Tovární 600, Chodov

Slovenská 35, Sokolov
Gastroenterologická ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Lékař bez schopnosti se vcítit do problémů svého pacienta. Odmítl mi doporučit gastroententerologické vyšetření, i přes mé zjevné problémy a doporučení od praktického lékaře. Jakmile mi řekl, že mé problémy spočívají ve "špatném dorozumívání nervů ve střevech" a poslal mě pryč z ordinace, měl jsem neskutečný vztek. Kdyby mi alespoň poradil co mám dělat nebo mi to nějak vysvětlil, tak mlčím. Opravdu nevím, jestli jsem mu byl nepříjemný, když tu jsou převážně pozitivní recenze, ale toto byl nejhorší lékař, kterého jsem kdy potkal. Nicméně sestra byla fajn a ordinace dobře vypadala a byla moderně zařízena.
Jsem rád, že nyní mi u lékaře v Praze zjistili, že trpím syndromem podrážděného střeva a vím už jak se správně stravovat.

Velice milý a ohleduplný přístup jak ze strany pana doktora, tak ze strany sestřičky. Na endoskopická vyšetření už určitě nepůjdu k někomu jinému.

Byl jsem u pana doktora na kolonoskopii a můžu říct, že jsem velmi spokojený profesionálním přístupem pana doktora Mestického a také zdravotní sestry při asistenci. Určitě doporučuji!

W

Profesionalita a skvělý přístup.Jak od pana doktora tak i sestřičky.Poprvé jsem zažila vyšetření(endoskopii) a byla plná obav ale jejich skvělý přístup a komunikace mě zcela uklidnil.Škoda,že takových lékařů není víc ;-)

Skvělý, výborný specialista,hezký přístup k pacientům. Manžel se na vyšetření těší, dvakrát mu zachránil život včasnou dg. ca střev.Vřele všem doporučuji. Hezké chování poznáte už při prvním kontaktu s ordinací - výbornou odbornicí sestřičkou Andreou.

F

Jde velmi o profesionální přístup, a to jak z jeho strany, tak od sestry, se kterou spolupracuje. I přes vyšetření, na která se člověk moc netěší, musím říci, že byla provedena tak, aby člověk byl se zákrokem rychle hotov. Kdyby takoví lékaři byli všichni, jako je on, tak by návštěva k lékařům byla jako "příjemné strávení času", který je pro nás v takových chvílích nezbytná. Mohu jen doporučit.

Ž

Velice příjemný pan doktor a i sestřička.Profesionální a velice lidský přístup k pacientovi.V mém věku budu asi lékaře všech odborností potřebovat častěji a přál bych si potkávat lékaře podobných kvalit jako je pan doktor Mestický.

Po návštěvě u p.Mestického jsem řekla,že to je lepší než návštěva u zubaře:)Přístup profesionální a naprosto bezbolestné :)

Je to vynikající lékař!! Ačkoliv v tomto lékařském oboru jde téměř vždy o nepříjemná vyšetření,pan doktor se snaží svým přístupem co nejlépe zpříjemnit tyto chvíle.

Velice hezký přístup k pacientům, svědomitý lékař, odborník na pravém místě , doporučuji