Horní 117, Hluboká nad Vltavou
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé (mapa)

Nemocniční 429, Český Krumlov
Nemocnice Český Krumlov, a.s. (mapa)

Moje matka coby tou dobou jěště pacientka pana doktora měla záchvat zvracení a průjmu tak že nedošla ani do auta. Došli jsme poprosit p. Doktora jestli by jí nedošel vyšetřit (500m) od ordinace.
Arogantním tonem odpověděl že návštěvy nedělá a že včera matku viděl sedět na lavičce a nic jí nebylo
Matku jsme tedy odvezli s vypětím zbytku sil na gastro do čb výsledek alergický záchvat = alergie na lepek

Doktor co nepozná zápal plic je u mě debil a v ordinaci nemá co dělat !!!

22.8.2013 jsem za ní přišel s vysokou horečkou a kašlem... nejen, že se neuráčil teplotu měřit, jen letmo poslechl a napsal antibiotika na zánět průdušek.. po čtyřech dnech na kontrolu. Stav se vůbec nezlepšil o proto naspal ty samé antibiotika ještě jednou... stav se stále nelepšil a kašel je stále horší...
Po 10 dnech jsem navštívil lékaře ve Zlivi a ten mě okamžitě poslal na RTG plic, a tam našli zápal plic. Za nefungující antibiotika a špatnou diagnozu jsem zaplatil 500 Kč + neschopenka a vlastně se nic nevyléčilo.

Karas Jiří, ZLIV

Slyšela jsem, že je dobrý na gastro. Ale jako praktický lékař nic moc. Nikdy mi nic nevysvětlil a vždy mám pocit, že vše zlehčuje. Na docela vážné zranění mi řekl, že rehabilitace není třeba. Přijde mi arogantní a dělá rozdíly - jinak se chová k pacientům bohatým a jinak k obyčejným lidem...

spokojenost

pana doktora mohu jen vřele doporučit.
je to opravdový profesionál a výborný diagnostik.moderní lékař.
je velmi dynamický,možná proto se někdo někdy může cítit odbytý,což je ale samozřejmě hloupost.

mou upřímnou spokojenost snad dokazuje i to,že za panem doktorem dojíždím 40km

přeji mu hodně zdaru, úspěchu i štěstí

Jan Přílepek

Velmi schopný, pečlivý a vstřícný lékař.

Jsem osoba samostatně výdělečně činná a proto nikdy nemarodím.Pan doktor je podle mého názoru velmi AROGANTNÍ.Stěžujete si ? To NIC není.Výsledek,to co mělo být jen několik dní v sádře ,skončilo operací(vždyť to nic není).Nebaví mne pořád někam chodit a stěžovat si ,že mě něco bolí a nemůžu dělat a poslouchat to nic není.Chci jen to ,na co mám právo.Zjistit skutečný problém a pak pokud možno vyléčit.NIC VÍC.

Pan doktor mi v minulých třech letech včasnou diagnózou dvakrát zachránil život. Při kontrolách vždy informuje o výsledcích a dalším postupu léčby stručným a srozumitelným způsobem. Vlídný přístup k pacientům. Více netřeba dodávat. Děkuji pane doktore.
Jiří Polívka

Pan doktor je správný a nedivím se, že některé "zdravotní problémy" nebere vážně - ony totiž tak vážné nebývají :-). Když jsem ale měla opravdu problém, pečlivě mě vyšetřil, vyslechl a odpověděl mi na všechny otázky. Opravdu profesionální přístup + velmi sympatická sestřička!

Doktor co nepozná zápal plic je u mě debil a v ordinaci nemá co dělat !!!

Karas Jiří, ZLIV

spokojenost

pana doktora mohu jen vřele doporučit.
je to opravdový profesionál a výborný diagnostik.moderní lékař.

mou upřímnou spokojenost snad dokazuje i to,že za panem doktorem dojíždím 40km

přeji mu hodně zdaru, úspěchu i štěstí

Jan Přílepek

Velmi schopný, pečlivý a vstřícný lékař.

Jiří Polívka