Adresa

Dvořákova 408, Tišnov
Privátní ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient

Nebyla jsem spokojena s přístupem pana dr. Straky. Můj syn má od dvou let špatné nožičky, tak jsem chtěla zavčas podchytit a zahajit léčbu. Pan doktor řekl, že to není potřeba, že se to samo spraví. A když jsem se zeptala na možnosti léčby, reagoval velmi podrážděně a všechny možnosti zamítl. Pan doktor při komunikaci byl netrpělivý, na mé otázky odpovídal úsečně a otrávěně. Takže rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Výborný lékař a hodný člověk. V péči má moje dcerky obě nosí korzety a páteř maji dobrou. Dík za vše.Honková


M
Ověřeny pacient

Se synem jsem chodila k panu doktorovi s chodidly od narození.Nožičky má v pořádku.Ted k němu chodím s dcerou,ta má špatné kyčle a díky panu doktorovi,se to rychle podchytlo a vyřešilo.Když ho blíže poznáte,zjistíte že taky jen člověk jako každý lékař.. ja jsem s panem doktorem velice spokojená.


Ověřeny pacient

Pan doktor Straka mě šokoval svým přístupem k malým dětem. Měli jsme nástup do nemocnice na operaci a pan doktor nám měl jen vypsat příjmové papíry. Prohlížel 2,5 letému synkovi nožky a ten začal plakat že na operaci nechce. Pan Straka nás seřval že to není možné, že takhle ječí, že mu nic nedělá ať ho zklidním. Tak jsem se mu snažila vysvětlit že synek ví co ho čeká tak se bojí. Neměl pochopení, úplně vytrykly slzy z jeho přístupu. Nechápu jak někdo s takovým přístupem k dětem, pracuje u dětí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

máme s ním skvělou zkušenost,dcera je dnes zcela v pořádku a opět může hrát házenou.Hurráá


jj dobrý


P

pomohl dceři a nebyla to prkotina, dekuji mu Pavel


K
Ověřeny pacient

Vůbec nedoporučujeme,obzvláště ne pro rodiče s novorozenci nebo malými miminky.Máme 6 měsíční dceru,se kterou jsme byli posláni naším pediatrem k tomuto ortopedovi.Celkem jsme tam byli čtyřikrát a už bychom tam nikdy nešli,i kdybychom měli jet až do Prahy.Každý týden má trošku jinou ordinační dobu,tak jsme si volali,kdy můžeme přijít.Ordinuje 2 dny v týdnu odpoledne a v sobotu ráno.Spíše tedy neordinuje...Jen při první návštěvě jsme měli štěstí,že byl pan doktor ve formě a byli jsme vyšetřeni během asi 30minut.Ale při dalších dvou návštěvách se lékař teprve hodinu po začátku jím určených ordinačních hodin dostavil,aniž by se čekajícím pacientům omluvil,i kdyby jen prostřednictvím sestry,která vždy byla přítomna.Když už se dostavil-přijel ze služby,nevyspaný,nemluvný a vůbec jsme si nemohli být jisti,že se dokáže soustředit na ultrazvuk kyčlí několikaměsíčního miminka.Změnili jsme ortopeda,kterému se dá říci Pan Doktor.Straka by měl odletět!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


moc příjemný doktor,jsme s ním spokojení


A

Doporučuji, velmi dobrý odborník a ochotný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti