Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Klášterní 117/2, Liberec
Odborný kožní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u paní doktorky a můj dojem je velice negativní. Byla velice nepříjemná až arogantní. potřebovala jsem doporučení k operaci, které mi nedala, to by nevadilo, podle ní k tomu měla důvod a je to přeci jen lékařka, spíše mi šlo o její přístup a velkou neochotu. Sestřička je velice milá a příjemná.

M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím kvůli kontrole mateřských znamének (+léčení drobnějších problémů) již přes 15 let a ona i sestřička jsou jedněmi z nejpříjemnějších zdravotníků, které jsem kdy v českém zdravotnictví potkal.

V
Ověřeny pacient

Můj ekzém se sice po několika letech stále vrací, musím ale opravit svoje první hodnocení. Když si vzpomenu na všechna má vyšetření, musím uznat, že si paní Doktorka hodnocení "Dobrý" určitě zaslouží. Sestra je milá a někdy mne i vzali bez předchozího objednání.

I
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla už několikrát se stejným problémem. Dělají se mi na těle čas od času bílé fleky, které svědí, rozlejzají se atd.. Nikdy mi vlastně nedokázala říct, co to je, jen si nasadila tu svou " brýlovou lupu " a mumlala si něco pro sebe. Napsala mi mast, která je na lupénku a kterou já opravdu nemám... Takže pokaždé mi návštěva, kde si ještě k tomu člověk platí 30 kč, byla k ničemu. Také mám několik dost vystouplých pih, které prý nevadí a že jestli chci, odstraní jednu za nehoráznou částku, tuším 700 kč. Po pravdě sem se k ní vždy vracela jen proto, i když jsem si řekla, že už k ní chodit nebudu, že se nemusí tak dlouho čekat na objednání. Ale asi to má svůj důvod.... Doktorku hledám novou a k téhle už NIKDY! Jinak nepříjemná na mně nikdy nebyla, ale jako doktorka, je k ničemu... A sestřička je skvělá, té je u ní škoda :-))

I
Ověřeny pacient

U paní doktorky už mne nikdo neuvidí. Vždy když jsem k ní šla na kontrolu s pihama, tak jsem ji říkala, jak mi ty vystouplé vadí a že bych je chtěla pryč...na to mi vždy odpověděla, že je to pouze kosmetická vada a že mi jednu odstraní za 700,- ... nejsem blázen. Tento přístup už mě nebavil a tak jsem šla k jiné paní doktorce a ta mi vzala všechny pihy, které mi vadily hned, pihy mi vzala 4 a stálo mě to 200,- za všecchny 4. Tady je vidět, kdo to děla pro peníze a kdo pro lidi.

B
Ověřeny pacient

parkrat jsem byl u pani doktorky a nikdy mi nepomohla, rekla mi že se to da lečit a dala mi mastičku, pouzival jsem ji par tydnu ale vyražka se vyrazně zhoršila, kdyz jsem pak sel k ni, rekla mi ze to je dobry a at to pouzivam stale. pak jsem byl u jiné doktorky a když jsem ji rekl ze chodim k pani Janků, a ze mi dala tu a tu mastičku, tak jen nevěřicně kroutila hlavou a nechapala jak to mohla udělat, nedivi se ze se mi to zhoršílo... od te doby chodim k jiné doktorce a je skvěla. uz se to lepší. uz nikdy nezajdu k ty doktorce, teda jestli ji mam rikat doktorka to fakt nevim

Š
Ověřeny pacient

Dnes první návštěva, za sebe i za syna ten nejlepší dojem paní doktorka i sestřička;)

B
Ověřeny pacient

Jak to tady čtu, tak se přístup k pacientům dost liší. Asi jak kdo se ji líbí :D. Ke mě se paní doktorka chovala vždy profesionálně a starostlivě. Sestra byla také vždy hodná a vstřícná.

N
Ověřeny pacient

Zkušenost s touhle arogantní a nepříjemnou lékařkou mě na pár let vycvičila raději nechodit k žádnému kožaři. Nepříjemnějšího člověka potkáme v životě málokdy. Jak na běžícím páse a hurá další ať už má další den za sebou. Když něco dělám tak pro to, že mě to baví, ale tady jde evidentně pouze o dobré bydlo.

A
Ověřeny pacient

Upřímně musím říci, že s paní doktorkou spokojená nejsem. Její přístup k pacientům mě nepřestane nikdy překvapovat a udivovat. Přijdu si že ji s problémem, se kterým příjdu, jen obtěžuji. Na sestřičku ovšem pěji chválu! Ta je skvělá!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti