Praktický lékař pro děti a dorost
Piaristů 26, Mikulov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

S panem doktorem jsme velmi spokojené, navštěvujeme ho docela často a vždy nám pomůže.Maminka a Adélka

o děti pečuje jak by byly všechny jeho Super!!!

doporučuji vám

TENTTU LEKAR JE VELMI DOBRY....

Skvělý lékař, ochotný a správný. Vždycky se někdo najde, kdo si bude stěžovat...nikča mikulincová

MILÉ MAMINKY ,LÉKAŘE MOHU JEN A JEN DOPORUČIT,A TO ŽE SE JIM NELÍBÍ ŽE KREV BERE LÉKAŘ??COPAK TO JE PODSTATNÉ??PRACIJI VE ZDRAVOTNICTVÍ A SHODOU OKOLNOSTÍ S DĚTMI A Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI VÍM,ŽE CHYBA JE NĚKDY V RODIČÍCH A NE V LÉKAŘI.TAK SE NAD SEBOU NĚKTERÉ MAMINKY ZAMYSLETE.K DĚTEM JE VŽDY LÉKAŘ HODNÝ A CO SE TÝKÁ MEDIKACE JE PEČLIVÝ.

Dobrý den maminky.Pokud si chcete najít nejlepsího doktora,můžu doporucit.Jsem spokojena i když se nějake chybičky najdou/třeba špatná nálada a pak se to odráží v jeho chováni,ja to tak viděla/.Přede mnou píše máma,tak něco pro ní,nám pan doktor nebo sestra krev opravdu brala.Je snad jedno kdo?Sme taky pořád na hromadce,ale nějak se nám nedaří to mít pod kontrolou.Myslím,že pan doktor dělá co může.Pane doktore:hlavu vzhůru,špatných hodnocení ještě bude.Jste dobrý

Taky nesouhlasím s některými názory, já můžu pana doktora jen doporučit, protože já jsem s dcerkou u něho skoro každý měsíc, když měla dcerka měsíc skončili jsme na JIP v Břeclavi, kde chtěli malou řezat, k čemuž naštěstí nedošlo. Jinak nevím, proč by měl doktor odebírat krev, to je snad práce sestřičky. Nebo Vám snad někdy doktor někde odebíral krev? Mě nikdy a to sem prošla mnoha doktory. I co se týče přeobjednávání, to je bezporobémové, ostatní doktoři vám po zavolání vynadají, že jindy čas nemají.

S poslednima dvouma nazory nemůžu souhlasit, když náš malý měl teploty, tak ho pan doktor píchnul do prstíku a řekl nám, že si myslí, že by mohla mít zánět ledvin, poslal nás do nemocnice a tam jeho doměnku potvrdili. O žádné vyšetření jsem prosit nemusela a pana doktora můžu jen doporučit.