Masarykova 1195, Zlín

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace

Pan doktor Skalička je vynikající veterinář s profesionálním přístupem. S naší fenečkou jsme k němu chodili 14 let a vždy se nám snažil maximálně vyhovět a udělal vše pro to, aby ji pomohl. Prodloužil naší fenečce život minimálně o 4 roky. Díky němu se dožila tolik let, co se dožila. Staral se nám o fenečku do posledních chvil jejího života. Pan doktor je ve svém oboru opravdu profesionál a umí si poradit s čímkoliv. Klobouk dolů a moc děkujeme!

Výborný lékař, výborný kolektiv..Pán doktor a celý kolektiv nám zachránil pejska, kterému už jiný doktor nedával šanci, ve 13 letech mu prodloužili život i 2,5 roku a ještě do poslední chvíle nevzdával jeho nemoc a hledal řešení.Moc všem děkujeme a dál tam chodíme se štěňátkem.

Vyborny veterinar, nekolikrat operoval naseho pejska vzdy operace dopadla vyborne, jen diky nemu se nas pejsek dozil krasneho veku. Dekujeme

U pana doktora (míněno i celý kolektiv) jsem velmi spokojena. Vždy se mi snaží poradit, nemusím se bát za nimi přijít s jakýmkoli nápadem. Velmi citlivě zacházejí s mými psi i se mnou, vždy mi vyjdou vstříc je-li to možné. Jejich přístup profesionální i lidský mi velmi vyhovuje. Pokud mám potřebu konzultovat jen s jedním z kolektivu, není to problém. Vřele doporučuji. B. Potočná

Vynikající a citlivý přístup ke zvířátkům, ale i k páníčkům. Platí o celém kolektivu, tj. i o dr. Oswaldovi a dalšímu ošetřujícímu personálu. Hezké prostředí. Chodíme k němu už asi 14 let, teď se nám stará už o druhého pejska. Tento druhý pejsek tam chodí dokonce rád!!! Můžeme všem doporučit!

Na pana doktora nemůžu říct jediné špatné slovo. Zachránil nám vážně poraněného pejska, celou noc se o něj staral a byl velmi ochotný. Vřele doporučuji, protože péče a přístup je velmi kvalitní.