Gynekologická ambulance
Boženy Němcové 738, Náchod

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Vyšetření a zákroky doktora jsou velmi bolestivé,já jsem měla posléze i komplikace.Tento "dr" mě naučil,že lékaře je třeba si opravdu dobře vybrat...Pokud ještě ordinuje,vyhněte se mu obloukem!

Vidím, že mé hodnocení a důvody jsou již smazány. Proto znova opakuji: Po operaci jsem měla obrovské bolesti, 2x jsem přestala dýchat, křeče, že jsem upadala do bezvědomí a "pan doktor" přišel jen jednou, jen na mne z dálky koukl, řekl, že jsou to zaražené prdy a ať mi tam strčí trubičku. Po dnu a noci utrpení přišla ranní vizita, kde se pan primář na mne podíval a rychle vytáhl hadičky, které mi uvnitř tlačily na nervy a vyvolávaly zmíněné křeče. Hned se mi ulevilo. Kodýdek už ke mne za celou noc nepřišel.
Při porodu jsem měla jen jedno velké přání: kdyby se tam náhodou vyskytl tento "doktor" tak s ním NECHCI rodit!!!

Lidský přístup a skvělý lékař. Jen mi přijde, že se na něm začíná podepisovat stáří.

S panem doktorem jsem byla ze začátku moc spokojená. To ale pouze do doby kdy jsem začal mít opakované záněty, bolesti v podbřišku atd a pan doktor mi cpal stále samé pilulky dokola. S tím že mám bolestivý pohlavní styk a jaký si ,,bolák" v poševním vchodu který mě silně pálí a mám ho tam už dva měsíce taky nic nehodlal dělal. Půl roku na to jsem k němu přišla s genitálním oparem který jsem chytla v sauně. Pak doktor mě obvinil, že si vymýšlím že to mám určitě jen vředy od holení. Když jsem si ale stála na svém, s odporem se na mě koukl jako bych byla nějaká špína která je do větru a řekl mi jen at si v lékárně koupim nějakou mastičku na opary. Od pana doktora odcházím.

Bude to 25 let, kdy jsem jako prvorodička byla v péči pana doktora Kodýdka. Z důvodu přenášení plodu jsem byla hospitalizována a byl mi odebrán vzorek plodové vody. Při odběru však došlo k protržení obalu a veškerá vody odtekla. Bylo mi řečeno, že druhý den ráno nasadí kapačky a porod vyvolají. K tomu nedošlo, protože na mě "zapomněli" a tak jsem na odělení čekala další den. V 9 ráno jsem opravdu šla na sál, kde pomocí kapaček porod vyvolávali. Když kolem 14 hodiny začal porod probíhat, pan dok Kodýdek nebyl k sehnání. Mladé nezkušené sestry se asi bály odrodit samy a tak jsem prodýchavala stahy zatímco sestry obvolávaly kde koho, aby jej sehnaly. Byla jsem již na pokraji sil, když se téměř po hodině objevil a na slova setry:“No, konečně!!!“, reagoval vyloženě arogantně:“Snad není tak zle!“. Aby se neřeklo, tak se na mě podíval a s překvapením ve slovech řekl:“Ono je už na hrázi. Honem rukavice!“. Prostřihl hráz, já 2x zatlačila a dcera byla na světě. Bohužel však s hematomem přes 2/3 hlavičky, který se vstřebával několik týdnů.
V pozdějších letech mi bylo jiným lékařem, který ani neznal okolnosti porodu, řečeno, že problémy, které dcera má, jsou zaviněny z traumatu při porodu. Věřím, že se již nic takového neopakovalo, ale já jej z tohoto důvodu doporučit nemohu.

Od tohoto doktora jsem byla donucena odejít,jelikož když jsem k nemu prisla s bolestmi bricha,cpal me akorat praskama na bolest,coz nikam nevedlo,nic najit nemohl a pak mi rekl ze nevi proc tam porad chodim,ze nic nenasel,pak me teda po strasne dlouhy dobe poslal na laparoskopii,kde zjistili ze mam vejcovod nefunkcni a prirostli na opacne strane.Velmi arogantní lékař!

Je velice příjemný, ochotný a jemný. Výborně se s ním dohovoříte a dohodnete.

Pan doktor je velmi milý,ochotný a vždy mi dobře poradil,navíc nikam nespěchá a i když je plná čekárna,udělá si čas a vše vysvětlí....8o))))

Vždy poradí ,pomůže,nemohu napsat nic špatného na pana doktora!

Chova se k pacientkam mile ale vypada to,ze sve profesi moc nerozumi nez by predepsal poradne leky tak vas radeji posle do lekarny at si koupite neco volne prodejneho.Nedoporucuji,druhy doktor Cvach.