Soukromá oční ordinace
T.G. Masaryka 188, Český Krumlov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Horší doktorku neznám!!! Vůbec nechápu, že její ordinace funguje. Ale což paní doktorka, alespoň se snaží být milá..ale co má za sestru??? Nechápu, v životě jsem se s tak protivnou paní nesetkakla.

Paní doktorka je milá, ale když jsem ji požádala o radu ohledně měsíčních/14ti denních čoček (nosím jednodenní), napsala mi na kus papírku dvě značky a jeden rozměr, prý ať si je koupím a zkusím je. Ptala jsem se, zda není třeba nějakého vyšetření - prý kdy mi nebudou vadit, mám je dál nosit!? Bez kontroly. Zřejmě proto, že kontaktní čočky vzhledem k výhodnější cene kupuji jinde. Sice je paní doktorka příjemná (to se o sestře říct nedá), ale oči mám jen jedny a proto měním lékaře.

V žádném případě nedoporučuji.Nechala si zaplatit regulační poplatek 30Kč jen za to,že mě nedokázala vyšetřit a poslala mě na oční do Českých Budějovic.Měla by vrátit lékařský diplom!!!

milá,citlivá,přívětivá

vynikající