Miloš Mestický, gastroenterolog Chodov

MUDr. Miloš Mestický

Gastroenterolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Tovární 600, Chodov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí
Slovenská 35, Sokolov
Gastroenterologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

Podstoupila jsem zde kolonoskopii, vyžádala jsem si injekci na uklidnění. Vyšetření proběhlo bez problému, sestřička i pan doktor byli skvělí, snaží se člověku pomoci, všechno vysvětlit a dokážou vytvořit velmi příjemné prostředí. Děkuju!


Ž
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace gastroskopické vyšetření

Velice profesní přístup pana doktora,ale i lidský. Snaží se pomoc a pacientovi věří jeho obtíže,což je k nezaplacení.Hledá řešení,pošle na další potřebná vyšetření. Jsem s panem doktorem moc spokojená a jeho práce si vážím. To samé platí pro jeho zdravotní sestřičku,která se snaží milým přístupem pacientovi ulevit při vyšetření. Za sebe moc děkuji a pana doktora všem doporučuji.
Železníková Zdeňka


Ověřeny pacient

Lékař bez schopnosti se vcítit do problémů svého pacienta. Odmítl mi doporučit gastroententerologické vyšetření, i přes mé zjevné problémy a doporučení od praktického lékaře. Jakmile mi řekl, že mé problémy spočívají ve "špatném dorozumívání nervů ve střevech" a poslal mě pryč z ordinace, měl jsem neskutečný vztek. Kdyby mi alespoň poradil co mám dělat nebo mi to nějak vysvětlil, tak mlčím. Opravdu nevím, jestli jsem mu byl nepříjemný, když tu jsou převážně pozitivní recenze, ale toto byl nejhorší lékař, kterého jsem kdy potkal. Nicméně sestra byla fajn a ordinace dobře vypadala a byla moderně zařízena.
Jsem rád, že nyní mi u lékaře v Praze zjistili, že trpím syndromem podrážděného střeva a vím už jak se správně stravovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Velice milý a ohleduplný přístup jak ze strany pana doktora, tak ze strany sestřičky. Na endoskopická vyšetření už určitě nepůjdu k někomu jinému.


Ověřeny pacient

Byl jsem u pana doktora na kolonoskopii a můžu říct, že jsem velmi spokojený profesionálním přístupem pana doktora Mestického a také zdravotní sestry při asistenci. Určitě doporučuji!


W
Ověřeny pacient

Profesionalita a skvělý přístup.Jak od pana doktora tak i sestřičky.Poprvé jsem zažila vyšetření(endoskopii) a byla plná obav ale jejich skvělý přístup a komunikace mě zcela uklidnil.Škoda,že takových lékařů není víc ;-)


M
Ověřeny pacient

Skvělý, výborný specialista,hezký přístup k pacientům. Manžel se na vyšetření těší, dvakrát mu zachránil život včasnou dg. ca střev.Vřele všem doporučuji. Hezké chování poznáte už při prvním kontaktu s ordinací - výbornou odbornicí sestřičkou Andreou.


F
Ověřeny pacient

Jde velmi o profesionální přístup, a to jak z jeho strany, tak od sestry, se kterou spolupracuje. I přes vyšetření, na která se člověk moc netěší, musím říci, že byla provedena tak, aby člověk byl se zákrokem rychle hotov. Kdyby takoví lékaři byli všichni, jako je on, tak by návštěva k lékařům byla jako "příjemné strávení času", který je pro nás v takových chvílích nezbytná. Mohu jen doporučit.


Ž
Ověřeny pacient

Velice příjemný pan doktor a i sestřička.Profesionální a velice lidský přístup k pacientovi.V mém věku budu asi lékaře všech odborností potřebovat častěji a přál bych si potkávat lékaře podobných kvalit jako je pan doktor Mestický.


Po návštěvě u p.Mestického jsem řekla,že to je lepší než návštěva u zubaře:)Přístup profesionální a naprosto bezbolestné :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti