Chirurgie • Od 1 000 Kč

Gastro a enteroskopie • Od 3 000 Kč +5 Více

Hospitalizace a dlouhodobá hospitalizace • Od 200 Kč

Interní medicína psů a koček • Od 500 Kč

Nemoci drobných savců a exotických zvířat • Od 500 Kč

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Od 1 000 Kč

1986 dokončil studium na SZeŠ Písek, obor chovatel
1993 dokončil studium na VFU Brno, obor všeobecné veterinární lékařství
Po ukončení s...

Umístění: Veterina VeMaP s.r.o. interní medicína psů a koček

S týmem veterinární kliniky a panem doktorem Havelkou jsme společně pečovali o našeho psího miláčka Akima, který měl několik zdravotních problémů, ale díky těmto skvělým lidem se vždy přišlo na řešení, jak je léčit, případně jak účinně pomoci od bolesti a prodloužit mu život, který bohužel musel být před třemi dny ukončen. Za krásných dožitých 14 let našeho pejska vděčíme Pánu Bohu a velkou měrou tomuto týmu a doktoru Havelkovi, u kterého jsme se nikdy nesetkali s neochotou nebo neprofesionalitou. Moc děkujeme!

Umístění: Veterina VeMaP s.r.o. Jiný

Chtěl bych pochválit pana doktora Havelku i celý kolektiv veteriny VeMaP za naprosto úžasný a empatický přístup! Museli jsme po nádherných 17 letech utratit naši první kočičku Mauzí. Díky jejich 100% přístupu to pro nás bylo vlastně krásné rozloučení a ukončení jejího života. Velmi jsme s manželkou ocenili rychlé objednání, naprosté soukromí v čekárně a hlavně profesionální eutanázii, kdy nám bylo vše vysvětleno, a s kočičkou zacházeno, no, lépe než v rukavičkách, velmi opatrně, nesmírně přátelsky a s velkou úctou i po jejím skonu. Navíc oddělené čekárny pro psi a kočky, kdy vás objednávají, že jste na klinice sami, je obrovskou výhodou.

Umístění: Veterina VeMaP s.r.o. interní medicína psů a koček

Pan doktor Havelka je skutečně profesionál - velmi vstřícný k majitelům zvířat, trpělivý přístup ke zvířatům a k dotěrným otázkám klientů. Vždy připraven poradit, pomoci. Spolupracuje s dalšími odborníky, na které klienta v případě potřeby odkáže. Mohu vřele doporučit kliniku VeMaP, ve které působí. I ostatní jeho kolegové jsou skuteční profesionálové.

Vynikající veterinář.Milující zvířata, pečlivý, hodný, starostlivý, lidský. Jezdíme k němu již leta s našima kočičákama i psama. Dobré ceny, dojede u domů, poradí po telefonu je-li to možné. Vstřícný. Žalmanová Michaela