Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Gen. Fanty 391, Kaplice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Renata Š.
Pan doktor Michek když mám problém pošle mě na odborná vyšetření,žaludku,rehabilitaci a na rentgen.
Poradí co mám dělat abych se vyhnula dalším nemocem a práškům.

Ověřeny pacient

Pan doktor Michek je vyborny lekar ve vsech smerech pomuze a snazi se pro nas pacienty jen to nejlepsi ,jsem rada ze mam tak vyborneho lekare jsem stim spokojena a nemenila bych ho . Myslim si ze lepsi lekar neni tak ochotnyy a spolehlivy velice si ho vazim i jeho Pani taky velice hodna .Timto komentarem bych vam vsem chtela rici ze Pan Michek je NEJLEPSI PRAKTICKY LEKAR V TETO KRAJINE JSEM ZA NEJ MOC RADA . s pozdravem :)

H

Názor přidán dne 15.05.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Ověřeny pacient

Pana doktora si velmi vážím,je maximálně ochotný,důsledný a vstřícný,stejně jako obě sestřičky.Mají moji plnou důvěru.Jako ošetřujicího lékaře,včetně jeho zdravotnického personálu,jej doporučuji i dalším potencionálním klientům (pacientům).

Ověřeny pacient

Je to skvělý lékař, má velmi dobý přístup k pacientům, ochotný a laskavý, ... jsem velice spokojená , nehodlám měnit . v žádném případě :) Děkuji

Ověřeny pacient

velmi dobrý přístup k pacientům,posílá na odborná vyšetření,když vidí problém,který je potřeba řešit

Ověřeny pacient

Pan Doktor a osazenstvo celé ordinace je super..... velmi vstřícný přístup a snaha pomoct! Jiní lekaři by jsi z něj měly vzít ponaučení!!! Moc díky Jirka P

H
Ověřeny pacient

K panu doktoru Michkovi chodím na ambulanci již od roku 2004 a jsem velmi spokojena. V současné době, kdy se mohu ještě na ambulanci objednat a telefonicky si objednat léky, které pravidelně užívám, jsem ještě spokojenější.Tomuto "zlatému" panu doktorovi a jeho velmi milým sestřičkám patří moje velké poděkování.
Hana

E
Ověřeny pacient

Pana doktora znám více než 8 let a s jeho prací jsem nadmíru spokojena. Když už nás nějaký ten problém postihne, společně s manželem k němu vždy s důvěrou vcházíme do ordinace. Jeho odborný přístup, doplněný hřejivým slovem by měl být normou pro většinu ostatních. Tohoto PANA DOKTORA mohu všem vřele doporučit.

M
Ověřeny pacient

Je mi líto,ale tento lékař opravdu není důsledný ,ani pečlivý. Opakovaně zanedbané anginy , vyšetřování probíhá maximálně pohledem do krku.Léčba pak doporučené tekutiny a prášek tlumící bolest. Myslím ,že se opakovaně dožadovat vyšetření např.na krční není zrovna moc normální.navíc když se nakonec ukáže recidivující hnisavá angina .....Pokud praktický lékař nepozná angínu kdo tedy??!! Trápit se opakovaně půl roku s ukrutnou bolestí v krku a horečkami ,na které dostanete pouze radu hodně tekutin a paracetamol tak tyto metody opravdu asi závažnější druh streptokoka nevyléčí.Myslím,že pan doktor postačí pro nezaměstnané a duchodce,kteří potřebují vyplnit volný čas né však pokud opravdu stonáte!!!Pak raději nedoporučuji.K ordinaci a ostatnímu personálu se raději nebudu vyjadřovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti