Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Boženy Němcové 738, Náchod
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Vyšetření a zákroky doktora jsou velmi bolestivé,já jsem měla posléze i komplikace.Tento "dr" mě naučil,že lékaře je třeba si opravdu dobře vybrat...Pokud ještě ordinuje,vyhněte se mu obloukem!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Vidím, že mé hodnocení a důvody jsou již smazány. Proto znova opakuji: Po operaci jsem měla obrovské bolesti, 2x jsem přestala dýchat, křeče, že jsem upadala do bezvědomí a "pan doktor" přišel jen jednou, jen na mne z dálky koukl, řekl, že jsou to zaražené prdy a ať mi tam strčí trubičku. Po dnu a noci utrpení přišla ranní vizita, kde se pan primář na mne podíval a rychle vytáhl hadičky, které mi uvnitř tlačily na nervy a vyvolávaly zmíněné křeče. Hned se mi ulevilo. Kodýdek už ke mne za celou noc nepřišel.
Při porodu jsem měla jen jedno velké přání: kdyby se tam náhodou vyskytl tento "doktor" tak s ním NECHCI rodit!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Lidský přístup a skvělý lékař. Jen mi přijde, že se na něm začíná podepisovat stáří.


S panem doktorem jsem byla ze začátku moc spokojená. To ale pouze do doby kdy jsem začal mít opakované záněty, bolesti v podbřišku atd a pan doktor mi cpal stále samé pilulky dokola. S tím že mám bolestivý pohlavní styk a jaký si ,,bolák" v poševním vchodu který mě silně pálí a mám ho tam už dva měsíce taky nic nehodlal dělal. Půl roku na to jsem k němu přišla s genitálním oparem který jsem chytla v sauně. Pak doktor mě obvinil, že si vymýšlím že to mám určitě jen vředy od holení. Když jsem si ale stála na svém, s odporem se na mě koukl jako bych byla nějaká špína která je do větru a řekl mi jen at si v lékárně koupim nějakou mastičku na opary. Od pana doktora odcházím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Bude to 25 let, kdy jsem jako prvorodička byla v péči pana doktora Kodýdka. Z důvodu přenášení plodu jsem byla hospitalizována a byl mi odebrán vzorek plodové vody. Při odběru však došlo k protržení obalu a veškerá vody odtekla. Bylo mi řečeno, že druhý den ráno nasadí kapačky a porod vyvolají. K tomu nedošlo, protože na mě "zapomněli" a tak jsem na odělení čekala další den. V 9 ráno jsem opravdu šla na sál, kde pomocí kapaček porod vyvolávali. Když kolem 14 hodiny začal porod probíhat, pan dok Kodýdek nebyl k sehnání. Mladé nezkušené sestry se asi bály odrodit samy a tak jsem prodýchavala stahy zatímco sestry obvolávaly kde koho, aby jej sehnaly. Byla jsem již na pokraji sil, když se téměř po hodině objevil a na slova setry:“No, konečně!!!“, reagoval vyloženě arogantně:“Snad není tak zle!“. Aby se neřeklo, tak se na mě podíval a s překvapením ve slovech řekl:“Ono je už na hrázi. Honem rukavice!“. Prostřihl hráz, já 2x zatlačila a dcera byla na světě. Bohužel však s hematomem přes 2/3 hlavičky, který se vstřebával několik týdnů.
V pozdějších letech mi bylo jiným lékařem, který ani neznal okolnosti porodu, řečeno, že problémy, které dcera má, jsou zaviněny z traumatu při porodu. Věřím, že se již nic takového neopakovalo, ale já jej z tohoto důvodu doporučit nemohu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Od tohoto doktora jsem byla donucena odejít,jelikož když jsem k nemu prisla s bolestmi bricha,cpal me akorat praskama na bolest,coz nikam nevedlo,nic najit nemohl a pak mi rekl ze nevi proc tam porad chodim,ze nic nenasel,pak me teda po strasne dlouhy dobe poslal na laparoskopii,kde zjistili ze mam vejcovod nefunkcni a prirostli na opacne strane.Velmi arogantní lékař!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je velice příjemný, ochotný a jemný. Výborně se s ním dohovoříte a dohodnete.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi milý,ochotný a vždy mi dobře poradil,navíc nikam nespěchá a i když je plná čekárna,udělá si čas a vše vysvětlí....8o))))


Vždy poradí ,pomůže,nemohu napsat nic špatného na pana doktora!


.

Chova se k pacientkam mile ale vypada to,ze sve profesi moc nerozumi nez by predepsal poradne leky tak vas radeji posle do lekarny at si koupite neco volne prodejneho.Nedoporucuji,druhy doktor Cvach.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti