Á
Umístění: Ordinace Nemoc

K paní doktorce Strakové jsem chodila se svými třemi dětmi dohromady 23 let. Nikdy jsem s ní neměla problém, byla to zkrátka NAŠE paní doktorka. Pokaždé milá, důsledná, o všechny děti se starala, jako o vlastní. Sestřička také vždy bez problémů. Ale co tam místo paní doktorky Strakové přišla MUDr. Szombati a nová sestra, byla jsem nucená přestoupit k jinému pediatrovi. S horším přístupem, ať ze strany lékařky nebo sestry, jsem se ještě nesetkala. Jsem velice ráda za mé rozhodnutí zde nezůstat. A mé děti to ocenily také tak.

Jsem s touto lékařkou velmi spokojená, je milá, sympatická a jde vidět, že má dobrý vztah k dětem.

jsme velice spokojeni, hlavne moje deti !!!

Velice dobrá lékařka, vždy správně určila diagnózu u dětí, nemůžu si stěžovat, vždy příjemná a milá. Působí sympaticky a dělá dobrý dojem. Děti jsou s ní velmi spokojené.

výborná paní doktorka, vždy mým synům pomohla.Je velmi pečlivá a má ráda své pacienty.

Chodil jsem k ní celé dětství až do 19ti let a za ty roky jsem si snad nikdy nestěžoval. Byla vždy milá a starostlivá prostě hodná paní doktorka :)

Velmi dobrá diagnostička, trpělivá a starostlivá lékařka. Kdo z lékařů má soukromé mobilní telefonní číslo vyvěšené v čekárně. Tento fakt svědčí o skvělém vztahu k malým pacientům.

víborná doktorka mohu jen doporučit