Bří Lužů 106, Uherský Brod
Ordinace chirurgie

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace chirurgie dlouho se nehojící rána po kousnutí kocourem

Velmi profesionální přístup pana doktora Černého, kdy mi hodně pomohl, rány vyčistil (nehojily se již 6 týdnů) a tím umožnil rychlé dohojení ran. Pan doktor byl velmi příjemný, vysvětlil vše. Také sestřičky jsou velmi milé a přístupné, je zde příjemná rodinná atmosféra, což už dnes není nikdy vidět.

Děkuju panu doktorovi za to že na Brodsku někdo jako on je. Je příjemný, supr odborník narozdíl od těch dvou umělců na nové poliklinice. Mrzí mě jen jedna věc..že u vás pane doktore nefunguje možnost objednání - nebo dokonce online objednání. Jsem pracující a velmi bych ocenil kdybych nemusel čekat v ordinaci mezi třiceti důchodci půl dne. Ale jinak obrovský palec hore.

Prostě Nejlepší lékař ve všem! Sestřičky bezkonkurenční! Příjemné a kamarádské chování u všech značí výbornou profesionalitu. DĚKUJI

odborník na svém mistě kamarádský a hlavně rozumí pacientovi. chodím k němu rád protože vim že se mužu na něj spolehnout.

S panem doktorem Černým jsem velmi spokojena. Je to člověk na svém místě, který když mi dá nohu do sádry, dokáže to okořenit humorem. O jeho kvalitách svědčí také věčně plná čekárna. Vyplatí se, když si počkáte. Nesmím zapomenot na sestřiky, které jsou velice ochotné a hlavně na Vás nekřičí, jako se mi stalo jinde.
Dana

Je to nejlepší chirurg je velmi příjemný doporučuji ho všem a hlavně práci koná výborně !!!!!!!!!!!

PO DELŠÍ DOBĚ JSEM POTŘEBOVALA CHIRURGA. MUDR. MIROSLAV ČERNÝ SVÉ PRÁCI VELMI DOBŘE ROZUMÍ, JE LASKAVÝ, PŘÍJEMNÝ A LIDSKÝ. SE SESTŘIČKAMI TVOŘÍ VÝBORNÝ TÝM, KDE VLÁDNE POHODA A "DOMÁCÍ" ATMOSFÉRA, OKOŘENĚNÁ HUMOREM. EVA

Nejlepší chirurg. Chodím k němu řadu let a nemůžu si na něj stěžovat. Doporučuji!

Jsem s panem doktorem spokojen, souhlasím s předchozím názorem, že na brodsku je nejlepší chirurg.

Je velmi dobrý lékař,ochotný a pacientům maximálně vyjde vstříc.jana