Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mánesova 646, Hradec Králové
Gastroenterologie s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Gastroenterologie s.r.o. Jiný

nekomunikoval, nevysvětloval,nemluvil...v levém podbřišku asi třicet velmi bolestivých šťouchnutí-bez vysvětlení,až mi tekly slzy, sestra mi bolestivě tiskla podbřišek,a vůbec nevím, proč...už tam nepůjdu a nedoporučím...dodnes-a je to 14 dní-mi to místo občas bolí

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřeny pacient
Umístění: Gastroenterologie s.r.o. Jiný

U pana doktora jde profesionalita ruku v ruce s lidskostí. Obava ze zákroku byla zbytečná. Pan doktor vše podrobně vysvětlil a průběh zákroku (kolonoskopie) odpovídal přesně tomu, co popisoval. Výborná byla i následná péče a starost o pacienta. Děkuji a doporučuji.

J
Ověřeny pacient
Umístění: Gastroenterologie s.r.o. řitní výčnělky

Lékař, který by to už měl raději zabalit a jit do duchodu. Na řitni vyčnělky, které jdou odstranit pouze operativne pod narkozou mi tvrdil, že to jsou hemeroidy, které odstraní ambulantně. V nemocnici si mysleli, že si pan doktor děla legraci.
Mam pocit, ze už nerad léčí, obtěžují ho pacienti. Přístup nadřazeny.
Pane doktore, přenechte to raději jiným a běžte odpočívat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřeny pacient

Odborník na mieste.
Pristupuje k pacientom s pokorou a s úctou!
Všetko vám vysvetlí, rád zodpovie vaše otázky.
Pri zákrokoch je veľmi šetrný a svedomitý.
Má individuálný prístup a snaží sa naozaj diagnostikovať skutočný problém, nie stanovovať tuctové diagnózy...Skvelý človek a profesionál.

D
Ověřeny pacient

Včera jsem u Dr. Širokého podstoupila kolonoskopii. Jeho profesionální a lidský přístup, a stejně tak i obou jeho kolegyň, mě až dojal. Nebyla jsem v dobrém rozpoložení a nespolupracovala jsem dostatečně. Všichni se mnou i přesto zacházeli důstojně a podrželi mě. Před, po i během vyšetření mi všechno srozumitelně a citlivě vysvětlili, takže člověk nemá prostor na žádné obavy, co se bude dít, nebo prostor na mylné domněnky.

M
Ověřeny pacient

Pan doktor Široký je opravdový profesionál. Bohužel k němu do ordinace docházím již více než rok a asi ještě nějakou dobu budu muset, ale vše mi vždy perfektně vysvětlí, poradí. Přístup pana doktora i sester je laskavý, empatický a profesionální. Jsem ráda, když už musím podstupovat ne vždy příjemná vyšetření, že jsem v jejich rukou.....

L
Ověřeny pacient

Velice doporučuji.Naprosto perfektní přístup pana doktora a sestry. Podstoupil jsem gastroskopii ,myslel jsem že to bude bolet, ale ani jsem netušil, že to nebolí. Velmi pěkný přístup k pacientovi. Pokud se na podobná vyšetření někdo bojí jít stejně jako já tak jen doporučuji tohoto lékaře.

N
Ověřeny pacient

Mohu vřele doporučit.Naprosto perfektní sehraný tým, lékař i sestry. Podstoupil jsem gastroskopii ,myslel jsem že bude nosem,ale byla dělána klasicky. Velmi citlivý přístup k pacientovi ,který to nikdy nezažil, po celou dobu s vámi personál komunikuje a vše do podrobna vysvětlí. Pokud se na podobná vyšetření někdo bojí jít,lze pouze doporučit tohoto lékaře.

A
Ověřeny pacient

U p. doktora Širokého jsem byla na transnaaální gastroskopii.
Dlouho jsem se s takovým přístupem u lékaře nesetkala... Pan doktor spolu se sestrou na mne působili moc mile, ale zároveň profesionálně a sehraně...
Zbavili mne veškerého strachu, vyšetření bylo nepříjemné, ale vše proběhlo bez komplikací.
jako bývalý zdravotník jsem byla moc mile překvapena a jinému lékaři se už nesvěřím. :-)

Příjemné prostředí , profesionální přístup lékaře i sestřiček.Kapacita ve svém oboru všem doporučujeme .RZP-Hořice

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti