Gastroenterologie s.r.o.
Mánesova 646, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologie s.r.o. Jiný

Z návštěvy gastroenterologie jsem měla přirozený strach - zbytečně:) Pan doktor Široký milý, vstřícný, vše vysvětlil, vyšetření anoskopie probihalo naprosto v poradku. Často recenze nepíši, ale jsem z pana doktora opravdu nadšená a všem ho mohu jen doporučit.

Umístění: Gastroenterologie s.r.o. Jiný

nekomunikoval, nevysvětloval,nemluvil...v levém podbřišku asi třicet velmi bolestivých šťouchnutí-bez vysvětlení,až mi tekly slzy, sestra mi bolestivě tiskla podbřišek,a vůbec nevím, proč...už tam nepůjdu a nedoporučím...dodnes-a je to 14 dní-mi to místo občas bolí

Umístění: Gastroenterologie s.r.o. Jiný

U pana doktora jde profesionalita ruku v ruce s lidskostí. Obava ze zákroku byla zbytečná. Pan doktor vše podrobně vysvětlil a průběh zákroku (kolonoskopie) odpovídal přesně tomu, co popisoval. Výborná byla i následná péče a starost o pacienta. Děkuji a doporučuji.

Umístění: Gastroenterologie s.r.o. řitní výčnělky

Lékař, který by to už měl raději zabalit a jit do duchodu. Na řitni vyčnělky, které jdou odstranit pouze operativne pod narkozou mi tvrdil, že to jsou hemeroidy, které odstraní ambulantně. V nemocnici si mysleli, že si pan doktor děla legraci.
Mam pocit, ze už nerad léčí, obtěžují ho pacienti. Přístup nadřazeny.
Pane doktore, přenechte to raději jiným a běžte odpočívat.

Odborník na mieste.
Pristupuje k pacientom s pokorou a s úctou!
Všetko vám vysvetlí, rád zodpovie vaše otázky.
Pri zákrokoch je veľmi šetrný a svedomitý.
Má individuálný prístup a snaží sa naozaj diagnostikovať skutočný problém, nie stanovovať tuctové diagnózy...Skvelý človek a profesionál.

Včera jsem u Dr. Širokého podstoupila kolonoskopii. Jeho profesionální a lidský přístup, a stejně tak i obou jeho kolegyň, mě až dojal. Nebyla jsem v dobrém rozpoložení a nespolupracovala jsem dostatečně. Všichni se mnou i přesto zacházeli důstojně a podrželi mě. Před, po i během vyšetření mi všechno srozumitelně a citlivě vysvětlili, takže člověk nemá prostor na žádné obavy, co se bude dít, nebo prostor na mylné domněnky.

Pan doktor Široký je opravdový profesionál. Bohužel k němu do ordinace docházím již více než rok a asi ještě nějakou dobu budu muset, ale vše mi vždy perfektně vysvětlí, poradí. Přístup pana doktora i sester je laskavý, empatický a profesionální. Jsem ráda, když už musím podstupovat ne vždy příjemná vyšetření, že jsem v jejich rukou.....

Velice doporučuji.Naprosto perfektní přístup pana doktora a sestry. Podstoupil jsem gastroskopii ,myslel jsem že to bude bolet, ale ani jsem netušil, že to nebolí. Velmi pěkný přístup k pacientovi. Pokud se na podobná vyšetření někdo bojí jít stejně jako já tak jen doporučuji tohoto lékaře.

Mohu vřele doporučit.Naprosto perfektní sehraný tým, lékař i sestry. Podstoupil jsem gastroskopii ,myslel jsem že bude nosem,ale byla dělána klasicky. Velmi citlivý přístup k pacientovi ,který to nikdy nezažil, po celou dobu s vámi personál komunikuje a vše do podrobna vysvětlí. Pokud se na podobná vyšetření někdo bojí jít,lze pouze doporučit tohoto lékaře.

U p. doktora Širokého jsem byla na transnaaální gastroskopii.
Dlouho jsem se s takovým přístupem u lékaře nesetkala... Pan doktor spolu se sestrou na mne působili moc mile, ale zároveň profesionálně a sehraně...
Zbavili mne veškerého strachu, vyšetření bylo nepříjemné, ale vše proběhlo bez komplikací.
jako bývalý zdravotník jsem byla moc mile překvapena a jinému lékaři se už nesvěřím. :-)