Františka Ondříčka 1088/2, České Budějovice
Poliklinika Vltava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora podruhé v životě takový skvělý přístup jsem ještě nikde nezažila pan doktor je ochotný příjemný prostě bomba není co víc dodat sestřička též skvělá všem moc doporučuji a moc děkuji za ošetření

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Vinou zranění jsem měl dlouhodobé problémy s ramenem. Pan doktor po důkladném vyšetření včetně magnetické rezonance doporučil vhodnou léčbu speciální mastí / rehabilitací a vyloučil tak nutnost invazivní léčby. Po pár týdnech byl patrný neskutečný rozdíl a nyní funguji zcela normálně. Na dnešní uspěchanou dobu musím vyzdvihnout i neskutečně příjemnou komunikaci s panem doktorem.

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Pan doktor se mi věnoval po celou dobu návštěvy,pečlivě mi vysvětlil všechna úskalí léčby a snažil se najít pro mne tu nejlepší variantu.Je velmi sympatický a ochotný pomoci,nejen v rámci své profese,ale i lidsky.Mé zranění vyžadovalo speciální přístup a toho se mi od pana doktora dostalo.Neordinuje jako na "běžícím pásu",ale volí skutečně individuální přístup,který je v případě komplikovanějších případů potřeba.Pana doktora vřele doporučuji,neznám nikoho,kdo by s ním nebyl spokjojený…..

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Pan doktor byl velmi náladový po tom co sem ho požádal o neschopenku mě poslal za Obvoďákem.. ale zapomněl že od nového roku je povinen mi vystavit neschopenku on... po tom co jsem přejel celé město abych se dostal k obvodnímu lékaři jsem zjistil že mám smůlu. Tak jsem se pokusil panu doktorovi dovolat do telefonu jsem mu zdělil to co jsem zjistil u obvoďáka a od té doby se choval arogantně nejednal se mnou slušně atd. pro vysvětlení situace: Zákon o nemocenském pojištění tedy nijak nepočítá s variantou, že jeden lékař (v nemocnici, ambulantní specialista apod.) vyšetřením sice zjistí dočasnou pracovní neschopnost, avšak neschopenku nevystaví, předá jen tuto informaci praktickému lékaři s tím, aby ten vystavil neschopenku. Takový postup není v souladu se zákonem.

MUDr. Milan Oulehla

Dobrý den, tentokrát již nelze nereagovat .Jde o naprosto nesmyslnou reakci pacienta ? Jednalo se o nevelké lokální ošetření bez zjištění důvodů k vystavení pracovní neschopnosti. M.O.

Umístění: Poliklinika Vltava ambulantní zákrok

Mohu jen doporučit. Pan doktor i sestřička jsou profsionálové, komunikativní, empatičtí a trpělivý. Vše mi bylo řádně vysvětleno a zákrok proběhl, k mé plné spokojenosti . Díky.

Rád bych touto cestou poděkoval panu doktorovi nejen za to, že je to opravdu vynikající chirurg, ale také velice laskavý a chápavý člověk, který se pacientovi věnuje nadstandardně - lidsky. Je velmi vnímavý ke svým pacientům. Je to zkrátka osobnost, kterých není v našem zdravotnictví mnoho. A proto mu přeji mnoho sil v jeho náročné profesi, která je ku prospěchu všem jeho pacientům. Pan doktor totiž nejen, že léčí lidskou schránku, ale také bolavou dušičku. Díky Vám vážený pane doktore.

Pan doktor mě velmi zklamal,dceři vyndaval pihu na noze,na vyndavání stehů měla přijít za dva až tři týdny.Po 10 dnech rána začala hnisat, v ordinaci jí bylo řečeno, že stehy již měly být venku. Sestra je vytrhala a byla odeslána domů. Protože rána stále hnisala navštívila jiného lékaře ,který se péči p.doktora velmi podivil, musel vyndat zbylé stehy,které tam "zapomněli". Ano p.doktor je milý i já s ním měla dobrou zkušenost a proto mě tento přístup velmi překvapil !! Milada

Chtěla bych moc poděkovat za profesionální a lidský přístup pana doktora i sestřičky. Dokázal mi velmi pomoci i po psychické stránce, což je pro mne velice důležité. Je vždy usměvavý a dokáže pacienta uklidnit a vše vysvětlit. Je to kvalitní lékař. Doporučuji. Vladimírka

O

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi, za profesionální a lidský přístup. Děkuji za odstranění problému, který mi velice citlivě vyřešil. Pan doktor i sestřička mají srdce na dlani a zákrok který mi prováděl, jsem díky jeho jemnosti, dobře snášela. Děkuji s úctou Ludmila.

Velmi empatický člověk,který pomůže i po psychické stránce,chodím k MUDr.Oulehlovi 17 let a nikdy se mi nestalo,že by byl nepříjemný,nebo že by mě nezbavil problému,s kterým jsem za ním přišla a že jich za ty roky bylo:-)Mohu jen doporučit

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, tatínek má bercovy vřed na levé noze, od kole ke kotníku , vůbec se to nelepší, lékaři mu nechtějí pomoct, (jenom amputace), víme ze sou pracoviště chronických ran, na vlastní náklady jezdíme do Brna, ale jeden lékař mu to léčí a převažuje, podruhé je tam jiný a vše je spatne, hrozné zacházení a nezájem, přitom víme,ze péči by se to dalo zlepšit, potřebovali bychom vědět co máme delat

dobry den.obratte se na specializovanou "Podiatrickou ambulanci" . V C.Budejovicich. napr na Pk Sever u Mudr.Sustra.M.O.

MUDr. Milan Oulehla