Alšova 723, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Nedivím se, že pan doktor Minář má pouze pozitivní hodnocení, na druhou stranu se divím, že má hodnocení jenom dvě ! I já se k pozitivnímu přidávám , jezdíme k němu zhruba tři roky a vždy jsme byli, ale i jsme, velmi spokojeni. Náš pejsek - malý knírač, pochopitelně také. Pan doktor má velmi vyvinutý smysl pro lásku ke zvířatům, má příjemné vystupování i k lidským jedincům, kteří zvířátka, mnohdy s velkou starostí, k panu doktorovi přivádějí. Vždy nás pobaví, když se roztomile zeptá, zda ho pejsek kousne ? Souhlasím s předchozím panem hodnotitelem, pan doktor Minář opravdu není zlatokop, zaplatit si nechá až po úspěšné léčbě a jak jsme s manželem poznali, potvrzuji, že několikanásobně méně !!! Nemůžeme si na to zvyknout, že ještě někdo takový v dnešním vydřidušském kapitalizmu, ještě existuje !
Děkujeme za starostlivost a péči o pejska a přejeme vše dobré v romto náročném povolání , pane doktore !!!
Alena a Viktor Perestjukovi

Mám s panem doktorem dobré zkušenosti, vyléčil mi psa (rotvailera) a doporučuji ho dalším..

Perfektní, příjemné jednání a ochota. Pejsana po úraze jezdil ošetřovat do domácnosti i po ordinačních hodinách, protože přes den, pro velké množství zvířecích pacientů v ordinaci, to zkrátka nešlo. Největší překvapení - výše účtu po téměř každodenní návštěvě po dobu skoro 2 měsíců. Podle konzultací s přáteli z jiných měst, zaplatil jsem několikanásobně méně, než bych zaplatil jinde. Z jeho jednání je poznat, že svoji práci nemá jenom jako řemeslo, ale i koníčka. Dobrý vztah jak k lidem, tak zvířecím pacientům.