Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou
Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Dobrý a milí doktor doporučují jak pro děti i pro dospěle budete spokojené.Odborník na slovo vzatý,ale nerad dává léky.

C

velice zkušený lékař s dobrým a otevřeným přístupem k pacientovi. Může s jevit i jako svérázný až drsný k "přecitlivěným" lidem. Mě jeho přístup vyhovuje a vždy moje problémy vyřešil a pomohl.

Výborný doktor. Měl jsem zánět šlach. Jeden ortoped mi řekl, že mám ruku zdravou a jen přetíženou z práce a že s tím nic není. Jedu za panem Rýdlem, na první pohled vidí mírně oteklé zápěstí, hmatem zjistí zánět šlach. Provedl asi další tři hmaty k zjištění příčiny. Jasný zánět šlach, obstřik a později operace. Je to profík. Je rázný, je raz dva hotový, ale je to opravdu odborník. Vřele doporučuji. Když budou další problémy. Jedu zase za ním. Vždy mi pomohl.

arogantní až vulgární.není li jeho léčba uspěšná je velmi nepříjemný.

Je to velmi arogantní člověk, díky jeho roční péči a špatné diagnóze jsem nyní částečně omezený v pohybu. Kdybych se živil manuální prací, jsem invalida.
Se svou zarostlou rozhalenou hrudí ověšenou řetězy možná omámí nějakou dámu, ale jako lékař je odbornosti a pokoře daleko jako je Rychnov od nebližšího odborníka ortopeda. Na poliklinice v Rychnově jej rozhodně nehledejte.

super práce, vždycky mi poradil a vyléčil.

Milý, kamarádský přístup. Odborník na slovo vzatý, ale nerad dává léky.

Dobrý a milý doktor, sice rázný a raz dva hotový :-), ale péče dobrá. Doporučuji jak pro děti, tak i pro dospělé.