Také bydlím v Plzni a dojíždím k němu,ráda.

Jsem příznivcem poplatků ve zdravotnictví, ale když mi pan doktor naúčtoval 30 korun i za předpis na léky proti alergii, tak jsem zírala. Jindy mi řekl, že mi je nenapíše, protože ještě není sezóna! Musela jsem mu říct, že už teda mám projevy alegrie. Koukl se mi do očí a řekl si zase o 30 korun. Předepsal mi ale jen malé balení a já musela přijít ani ne za měsíc znovu :(
Zkušeností s ním mám mnoho, některé i pozitivní. Ale péče může být rozhodně lepší! Lékaře jsem změnila.

Velmi kvalitní péče, vlídný přístup.

Pan doktor Žďárský mne ošetřuje už řadu let a vždy jsem s ním i s jeho léčbou byl spokojen. Dojíždím za ním z Plzně i přes to, že je zde dostatek lékařů. Vážím si jeho práce a i toho jak přistupuje k mým problémům. Pokud moje nemoc potřebovala odbornou péči, vždy mě doporučil vhodného a dobrého lékaře. Za to mu patří můj dík.

Sice si na něj taky kdosi stěžuje, ale myslím že když přehlídnete lehké klepání rukou a trošku nemoderní přístup, řekl bych že p.Ždárský není až nejhorší. zažil jsem i jiné doktory a s p. doktorem jsem se vždy bez problemu domluvil