Františka Ondříčka 1088/2, České Budějovice
Poliklinika Vltava

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Vltava ambulantní zákrok

Mohu jen doporučit. Pan doktor i sestřička jsou profsionálové, komunikativní, empatičtí a trpělivý. Vše mi bylo řádně vysvětleno a zákrok proběhl, k mé plné spokojenosti . Díky.

Rád bych touto cestou poděkoval panu doktorovi nejen za to, že je to opravdu vynikající chirurg, ale také velice laskavý a chápavý člověk, který se pacientovi věnuje nadstandardně - lidsky. Je velmi vnímavý ke svým pacientům. Je to zkrátka osobnost, kterých není v našem zdravotnictví mnoho. A proto mu přeji mnoho sil v jeho náročné profesi, která je ku prospěchu všem jeho pacientům. Pan doktor totiž nejen, že léčí lidskou schránku, ale také bolavou dušičku. Díky Vám vážený pane doktore.

Pan doktor mě velmi zklamal,dceři vyndaval pihu na noze,na vyndavání stehů měla přijít za dva až tři týdny.Po 10 dnech rána začala hnisat, v ordinaci jí bylo řečeno, že stehy již měly být venku. Sestra je vytrhala a byla odeslána domů. Protože rána stále hnisala navštívila jiného lékaře ,který se péči p.doktora velmi podivil, musel vyndat zbylé stehy,které tam "zapomněli". Ano p.doktor je milý i já s ním měla dobrou zkušenost a proto mě tento přístup velmi překvapil !! Milada

Chtěla bych moc poděkovat za profesionální a lidský přístup pana doktora i sestřičky. Dokázal mi velmi pomoci i po psychické stránce, což je pro mne velice důležité. Je vždy usměvavý a dokáže pacienta uklidnit a vše vysvětlit. Je to kvalitní lékař. Doporučuji. Vladimírka

O

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi, za profesionální a lidský přístup. Děkuji za odstranění problému, který mi velice citlivě vyřešil. Pan doktor i sestřička mají srdce na dlani a zákrok který mi prováděl, jsem díky jeho jemnosti, dobře snášela. Děkuji s úctou Ludmila.

Velmi empatický člověk,který pomůže i po psychické stránce,chodím k MUDr.Oulehlovi 17 let a nikdy se mi nestalo,že by byl nepříjemný,nebo že by mě nezbavil problému,s kterým jsem za ním přišla a že jich za ty roky bylo:-)Mohu jen doporučit

Pan doktor Oulehla je velmi pečlivý,čistě svědomitý a příjemný člověk. Nejen, že dokáže velmi kvalitně ošetřit,ale pomáhá lidem hodně psychicky,což se u každého lékaře říci nedá. Je to velký profesionál,který léčí s maximální péčí a přístupem. Také jeho sestřička je velmi milá,pečlivá a o pacienty se stará velmi kvalitně. Měla jsem u něj mnohokrát zkušenost a vždy přístupem a upřímnou lidskostí a profesionalitou mi dokázal pomoci,podpořit a vše zdravotně i psychicky zvládnout. Mohu jen vřele doporučit.

Pacientka L.Taláková-Soběslav
Nemohu si v žádném případě stěžovat na pana doktora Mudr. Oulehlu. Velice lidský přístup k člověku a vždy mi ochotně pomohl s mými problémy,poradil i po telefonu. Mohu jenom doporučit. Známe se již 7let a nikdy jsem žádný problém neměla s jeho chováním a ochotou. Děkuji mu za všechno!!!

Jsem rád, že můžu touto formou zareagovat a poděkovat panu doktorovi za jeho odpornou péči.
Pan doktor je vždy příjemný a ochotný, i přes jeho velké vytížení v ordinačních hodinách. Pana doktora můžu s klidným svědomím jen doporučit. Petr

Pan doktor Oulehla, profesionál, zodpovědný, svědomitý, ochotný, s velice dobrým přístupem.
Všem mohu vřele doporučit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, tatínek má bercovy vřed na levé noze, od kole ke kotníku , vůbec se to nelepší, lékaři mu nechtějí pomoct, (jenom amputace), víme ze sou pracoviště chronických ran, na vlastní náklady jezdíme do Brna, ale jeden lékař mu to léčí a převažuje, podruhé je tam jiný a vše je spatne, hrozné zacházení a nezájem, přitom víme,ze péči by se to dalo zlepšit, potřebovali bychom vědět co máme delat

dobry den.obratte se na specializovanou "Podiatrickou ambulanci" . V C.Budejovicich. napr na Pk Sever u Mudr.Sustra.M.O.

MUDr. Milan Oulehla