Adresy (2)

Tovární 600, Chodov
Ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách
Slovenská 35, Sokolov
Gastroenterologická ambulance

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Lékař bez schopnosti se vcítit do problémů svého pacienta. Odmítl mi doporučit gastroententerologické vyšetření, i přes mé zjevné problémy a doporučení od praktického lékaře. Jakmile mi řekl, že mé problémy spočívají ve "špatném dorozumívání nervů ve střevech" a poslal mě pryč z ordinace, měl jsem neskutečný vztek. Kdyby mi alespoň poradil co mám dělat nebo mi to nějak vysvětlil, tak mlčím. Opravdu nevím, jestli jsem mu byl nepříjemný, když tu jsou převážně pozitivní recenze, ale toto byl nejhorší lékař, kterého jsem kdy potkal. Nicméně sestra byla fajn a ordinace dobře vypadala a byla moderně zařízena.
Jsem rád, že nyní mi u lékaře v Praze zjistili, že trpím syndromem podrážděného střeva a vím už jak se správně stravovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Velice milý a ohleduplný přístup jak ze strany pana doktora, tak ze strany sestřičky. Na endoskopická vyšetření už určitě nepůjdu k někomu jinému.


Ověřeny pacient

Byl jsem u pana doktora na kolonoskopii a můžu říct, že jsem velmi spokojený profesionálním přístupem pana doktora Mestického a také zdravotní sestry při asistenci. Určitě doporučuji!


W
Ověřeny pacient

Profesionalita a skvělý přístup.Jak od pana doktora tak i sestřičky.Poprvé jsem zažila vyšetření(endoskopii) a byla plná obav ale jejich skvělý přístup a komunikace mě zcela uklidnil.Škoda,že takových lékařů není víc ;-)


M
Ověřeny pacient

Skvělý, výborný specialista,hezký přístup k pacientům. Manžel se na vyšetření těší, dvakrát mu zachránil život včasnou dg. ca střev.Vřele všem doporučuji. Hezké chování poznáte už při prvním kontaktu s ordinací - výbornou odbornicí sestřičkou Andreou.


F
Ověřeny pacient

Jde velmi o profesionální přístup, a to jak z jeho strany, tak od sestry, se kterou spolupracuje. I přes vyšetření, na která se člověk moc netěší, musím říci, že byla provedena tak, aby člověk byl se zákrokem rychle hotov. Kdyby takoví lékaři byli všichni, jako je on, tak by návštěva k lékařům byla jako "příjemné strávení času", který je pro nás v takových chvílích nezbytná. Mohu jen doporučit.


Ž
Ověřeny pacient

Velice příjemný pan doktor a i sestřička.Profesionální a velice lidský přístup k pacientovi.V mém věku budu asi lékaře všech odborností potřebovat častěji a přál bych si potkávat lékaře podobných kvalit jako je pan doktor Mestický.


Po návštěvě u p.Mestického jsem řekla,že to je lepší než návštěva u zubaře:)Přístup profesionální a naprosto bezbolestné :)


Ověřeny pacient

Je to vynikající lékař!! Ačkoliv v tomto lékařském oboru jde téměř vždy o nepříjemná vyšetření,pan doktor se snaží svým přístupem co nejlépe zpříjemnit tyto chvíle.


Ověřeny pacient

Velice hezký přístup k pacientům, svědomitý lékař, odborník na pravém místě , doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti