Adresa

Františka Ondříčka 1088/2, České Budějovice
Poliklinika Vltava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
35 názorů

M
Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora podruhé v životě takový skvělý přístup jsem ještě nikde nezažila pan doktor je ochotný příjemný prostě bomba není co víc dodat sestřička též skvělá všem moc doporučuji a moc děkuji za ošetření


H
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Vinou zranění jsem měl dlouhodobé problémy s ramenem. Pan doktor po důkladném vyšetření včetně magnetické rezonance doporučil vhodnou léčbu speciální mastí / rehabilitací a vyloučil tak nutnost invazivní léčby. Po pár týdnech byl patrný neskutečný rozdíl a nyní funguji zcela normálně. Na dnešní uspěchanou dobu musím vyzdvihnout i neskutečně příjemnou komunikaci s panem doktorem.


L
Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Pan doktor se mi věnoval po celou dobu návštěvy,pečlivě mi vysvětlil všechna úskalí léčby a snažil se najít pro mne tu nejlepší variantu.Je velmi sympatický a ochotný pomoci,nejen v rámci své profese,ale i lidsky.Mé zranění vyžadovalo speciální přístup a toho se mi od pana doktora dostalo.Neordinuje jako na "běžícím pásu",ale volí skutečně individuální přístup,který je v případě komplikovanějších případů potřeba.Pana doktora vřele doporučuji,neznám nikoho,kdo by s ním nebyl spokjojený…..


M
Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Pan doktor byl velmi náladový po tom co sem ho požádal o neschopenku mě poslal za Obvoďákem.. ale zapomněl že od nového roku je povinen mi vystavit neschopenku on... po tom co jsem přejel celé město abych se dostal k obvodnímu lékaři jsem zjistil že mám smůlu. Tak jsem se pokusil panu doktorovi dovolat do telefonu jsem mu zdělil to co jsem zjistil u obvoďáka a od té doby se choval arogantně nejednal se mnou slušně atd. pro vysvětlení situace: Zákon o nemocenském pojištění tedy nijak nepočítá s variantou, že jeden lékař (v nemocnici, ambulantní specialista apod.) vyšetřením sice zjistí dočasnou pracovní neschopnost, avšak neschopenku nevystaví, předá jen tuto informaci praktickému lékaři s tím, aby ten vystavil neschopenku. Takový postup není v souladu se zákonem.

MUDr. Milan Oulehla

Dobrý den, tentokrát již nelze nereagovat .Jde o naprosto nesmyslnou reakci pacienta ? Jednalo se o nevelké lokální ošetření bez zjištění důvodů k vystavení pracovní neschopnosti. M.O.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Vltava ambulantní zákrok

Mohu jen doporučit. Pan doktor i sestřička jsou profsionálové, komunikativní, empatičtí a trpělivý. Vše mi bylo řádně vysvětleno a zákrok proběhl, k mé plné spokojenosti . Díky.


Ověřeny pacient

Rád bych touto cestou poděkoval panu doktorovi nejen za to, že je to opravdu vynikající chirurg, ale také velice laskavý a chápavý člověk, který se pacientovi věnuje nadstandardně - lidsky. Je velmi vnímavý ke svým pacientům. Je to zkrátka osobnost, kterých není v našem zdravotnictví mnoho. A proto mu přeji mnoho sil v jeho náročné profesi, která je ku prospěchu všem jeho pacientům. Pan doktor totiž nejen, že léčí lidskou schránku, ale také bolavou dušičku. Díky Vám vážený pane doktore.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor mě velmi zklamal,dceři vyndaval pihu na noze,na vyndavání stehů měla přijít za dva až tři týdny.Po 10 dnech rána začala hnisat, v ordinaci jí bylo řečeno, že stehy již měly být venku. Sestra je vytrhala a byla odeslána domů. Protože rána stále hnisala navštívila jiného lékaře ,který se péči p.doktora velmi podivil, musel vyndat zbylé stehy,které tam "zapomněli". Ano p.doktor je milý i já s ním měla dobrou zkušenost a proto mě tento přístup velmi překvapil !! Milada


Ověřeny pacient

Chtěla bych moc poděkovat za profesionální a lidský přístup pana doktora i sestřičky. Dokázal mi velmi pomoci i po psychické stránce, což je pro mne velice důležité. Je vždy usměvavý a dokáže pacienta uklidnit a vše vysvětlit. Je to kvalitní lékař. Doporučuji. Vladimírka


O
Ověřeny pacient

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi, za profesionální a lidský přístup. Děkuji za odstranění problému, který mi velice citlivě vyřešil. Pan doktor i sestřička mají srdce na dlani a zákrok který mi prováděl, jsem díky jeho jemnosti, dobře snášela. Děkuji s úctou Ludmila.


Ověřeny pacient

Velmi empatický člověk,který pomůže i po psychické stránce,chodím k MUDr.Oulehlovi 17 let a nikdy se mi nestalo,že by byl nepříjemný,nebo že by mě nezbavil problému,s kterým jsem za ním přišla a že jich za ty roky bylo:-)Mohu jen doporučit


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den, tatínek má bercovy vřed na levé noze, od kole ke kotníku , vůbec se to nelepší, lékaři mu nechtějí pomoct, (jenom amputace), víme ze sou pracoviště chronických ran, na vlastní náklady jezdíme do Brna, ale jeden lékař mu to léčí a převažuje, podruhé je tam jiný a vše je spatne, hrozné zacházení a nezájem, přitom víme,ze péči by se to dalo zlepšit, potřebovali bychom vědět co máme delat

    dobry den.obratte se na specializovanou "Podiatrickou ambulanci" . V C.Budejovicich. napr na Pk Sever u Mudr.Sustra.M.O.

    MUDr. Milan Oulehla

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti