Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Generála Fanty 25, Kaplice
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Pana dr můžu doporučit skvělý přístup milý a hlavně je lidský děkuji
Po 20 letech jsem musela vyměnit gynekologa muj předchozí bohužel šel do důchodu a jsem ráda, že jsem si našla dochtora ze stejným přístupem za mě vsechny prsty nahoru.

M
Ověřeny pacient

Pan doktor Skříčil se hned po uvítání zeptá na zdravotní stav, ai celkový stav, takže nejen jak se cítím "tam dole", ale také všude po těle a na duši. Pokud jsem mu všechno řekla, věděl s čím má pracovat a také s tím hned začal. Žiji už nějakou dobu v Brně a tedy jeho ordinaci mám z ruky, přesto bych jeho nevyměnila.

A
Ověřeny pacient

Dobrý den
K tomuto pánovi jsem chodila s bolestí břicha ,poslal mě na LPS do ČK.Tam z duvodu obavy poškození mého zdraví byl náles ponechán na místě a bylo doporučeno podstoupit zákrok na lepším pracovišti.Na toto doporučení nebral žádný ohled a rok mě léčil AT.Protože se mé problesti zhoršovali a byli nesnesitelný tak jsem si sama zařídila operaci v Praze.Tam byli z mého stavu šokovaní a nemohli uvěřit že tento člověk to nechal zajít tak daleko.Před operací proběhla porada a musel ji schváli i přednosta.Počítalo se s četnýma komplikacema.Po operaci nastali ač v mnohem menší míře než se předpokládalo. Musela jsem na další zákrok s ledvinou.Při operaci mi nadále byl poraněn nerv moč. měchýře to je trv. následek.Následně jsem byla rok v PC. Nyní 2 roky od zákroku někdy i několikrát měsíčně docházím na url.Muj nynější stav je dusledek toho že operace byla provedena ve vemi pokročilém stádiu nemoci a byla už všude, nehledě na to že před operací jsem opravdu měla hrozné bolesti. Toto je pro všechny spokojené pacienty kteří maji určitě jistotu dobré léčby v případě vážných zdrav. problémů

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřeny pacient

velice příjemný slušný můžu jen chválit

Je velmi pečlivý,slušný,lepšího lékaře jsem nepoznala.

Slušné vystupování,jednání,velice šetrný, poradí.

Pro me je to nejlepsi doktor co jsem poznla umi vse vysvetlit a pomoc muzu jen doporucit

VELMI DOBRÝ DOKTOR A VÝBORNÝ PORODNÍK. Daniela Švarcová

Pan doktor Skříčil byl u mého prvního porodu a byl skvělej.Povzbuzoval mě a jeho rady mi velmi pomohly i při druhém porodu.Když se po narození syna zjistilo,že je v bezprostředním ohrožení života,kvůli srdeční vadě,tak on jedinej mi všechno v klidu a hlavně citlivě vysvětlil a za to mu velmi děkuji.

Já v něm po dlouhé době pro změnu našla doktora, který se zajímal. Už je to můj čtvrtý gynekolog a byl první, kdo se zajímal a dělal testy, dokud nepřišel na to, co mi je. Já ho můžu jen pochválit. Od ostatních jsem zaslechla, že s ním některé nejsou moc spokojeny, ale mě vyhovuje.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti