Adresa

Privátní ortopedická ambulance
Dvořákova 408, Tišnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Privátní ortopedická ambulance Jiný

Dobrý den, pravdou je, že pan doktor je velice náladový, k malým dětem dosti nepříjemný a milé chování by se u něj muselo hledat. S dcerou jsme k němu chodily od mala, pan doktor byl vždy nepříjemný, popř.daval najevo dosti svoji špatnou náladu. Vyšetření a způsob léčby zvolil jako každý jiný lékař, nic ohromujícího. Šokoval mě, když mi sdělil že má dcera skoliózu- přitom jsme chodili pravidelně a cvičíme, tak nevím proč se toto dle jeho zjištění pro něj ukázalo až v 5 letech. Šla jsem za dalšími lékaři, dcera na mnoho vyšetření a oba specialisté shodně vyvrátili názor pana Straky. Dosti k zamyšlení. Vždy když jsem i já slušně prosila o poukaz na ortopedické vložky, velice hrubě mi vytkl, že to vůbec po něm žádám a to několikrát, nevím proč- nárok na to s dcerkou máme obě. K menším dětem se vskutku nehodí, dává dosti silně najevo, jak ho pacienti obtěžují, světlé chvilky na jen málokdy. Dcerka z něj i jako dítě neměla dobrý pocit a vyloženě nesnášela jeho peskovani a to když měl na ni sáhnout.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřený profil

Nebyla jsem spokojena s přístupem pana dr. Straky. Můj syn má od dvou let špatné nožičky, tak jsem chtěla zavčas podchytit a zahajit léčbu. Pan doktor řekl, že to není potřeba, že se to samo spraví. A když jsem se zeptala na možnosti léčby, reagoval velmi podrážděně a všechny možnosti zamítl. Pan doktor při komunikaci byl netrpělivý, na mé otázky odpovídal úsečně a otrávěně. Takže rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil

Výborný lékař a hodný člověk. V péči má moje dcerky obě nosí korzety a páteř maji dobrou. Dík za vše.Honková


M
Ověřený profil

Se synem jsem chodila k panu doktorovi s chodidly od narození.Nožičky má v pořádku.Ted k němu chodím s dcerou,ta má špatné kyčle a díky panu doktorovi,se to rychle podchytlo a vyřešilo.Když ho blíže poznáte,zjistíte že taky jen člověk jako každý lékař.. ja jsem s panem doktorem velice spokojená.


Ověřený profil

Pan doktor Straka mě šokoval svým přístupem k malým dětem. Měli jsme nástup do nemocnice na operaci a pan doktor nám měl jen vypsat příjmové papíry. Prohlížel 2,5 letému synkovi nožky a ten začal plakat že na operaci nechce. Pan Straka nás seřval že to není možné, že takhle ječí, že mu nic nedělá ať ho zklidním. Tak jsem se mu snažila vysvětlit že synek ví co ho čeká tak se bojí. Neměl pochopení, úplně vytrykly slzy z jeho přístupu. Nechápu jak někdo s takovým přístupem k dětem, pracuje u dětí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

máme s ním skvělou zkušenost,dcera je dnes zcela v pořádku a opět může hrát házenou.Hurráá


jj dobrý


P

pomohl dceři a nebyla to prkotina, dekuji mu Pavel


K
Ověřený profil

Vůbec nedoporučujeme,obzvláště ne pro rodiče s novorozenci nebo malými miminky.Máme 6 měsíční dceru,se kterou jsme byli posláni naším pediatrem k tomuto ortopedovi.Celkem jsme tam byli čtyřikrát a už bychom tam nikdy nešli,i kdybychom měli jet až do Prahy.Každý týden má trošku jinou ordinační dobu,tak jsme si volali,kdy můžeme přijít.Ordinuje 2 dny v týdnu odpoledne a v sobotu ráno.Spíše tedy neordinuje...Jen při první návštěvě jsme měli štěstí,že byl pan doktor ve formě a byli jsme vyšetřeni během asi 30minut.Ale při dalších dvou návštěvách se lékař teprve hodinu po začátku jím určených ordinačních hodin dostavil,aniž by se čekajícím pacientům omluvil,i kdyby jen prostřednictvím sestry,která vždy byla přítomna.Když už se dostavil-přijel ze služby,nevyspaný,nemluvný a vůbec jsme si nemohli být jisti,že se dokáže soustředit na ultrazvuk kyčlí několikaměsíčního miminka.Změnili jsme ortopeda,kterému se dá říci Pan Doktor.Straka by měl odletět!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


moc příjemný doktor,jsme s ním spokojení


Došlo k chybě, zkuste to znovu