Dvořákova 408, Tišnov
Privátní ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Nebyla jsem spokojena s přístupem pana dr. Straky. Můj syn má od dvou let špatné nožičky, tak jsem chtěla zavčas podchytit a zahajit léčbu. Pan doktor řekl, že to není potřeba, že se to samo spraví. A když jsem se zeptala na možnosti léčby, reagoval velmi podrážděně a všechny možnosti zamítl. Pan doktor při komunikaci byl netrpělivý, na mé otázky odpovídal úsečně a otrávěně. Takže rozhodně nedoporučuji.

Výborný lékař a hodný člověk. V péči má moje dcerky obě nosí korzety a páteř maji dobrou. Dík za vše.Honková

Se synem jsem chodila k panu doktorovi s chodidly od narození.Nožičky má v pořádku.Ted k němu chodím s dcerou,ta má špatné kyčle a díky panu doktorovi,se to rychle podchytlo a vyřešilo.Když ho blíže poznáte,zjistíte že taky jen člověk jako každý lékař.. ja jsem s panem doktorem velice spokojená.

Pan doktor Straka mě šokoval svým přístupem k malým dětem. Měli jsme nástup do nemocnice na operaci a pan doktor nám měl jen vypsat příjmové papíry. Prohlížel 2,5 letému synkovi nožky a ten začal plakat že na operaci nechce. Pan Straka nás seřval že to není možné, že takhle ječí, že mu nic nedělá ať ho zklidním. Tak jsem se mu snažila vysvětlit že synek ví co ho čeká tak se bojí. Neměl pochopení, úplně vytrykly slzy z jeho přístupu. Nechápu jak někdo s takovým přístupem k dětem, pracuje u dětí.

máme s ním skvělou zkušenost,dcera je dnes zcela v pořádku a opět může hrát házenou.Hurráá

jj dobrý

pomohl dceři a nebyla to prkotina, dekuji mu Pavel

Vůbec nedoporučujeme,obzvláště ne pro rodiče s novorozenci nebo malými miminky.Máme 6 měsíční dceru,se kterou jsme byli posláni naším pediatrem k tomuto ortopedovi.Celkem jsme tam byli čtyřikrát a už bychom tam nikdy nešli,i kdybychom měli jet až do Prahy.Každý týden má trošku jinou ordinační dobu,tak jsme si volali,kdy můžeme přijít.Ordinuje 2 dny v týdnu odpoledne a v sobotu ráno.Spíše tedy neordinuje...Jen při první návštěvě jsme měli štěstí,že byl pan doktor ve formě a byli jsme vyšetřeni během asi 30minut.Ale při dalších dvou návštěvách se lékař teprve hodinu po začátku jím určených ordinačních hodin dostavil,aniž by se čekajícím pacientům omluvil,i kdyby jen prostřednictvím sestry,která vždy byla přítomna.Když už se dostavil-přijel ze služby,nevyspaný,nemluvný a vůbec jsme si nemohli být jisti,že se dokáže soustředit na ultrazvuk kyčlí několikaměsíčního miminka.Změnili jsme ortopeda,kterému se dá říci Pan Doktor.Straka by měl odletět!

moc příjemný doktor,jsme s ním spokojení

Doporučuji, velmi dobrý odborník a ochotný.