Milan Šuják, gynekolog Dvůr Králové nad Labem

Gynekolog

Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem
Sam. ordinace PL - gynekologa

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa gynekologické vyšetření

Dobry den. Pan doktor Šuják je dle meho nazoru špatny doktor. Chodim k nemu dva roky. Ze zacatku to slo ale posledni dobou to je fakt strasne. Napriklad ted naposledy jsem se k nemu sla objednat kvuli tomu, ze jsem si nasla bulku. Pana doktora to nejak nebralo. Pri vysetreni mi ji ani poradne nebyl schopny nahmatat. V podstate nad tim mavnul rukou a neposlal me ani na ultrazvuk. V podstate jsem se od nej nic nedozvedela co by to mohlo byt absolutne nic. Hrozny

U pana doktora jsem už skoro 20 let. Víceméně jsem s ním neměla problémy, až po druhém porodu, kdy mne tlačil do sterilizace, tvrdil mi, že už bych vzhledem ke svému stavu další dítě mít neměla. Na sterilizaci jsem nešla a po 8letech neplánovaně otěhotněla. Pan doktor z toho nadšený nebyl a dal mi to znát, toto těhotenství nedopadlo šťastně o miminko jsme v 18tt přišli, ale díky němu jsem se v Hradci dověděla, že moje onemocnění není kontraindikace k těhotenství a když jsem za ním přišla, že se s manželem chceme pokusit znovu o dítě dostala jsem přednášku a když jsem mu řekla, co mi v Hradci řekli, tak to zakončil slovy ať je tedy po mém, jestli mi to ještě 36 letech stojí za to. Mohla bych tu mluvit o tom jak mi neúprosně nutil děložní tělísko ikdyž jsem mu říkala, že čuchnu k hormonům a je zle, neposlouchal mne, jen abych neotěhotněla. Tělísko muselo ven atd...Předepsal mi hormony na podporu těhotenství až jsem skončila v nemocnici s těžkým zánětem žil a s vysokými dávkami fraxiparinu, naštěstí toto těhu dopadlo dobře a máme 15ti měsíční dcerku. Jsem ráda, že už k němu jdu jen na stěr a víc od něj nepotřebuji.

Dobrý den, k tomuto lékaři chodím řadu let a i mé dcery. Díky jeho pečlivé péči jsem dnes zdravá a velice mu děkuji. Z vlastní zkušenosti jen mohu doporučit, je nejen pečlivý, ale i milý a citlivý. To platí i o sestřičkách.

Nejlepší gynekolog,jen samá chvála pro pana Doktora a sestřičky jsou také moc hodné,jsem moc ráda že mám pana Doktora za svého gynekologa.

Velice arogantní, nepříjemný, při vyšetření hrubý. Nevím jestli ze všech pacientek dělá blbce, ale ze mě dělal- podle něj nejspíš po dvou dětech ani netuším, jak se plodí děti. Nedoporučuji!!

Pan doktor je skvělý odborník a jeho péče o pacientky je výborná,jak po odborné péči tak i polidské tránce.Jsem v jeho péči přes 20let a vždy milý,příjemný a odborník na svm místě.Sestřička je taká vždy milá ,usměvavá a vstřícná.Děkuji jim za výbornou péči.

Pacientka u pana doktora jsem byla dlouhou řadu let (22). Vždy jsem byla s jeho péčí velmi spokojena, ale poslední cca 3 roky je to hrůza! Tedy co se péče týká, myslím že je pečlivý jako byl vždy, ale jeho touha po penězích pečlivé vyšetření přehlušuje.
Ne jen že mi nechtěl psát doporučení na vyšetření a já to musela s pojišťovnami a odbornými pracovišti řešit sama a stálo mě to fůru času ačkoli na vyšetření mám nárok, ale že píše i na recepty které hradí pojišťovna - "SAMOPLÁTCE", tomu se divila i paní magistra v lékárně. V HK na mamografu mi řekli že všichni lékaři doporučení píšou automaticky, jen s MUDr. Šujákem mají problémy.
Pane doktore, pokud toto čtete, věřte že mi je velmi líto, že jsem musela odejít k jinému lékaři, ale již to nešlo řešit jinak.

Dobrý den,
tohoto lékaře navštěvuji už několik let, myslím že se jedná o průměrného českého lékaře, jen co mě fakt odrazuje je jeho touha po penězích, ženský v čekárně jsou často naštvaný, protože má objednané třeba 3 na stejnou dobu kdyby mu náhodou některá vypadla a tak se stává že jste objednaná na osm a jdete na řadu po desáté a je to frk frk aby stihl další a dohnal skuz, dále placení za manžela při ultrazvuku je taky nehoráznost,a předražené fotky miminka ani nemluvě.

ANO,
s předešlým příspěvkem souhlasím - pan doktor má opravdu peníze rád. Byla jsem u něj před rokem - měla jsem jinou pojišťovnu, s kterou on neměl smlouvu. Za 10 minutovou preventivní prohlídku si naúčtovat nehorázných 1600,- !!!! Pojišťovna mi poté proplatila necelých 400,-.
Když jsem se dotazovala, proč je v penězích takový rozdíl, pan doktor mi odpověděl, že "výkony lékařů jsou dlouhodobě podceňovány a.... že jeho kamarád si vydělává v Německu 270 tisic za měsíc"....
Co k tomu dodat... Přešla jsem jinam a panu doktorovi bych mohla jedině doporučit, aby se do Německa přestěhoval. Třeba tam konečně najde finanční uspokojení....

K panu doktorovi jsem šla na doporučení kamarádky a jsem nadmíru spokojená.Pan doktor je vstřícný, poslal mě oproti předešlému doktrovi na jaterní testy a to po 9 letech. Zajímá se opravdu o zdravotní stav pacienta. Jsem nadmíru spokojená i když čekací doba i přes objednání je trochu delší.