Milan Štourač, veterinář Brno

MVDr. Milan Štourač

Veterinář Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Česká č. 14, Brno-střed, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

dneska první zkušenost s MVDr. Štouračem a byl to balzám na duši..Tak klidně působící člověk, že naše fenka stála klidně na stole, vůbec se nebála, a i když pana doktora viděla poprvé v životě, nechala si od něj líbit úplně vše. Neuvěřitelný zážitek. Člověk s velkým srdcem na správném místě, který uklidní nejen psa a nebere si astronomické částky, i když by se svým jménem a zkušenostmi mohl a člověk by se ani nedivil a rád mu zaplatil. Pes pozná dobrého člověka. Nejlepší pocit z veteriny za ty roky, co chovám psy. DOPORUČUJI!!!!


R
Umístění: Ordinace Jiný

Úžasný přístup naprosto úžasného pana doktora... je vidět, že ta zvířátka opravdu miluje a i soucítění s námi, občas vyplašenými pánečky, je naprosto dokonalý... naše fenka měla strašný nános zubního kamene a také zánět v dásních. Kdybych se o panu doktorovi dozvěděla dřív, tak by toho zánětu byla ušetřena... naprosto bezradná jsem se svěřila sousedce, že se bojím tak malého pejska uspat kvůli zubům, zároveň že ale nechci podcenit čím dál více se zhoršující zubní kámen (na který krysaříci trpí), protože jsem četla, co to těm pejskům může do budoucna způsobit v kostech atp... o zánětu v dásních jsem neměla ani tušení... paní sousedka mi doporučila tohoto zlatého pana doktora, s tím, že jen přispává. Všechno proběhlo naprosto na jedničku, třešničkou na dortu pak byla na samém konci ta cena... neuvěřitelné. Panu doktorovi i sestřičce z celého srdce moc děkujeme... a budeme s láskou jen doporučovat.


J
Umístění: Ordinace Jiný

Samá chvála, ať už jde o profesionalitu, odbornost, přístup a ten bych potrhla. Občas jsem nevěděla jestli pan doktor léčí jen mého pejska, nebo i mě Vždycky mě dokázal povzbudit a dodal mi plno sil, abych to nevzdavala. Za to všechno moc děkuji. Je to člověk na svém místě


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Březí fena

Pan doktor je naprosto neuvěřitelný. Na něj by nestačily všechny superlativy a hvězdičky co existují. Jeho ochota a klid jsou naprosto famózní.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace očkování, nemoc zvířátek , uspání

Pan doktor Štourač...NEJ pan doktor zvířátek.Je milý, vstřícný, ochotný, odborník!!!, ...poradí po telefonu, při bolestech srdíček páníčků dovede uchlácholit, navštěvujeme pana doktora už více jak 10 let....léčil nám pejska, kočičky.....vždy s maximální empatií...tak si představuji PANA VETERINÁŘE....vše dělá s obrovskou láskou ke zvířátkům, hledá nejvhodnější řešení....žádné tahání peněz...prostě pan dokror SUPER!!!


C
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace seznámení a kontrola

Po náhlém a nečekaném úmrtí 4 leté dogy (infarkt) , jsem tu hrúzu a bolest podle rčení "jednou doga, navždy doga" vyřešil 4 měsíčním štěnětem. S ním jsem navštívil poprve pana doktora Šourače. A závěr??
Tolik "hvězdiček" neexistuje na hodnocení. A tak jednou větou..."THE BEST OF BEST" !
Gustav Kalivoda


T
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Nemocny pejsek

Je to Pan Doktor jak ma byt, laskavy, znaly, mily, peclivy, ochotny, proste fakt super! Radi se k nemu vracime, treba jen na ockovani :-)


Ověřeny pacient

Pan doktor je úžasný. Škoda, že lékaři nemají takový přístup i k lidem. Důvěra 100%, odbornost 1000%, laskavost ke všem nekonečná


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je naprosto nejlepší. Jezdíme k němu už přes 9 let až z Velkých Němčic, tedy 42 km. K pejskům se chová vlídně, tetoval nám všechny naše odchovy a je velice citlivý. Vždy nám dal skvělé typy a rady, žádné nehorázné ždímání peněz!! Vždy se snaží najít nejlepší možné řešení problému tak, aby hlavně bylo efektivní a přineslo pejskovi rychlou úlevu. Velmi si pana doktora vážím a má vždy moji plnu důvěru. Za mnohé panu doktorovi DĚKUJI!! LIBKA KOLESÍKOVÁ, VELKÉ NĚMČICE, CHS Shanti Navaro


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je naprosto nejlepší. . Když nám ochrnul jezevčík na zadní nohy byli jsme u jiného veterináře kde nám jasne řekl utratit.. Ale tohle jsme slyšet nechtěly zajely jsme tedy k panu Stouracovi a ten nám řekl úplne jednoduchou věc Alpu a masírovat denne, pes byl do měsíce jako rybička .. Takže není lékař jako lékař někdo to má jako pračku penez ..někdo tu práci miluje a rozumi ji a to je právě Pan Stourac je nejlepší veterinář!!! Mužu jen doporučit! !!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti