Miloslav Michek, praktický lékař Kaplice

Praktický lékař Více

Gen. Fanty 391, Kaplice
Praktický lékař pro dospělé

Renata Š.
Pan doktor Michek když mám problém pošle mě na odborná vyšetření,žaludku,rehabilitaci a na rentgen.
Poradí co mám dělat abych se vyhnula dalším nemocem a práškům.

Pan doktor Michek je vyborny lekar ve vsech smerech pomuze a snazi se pro nas pacienty jen to nejlepsi ,jsem rada ze mam tak vyborneho lekare jsem stim spokojena a nemenila bych ho . Myslim si ze lepsi lekar neni tak ochotnyy a spolehlivy velice si ho vazim i jeho Pani taky velice hodna .Timto komentarem bych vam vsem chtela rici ze Pan Michek je NEJLEPSI PRAKTICKY LEKAR V TETO KRAJINE JSEM ZA NEJ MOC RADA . s pozdravem :)

Názor přidán dne 15.05.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Pana doktora si velmi vážím,je maximálně ochotný,důsledný a vstřícný,stejně jako obě sestřičky.Mají moji plnou důvěru.Jako ošetřujicího lékaře,včetně jeho zdravotnického personálu,jej doporučuji i dalším potencionálním klientům (pacientům).

Je to skvělý lékař, má velmi dobý přístup k pacientům, ochotný a laskavý, ... jsem velice spokojená , nehodlám měnit . v žádném případě :) Děkuji

velmi dobrý přístup k pacientům,posílá na odborná vyšetření,když vidí problém,který je potřeba řešit

Pan Doktor a osazenstvo celé ordinace je super..... velmi vstřícný přístup a snaha pomoct! Jiní lekaři by jsi z něj měly vzít ponaučení!!! Moc díky Jirka P

K panu doktoru Michkovi chodím na ambulanci již od roku 2004 a jsem velmi spokojena. V současné době, kdy se mohu ještě na ambulanci objednat a telefonicky si objednat léky, které pravidelně užívám, jsem ještě spokojenější.Tomuto "zlatému" panu doktorovi a jeho velmi milým sestřičkám patří moje velké poděkování.
Hana

Pana doktora znám více než 8 let a s jeho prací jsem nadmíru spokojena. Když už nás nějaký ten problém postihne, společně s manželem k němu vždy s důvěrou vcházíme do ordinace. Jeho odborný přístup, doplněný hřejivým slovem by měl být normou pro většinu ostatních. Tohoto PANA DOKTORA mohu všem vřele doporučit.

Je mi líto,ale tento lékař opravdu není důsledný ,ani pečlivý. Opakovaně zanedbané anginy , vyšetřování probíhá maximálně pohledem do krku.Léčba pak doporučené tekutiny a prášek tlumící bolest. Myslím ,že se opakovaně dožadovat vyšetření např.na krční není zrovna moc normální.navíc když se nakonec ukáže recidivující hnisavá angina .....Pokud praktický lékař nepozná angínu kdo tedy??!! Trápit se opakovaně půl roku s ukrutnou bolestí v krku a horečkami ,na které dostanete pouze radu hodně tekutin a paracetamol tak tyto metody opravdu asi závažnější druh streptokoka nevyléčí.Myslím,že pan doktor postačí pro nezaměstnané a duchodce,kteří potřebují vyplnit volný čas né však pokud opravdu stonáte!!!Pak raději nedoporučuji.K ordinaci a ostatnímu personálu se raději nebudu vyjadřovat.