klaudianova nemocnice, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

doplneno v rijnu2013.. omlouvam se ze se, muj puvodni prispevek se netykal zadneho skutecneho lekare,(jak jsem se v dobe psani prispevku domnival )ale dotazoval jsem se zde ohledne dnes jiz medialne znameho pana miroslava mazance, ktery se za lekare vydaval na svych prezentacich. jmenovany nikdy nebyl clenem lekarske komory (dle jejiho vlastniho vyjadreni) a slusnym lekarum delal svym chovanim ostudu. viz. http://www.blesk.cz/tag/doktor-miroslav-mazanec/1 tohoto pana jsem mel na mysli, v domeni, ze jde o skutecneho lekare.jeste dodavam, ze jmenovany dosud nebyl za sve jednani odsouzen, tak je treba na nej pohlizet jako na nevinneho. pred pripadnym soudem jsem ochoten svedcit o prubehu akce, ktere jsem se se jmenovanym miroslavem mazancem zucastnil.
moderatora zdejsi diskuze timto prosim o ponechani meho prispevku, ci jeho predelani tak,aby bylo zrejme o jakou osobu jde, aby nemohlo dojit k zamene lidi, ci poskozeni jmena jakehokoliv poctiveho lekare, ktery by bohuzel byl treba jeho jmenovcem. za svuj prispevek se nestydim, podepisuji se plnym jmenem . jiri krejca, benatky nad jizerou

text puvodniho prispevku:
zajimal by mne nazor ostatnich pacientu a take nazor lekaru, na Mudr. Miroslava Mazance coby diagnostika. Byl jsem na jedne jeho akci, ktera byla pojata jako beseda s lekarem spojena s prednaskou.Na tuto akci jsem jel specialne kvuli jeho povesti ceskeho doktora HOUSE. Pan doktor, snad puvodni odbornosti ortoped, sam sebe prezentoval jako jednoho z peti ceskych spickovych diagnostiku, kteri jsou certifikovani a opravneni provadet diagnostiku (a do urcite miry i lecbu) bez pristroju.Bohuzel,asi tak polovinu informaci sdelenych na prednasce,nebylo mozne si žádnym zpusobem ověřit, takze nemam jednoznacny názor. Dr. mazanec miroslav ma velmi dobre pozorovaci schopnosti, bystry usudek, a disponuje obsahlou znalosti z ruznych lekarskych oboru, jako je napriklad imunologie,endokrinologie,kardiologie a taktez se vyzna ve farmacii a v praktikach alternativni mediciny..Troufam si jej takto posoudit, protoze se cela leta zajimam o medicinu biologii farmacii alternativni lecebne praktiky apod. jeho prednaska byla velmi poucna, sugestivni, misty az z teatralnimi prvky, pan doktor v ni velmi doporucoval pristroj chi-master jako pristroj schvaleny pro lecbu ortopedickych a imunitnich potizi,a rovnez nabizel dalsi pripravky ktere mi chtel prodat za 24tisic s tim, ze pomuzou moji mamince od dlouhotrvajicich problemu.Pozoruhodne bylo, ze pan doktor dokazal ve vetsine pripadu u na prednasce zucastnenych lidi, opravdu poznat zdroj i intenzitu jejich potizi,vcetne diagnozy, i kdyz je predtim dle svych slov nikdy predtim nevidel. zucastneni to vesmes potvrzovali,vcetne udaju o tom, jake ted berou leky.(coz predtim mudr mazanec rikal stylem: vy pani,vzadu vlevo, dejte si pozor na tu levou ledvinu, vzdyt vite,ze vam vyndavali pred rokem ty kameny, upravil bych vam to mnozstvi diuretik(jmenoval konkretni lék) je moc velke,a dejte si pozor na tu levou chlopen, protoze se vam po zánětu zil v prave noze zacina objevoval bercovy vred a ten zanet vam zatezuje imunitni system, mate ucpany mizni system, proto ty otoky na nohou, ktere spolu s bolesti kloubu nadvahou a vasi nepohyblivosti zatezuji srdicko a to by tu zatez uz dal nemuselo vydrzet.. atd. atpod.
Uroven mych znalosti mi v nekterych pripadech umoznila odhadnout zpusob prace,a logiku jeho diagnostikovani, a mohu prohlasit, ze ikdyz na prvni pohled se jeho nektere praktiky blizily sarlatanstvi, tak za nimi byl (aspon co jsem dohlednul) brilantni usudek informovaneho a systematicky pracujiciho odbornika ktery vyuzival detailnich znalosti prace mechanismu liskeho tela. Potud pozitivni zkusenost.Co mne vsak zarazilo, bylo jiste mnozstvi nepresne podanych dle meho nazoru neuplnych ci zmanipulovanych informaci. napr. ze ten a ten vyrobek dosta cenu "zlateho hada" (zlaty had je kulturni cena) za nejlepsi evropskou lecbu,ze evropska unie narizuje vsem lazenskym zarizenim poridit chi-master apod.. (evropska unie vsak nesmi zvyhodnovat jednoho vyrobce vuci druhemu) a pan doktor rovnez nepoznal mou vlastni diagnozu, i kdyz je zrejma.. nejvice mne ale prekvapilo, ze celkem dost nevybirave az manipulativne doporucoval me mamince produkt se slozenim doplnku stravy a obsahem organickych nitratu, s tim,ze to bude prevence pred zavaznym onemocnenim srdce, ktere se nejspis v kratke dobe muze projevit. a tak se ptam.. muze vubec,a je opravnen, lekar s atestaci ortopeda predepisovat ci aplikovat nitraty, menit davkovani psychofarmak, inzulinu, leku na redeni krve (varfarin) apod.. a to vse bez predchozi konzultace s osetrujicim lekarem pacienta,jen na zaklade sve vlastni odborne uvahy, vyplyvajici z diagnostiky udelane takrikajic od oka? neni toto potencialne nebezpecne chovani lekare, o kterem by mela byt informovana komora? anebo je mudr.miroslav mazanec opravdu certifikovan a opravnen do urcite miry takovato opatreni na zaklade sve odbornosti udelat? kde a jak si to mohu overit? prosim o jakoukoli odpoved, laiky i odbornou verejnost. Ja jsem zatim nedovolil mamince na navrhovanou lecbu pristoupit,dokud neziskam solidni informace.. za recenzi se nestydim. jiri krejca benatky nad jizerou

