Chirurg Více

České Budějovice 1 adresa

Poliklinika Vltava
Františka Ondříčka 1088/2, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Měl jsem problém s vnitřními hemoroidy. 15 minutový ambulantní zákrok sice není příjemný, ale vydržet se dá. Pan doktor je profesionál na pravém místě. Sestřička je příjemná a hodně mi také pomohla. Po zákroku jsem odešel bez jakýchkoli problémů. Moc děkuji za pomoc.

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Pana doktorka jsem navstivila kvuli problemu s hemeroidy. Navstevu jsem dlouhou dobu oddalovala kvuli studu a strachu z bolesti. Ale pan doktor s milou sestrickou me jen utvrdili v tom, ze byla chyba tak dlouho otalet! Skvely pristup, lidskost, pohodova atomsfera! Hezky jsme si popovidali o vsem moznem, v prubehu me pan domtor informoval co prave dela, uklidnidnoval, podporoval. Diky tomu, tech 10-15 minut uteklo jak voda, vysetreni neni prijemne ale srovnatelne s navstevou zubare Takze oboum velke diky!

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Velmi lidsky přístup a příjemné povídání při nepříjemném zákroku. A doslova okamžité zlepšení stavu a života vůbec :)

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Velmi děkuji panu doktorovi a sestřičce za profesionální, rychlou, přátelskou a účinnou pomoc. Odstranění hemoroidu u většiny z nás vyvolává strach, nejistotu a oddalování řešení problému. Nemusí, ne zde v této ordinaci a u tohoto doktora. Vše vysvětleno, procedura hotová za cca 15min. Dostanete injekci, zavede se přístroj (myslím, že ###), není to příjemné, ale ani kdovíjak bolestivé. Stále s vámi mluví, ptají se, zda proud není příliš silný a za chvíli je hotovo. Žádná následná bolest či krvácení. Bez problému sedíte, chodíte. Toaleta den po zákroku naprosto bez bolesti, opět bez krvácení. Cena do XXXX Kč, pouze v hotovosti. Co víc napsat... Za 5 hvězd, doporučuji všem nečekat, netrápit se a nechte si pomoct od skutečného profesionála a velmi milého člověka.

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Děkuju panu doktorovi za prvotřídní péči v choulostivé situaci, přátelský a lidský přístup jak pana doktora tak paní sestřičky. Za mě PAN doktor. Zákrok nebyl úplně příjemný, ale pan Oulehla se vtipkoval aby mě odvedl na jiné myšlenky. Pokud budete hledat chirurga tak jedině pan doktor Oulehla!! Když budu mít problémy určitě zase obrátím na něho.

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Velká nervozita trochu odpadla po telefonátu se sestřičkou, velice milá a vtipná. Pan doktor je lidsky na jiné úrovni než bývá zvykem( v dobrém slova smyslu ) a to byl další důvod kdy jsem věděl, že jsem na správném místě a trochu se uklidnil... Zákrok (odstranění hemeroidů) není žádná procházka růžovým sadem, ale za 15 minut je hotovo a můžete jet domů. Pokud vás trápí podobné problémy, nečekejte a vyhledejte pomoc u pana doktora ....

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Návštěva ordinace, z důvodů výskytu bulky na noze. Po jejím vyříznuti, byly provedeny odběry hmisu a zaslány na rozbor. Díky tomuto zásahu a zaslání vzorků k rozboru, byla stanovena další léčba auto vakcínou. Oceňuji profesionalitu a stanovení správného postupu léčby, díky kterému se tyto zásahy ,již nemusejí opakovat.

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Bez informací o tom, co se bude dít, jsem si lehla na lůžko a čekala to obávané vyšetření hemoroidů. Nedošlo jen k prohlídce, lékař rovnou začal pracovat za použití i.proudů, aniž by upozornil, nechal si podepsat souhlas či cokoliv dalšího. Vysvětluji si to snad jen tím, že si asi myslel, že mi vše vysvětlil - dělá to jako na běžícím páse, tak asi zapomněl? Bolest to byla hrozná a bez informací až trýznivá. Lékař má špatný odhad na ženy, které ho navštěvují - oslovení ženy po třicítce s vyšším postavením typu "kočičko, panenko" apod. je absurdní. Po jím zvolené proceduře za několik tisíc (jinde za sezení cca 1500,-) a bez dokladu, pouze s holou lékařskou zprávou, došlo ke zhoršení mého stavu. Trauma vše značně zhoršilo + komplikace. Vybírejte na zdravotní problém skutečně pečlivě lékaře, ať už je bolest jakkoliv silná a urgentní, vždy může být horší. Zvolte prokto centrum, kde Vám provedou nejdříve vyšetření, vše vysvětlí a domluví se následně správný postup léčby (např. B. ligatura).

MUDr. Milan Oulehla

Tato žena u mě nikdy nebyla, je to fiktivní pacientka.

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

U pana Oulehly jsem byla několikrát, jednou s hemeroidem, když mi bylo 22 let a musím říct, že to byla profesionální péče, ano bolí, ano platí se to, ale není se čemu divit, prostě to tak je, hlavní je, že je to brzy zahojené a nemusíte nikam na operaci, narkózu apod.
Teď po mnoha letech jsem za panem doktorem přišla s bulkou na boku, hned zvážil situaci a bouličku mi ambulantně vyřízl, bála jsem se bolesti, ale vše bylo v pohodě, skoro to nebolelo.
Chci mu poděkovat, že mi vždy pomůže a že se na něj mohu obrátit, když je nějaký problém.

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Trápily mě zánětlivá ložiska na kůži, strašná bolest a vždy se muselo dojít k chirurgickému zákroku na velmi citlivých místech. Pan doktor byl po mnoha letech první, kdo mi udělal stěry a nasadil efektivní léčbu. Jsem mu neskonale vděčná, již jsem ztrácela naději... Celému týmu veliká poklona ...
Můj problém byl velmi specifický, taky ale obrovský rozhled a moudrost. Děkuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, tatínek má bercovy vřed na levé noze, od kole ke kotníku , vůbec se to nelepší, lékaři mu nechtějí pomoct, (jenom amputace), víme ze sou pracoviště chronických ran, na vlastní náklady jezdíme do Brna, ale jeden lékař mu to léčí a převažuje, podruhé je tam jiný a vše je spatne, hrozné zacházení a nezájem, přitom víme,ze péči by se to dalo zlepšit, potřebovali bychom vědět co máme delat

dobry den.obratte se na specializovanou "Podiatrickou ambulanci" . V C.Budejovicich. napr na Pk Sever u Mudr.Sustra.M.O.