Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Paní doktorka sice milá k dětem, ale čas věnovaný klientům je velmi krátký /cca 10 min/. Velmi dlouhá objednací doma.

Dobrý den, k paní doktorce jsem začala chodit s dvojčaty-chlapci v předškolním věku na doporučení dětské lékařky na logopedii. Lehké vady obou dětí byly ke spokojenosti odstraněny, přístup p. doktorky k dětem je úžasný. Požádala jsem ji i o psychologický rozbor před nástupem do školy, mohu říct, že oba kluky "odhadla" velmi dobře. V loňském roce jsme k ní začali chodit znovu, a to kvůli problematickému chování jednoho z dvojčat ve škole, následně pak s oběma z důvodu chování chlapců k sobě navzájem. V neposlední řadě jsem byla ráda, že nám pomohla v porozvodovém období .. nejen klukům, ale i mně. Mnohokrát jí děkuji a jsem ráda, že exitují takoví lékaři. Bohužel, často se s takovým přístupem nesetkávám. Děkuji.

Pracuje velmi trpělivě s dětmi. Rozumí si s nimi. Jsou vidět výsledky při nápravě vadné výslovnosti.Používá spoustu metod a pomůcek. Dopoučuji.

K paní doktorce jsme se poprvé vydali na doporučení hned několika rodin. Reference se potvrdili. Paní doktorka je vstřícná, milá, vše vysvětlí a dítě není z její přítomnosti nervózní. Jsem velmi spokojená s přístupem paní doktorky oproti mé předešlé zkušenosti, kdy mi logopedka sdělila, že můj syn má neurologické postižení mozku. Pochopitelně tento závěr se mi nezamlouval, především proto, že syn nejevil známky žádného postižení, krom hořší výslovnosti. Paní doktorce Zelenkové děkuji za její perfektní práci.

K paní doktorce jsme začaly chodit na doporučení a byla jsem velice spokojená. Je příjemná, objednání fungovalo, jen se nám asi dvakrát stalo, že jsme jeli zbytečně a na dveřích byl důvod nepřítomnosti. Jindy ale posla oznámení poštou. Mohu doporučit, výsledky byly znatelné.