V prosinci 2012 jsem se od jedné paní dozvěděla samou chválu na MUDr.M.Mazance, která mi dala kontakt. Kontaktovala jsem ho, protože jsem měla zájem o jeho diagnostiku. Neodmítám alternativní přístupy a dovedu pochopit nemocné lidi, kteří šli od doktora k doktorovi a žádný jim nepomohl. Ani já jsem se v té době necítila zdravotně dobře. Po kontaktu s MUDr.M.Mazancem mi tento sdělil, že diagnózu může provést jen po zakoupení okysličovacího přístroje chi-master za 10.000,-Kč. Měla jsem zájem navštívit ho osobně v jeho ordinaci, ale toto nebylo údajně možné. Přístroj mi přivezl domů jeho syn, ukázal mi, jak se s ním pracuje a sdělil mi, že má úžasné účinky, že vyléčí astma, srdeční potíže, nadváhu, atd. a že ho již používá mnoho pacientů v ČR, které vyléčil. Také sdělil, že jeho otec má certifikát na diagnostiku podle aury, kterou mají v ČR jen 3 lidé a že inspiroval scénáristu seriálu o Dr.Housovi (zmíněný scénárista žije v Anglii, myslela jsem, že je to americký seriál?). Přístroj jsem zakoupila. Po přečtení návodu jsem zjistila, že je to normální masážní přístroj a pochybovala jsem, že má takové účinky, které mi byly presentovány. Nicméně jsem ho od prosince 2012 používala dle návodu denně. občas se stalo, že jsem se po jeho aplikaci cítila lépe, někdy ale ne a de facto byl můj zdravotní stav stejný, někdy lepší a někdy horší. V březnu mi MUDr.M.Mazanec slíbil, že se na mne podívá (jeho syn si mě při koupi přístroje vyfotil do mobilu, fotky poslal otci a ten mi obratem sdělil můj stav, svedl to na endokrinologii, o které jsem řekla jeho synovi, takže sdělení MUDr.Mazance nebylo nic nového), ale nepodíval, protože žádnou akci v té době neměl. pak mi slíbil, že se na mě podívá v květnu, ale opět nic. Já jsem mu říkala, že se cítím stále stejně, že žádné zázračné vyléčení se nekoná. Řekl mi, že mám přístroj používat dále, třeba celý rok. Nyní jsem mu opět telefonovala, že bych ráda přišla do jeho ordinace, on mi však řekl, že žádnou nemá a přístroj už nelze vrátit. Ten je možné vrátit jen do 14 dnů po jeho zakoupení, ovšem za tu dobu člověk ještě nepozná, zda mu zdravotně pomáhá...Tak si myslím, že jsem nalétla a že je MUDr.M.Mazanec mazaný podvodník. Mrzí mě to, protože já ve schopné lidi věřím.