Ord. lékaře specialisty - urologie
Školní 3, Lovosice

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Pan MUDr. Milota je podle mých již několikaletých zkušeností pacientských velmi dobrý urolog.

pan doktor Milota je velice dobrý urolog,mám jen ty nejlepší osobní zkušenosti.

s prací i přístupem pane primáře jsem víc jak míru spokojen. Operoval mě a jsem moc spokojený. Jeho přístup je i velice lidský a chodí po pacientech v nemocnici i v době svého osobního volna o víkendu. Zlaté ruce zlaté srdce to se málo kde vidí. Zrovna tak jeho personál je skvělí

MuDr. Milota je sice na naše poměry trochu po anglicku rezervovaný člověk. Ale vše potřebné, co jsem potřeboval vědět, to mi vysvětlil a nemůžu říct, že by byl jakkoliv arogantní. Já si ho vážím a věřím mu. Dvakrát mi pomohl od ledvinových kamenů (písku) a vždy byl ochotný, slušný a vstřícný.

Co se týče popisovaných praktik sestry na chodbě, tak to nemohu potvrdit. Já tam strávil dvě celá dopoledne při čekání na vyšetření a nikdy se m i nestalo, že by tam řešila s kýmkoliv jeho zdravotní problémy. Asi je to už jiná sestra. ;-)

Nejlepši pan Milota je moc šikovny

proč se nespokojena pacientka nepodepíše veřejně si stěžovát neumíte nebo je to pouze pomluva jaka je vaše profese,Váš věk starate se o prarodiče, a paní jana též
staráte se o rodiče a prarodiče nebo je daváte do domova duchodcu

Paní Jano, děkuji. Také mám tyto zkušenosti se svou maminkou. A " spokojený pacient" - to je skutečně bez komentáře. Tento pán asi nic nepochopil..........

Jestli jsi nespokojená s primářem Milotou, tak to tě upřímně lituju. Podle mě jsi úplně padlá na hlavu. Takový ženský jako jseš ty by měly chodit veterináři a specielně Ty si zajdi na psychiatrii. Možná Tě tam zavřou abys neškodila a nestěžovala si zas na toho veterináře a psychiatra. Tento web dává prostor takovýmto tupcům a uráží výborné doktory. Vsadím se, že jsi učitelka. Primář Milota je nejúžasnější člověk, kterého znám. Můžu všem doporučit.