Milan Štourač, veterinář Brno

MVDr. Milan Štourač

Veterinář

16 názorů

Uložit


Adresa

Česká č. 14, Brno-střed, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Březí fena

Pan doktor je naprosto neuvěřitelný. Na něj by nestačily všechny superlativy a hvězdičky co existují. Jeho ochota a klid jsou naprosto famózní.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace očkování, nemoc zvířátek , uspání

Pan doktor Štourač...NEJ pan doktor zvířátek.Je milý, vstřícný, ochotný, odborník!!!, ...poradí po telefonu, při bolestech srdíček páníčků dovede uchlácholit, navštěvujeme pana doktora už více jak 10 let....léčil nám pejska, kočičky.....vždy s maximální empatií...tak si představuji PANA VETERINÁŘE....vše dělá s obrovskou láskou ke zvířátkům, hledá nejvhodnější řešení....žádné tahání peněz...prostě pan dokror SUPER!!!


C
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace seznámení a kontrola

Po náhlém a nečekaném úmrtí 4 leté dogy (infarkt) , jsem tu hrúzu a bolest podle rčení "jednou doga, navždy doga" vyřešil 4 měsíčním štěnětem. S ním jsem navštívil poprve pana doktora Šourače. A závěr??
Tolik "hvězdiček" neexistuje na hodnocení. A tak jednou větou..."THE BEST OF BEST" !
Gustav Kalivoda


T
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Nemocny pejsek

Je to Pan Doktor jak ma byt, laskavy, znaly, mily, peclivy, ochotny, proste fakt super! Radi se k nemu vracime, treba jen na ockovani :-)


Ověřeny pacient

Pan doktor je úžasný. Škoda, že lékaři nemají takový přístup i k lidem. Důvěra 100%, odbornost 1000%, laskavost ke všem nekonečná


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je naprosto nejlepší. Jezdíme k němu už přes 9 let až z Velkých Němčic, tedy 42 km. K pejskům se chová vlídně, tetoval nám všechny naše odchovy a je velice citlivý. Vždy nám dal skvělé typy a rady, žádné nehorázné ždímání peněz!! Vždy se snaží najít nejlepší možné řešení problému tak, aby hlavně bylo efektivní a přineslo pejskovi rychlou úlevu. Velmi si pana doktora vážím a má vždy moji plnu důvěru. Za mnohé panu doktorovi DĚKUJI!! LIBKA KOLESÍKOVÁ, VELKÉ NĚMČICE, CHS Shanti Navaro


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je naprosto nejlepší. . Když nám ochrnul jezevčík na zadní nohy byli jsme u jiného veterináře kde nám jasne řekl utratit.. Ale tohle jsme slyšet nechtěly zajely jsme tedy k panu Stouracovi a ten nám řekl úplne jednoduchou věc Alpu a masírovat denne, pes byl do měsíce jako rybička .. Takže není lékař jako lékař někdo to má jako pračku penez ..někdo tu práci miluje a rozumi ji a to je právě Pan Stourac je nejlepší veterinář!!! Mužu jen doporučit! !!


D
Ověřeny pacient

Milan Štourač je nejlepší veterinář u kterého jsem kdy byla!! a to chovám psy již přes 20 let. Prostě profík,lidumil a hlavně psomil ..za mě-těžce Nummero 1 !!! Martina Dreher


I
Ověřeny pacient

"Prošla" jsem nejednu veterinární ordinaci, v některých jsem byla spokojena, v některých méně. U pana doktora Šťourače jsem spokojena maximálně. Jeho přístup ke zvířátkům, citlivé jednání, ochota, vynikající diagnostika a následná léčba, prostě je to bezkonkurenčně nejlepší veterinář.
Doporučila jsem ho mnoha známým a nesetkala jsem se s nikým, kdo by měl sebemenší výhradu.
Děkuji pane doktore za všechno, moc si Vás vážím. Irena Tomková.


M
Ověřeny pacient

Znám pana doktora spostu let a vždy byl milý ,vstřícný,odborně na výši a spolehlivý! Marek Urbánek


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti