Senovážné nám. 2, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Lannova 9/17, České Budějovice
MEDICOS - chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Chválím přístup, jednání, vstřícnost i profesionalitu jak pana doktora Matušky, tak sestřičky, děkuji, po dlouhé době se o mě jako o pacienta někdo zajímal.Oba byli velice milý a lidští.

Pan doktor Švejda, profesionál, zodpovědný, svědomitý, s velice dobrým přístupem k pacientovi,
všem mohu doporučit, kéž by takových lékařů bylo hodně.

Blanka Papežová

Moje zkušenost je s MUDr. Karlem Švejdou... Bohužel velmi špatná. Přístup hrozný, povýšené chování, ale především vyšetření velmi povrchní. Stejné zranění jsem prodělal 3 roky zpětně, tehdy jsem byl léčen na ambulanci Krajské nemocnice, takže mohu srovnávat. MUDr. Karla Švejdu zajímají především poplatky a hroutí se před pacientem z administrativy... Profesionalita rovna 0. Celkově proto nedoporučuji ani omylem!!!

Mám zkušenost se všemi třimi doktory působícími u MUDr.Maušky a se všemi mám dobré zkušenosti, jak z hlediska přístupu k pacientovi, tak i z profesního. Mohu jen doporučit.

S panem doktorem jsem se osobně nesetkala,ale s jeho dvěma kolegy v ordinaci ano,mohu tedy posoudit je.Byla jsem na zákroku,vyndavaly mi atherom z hlavy.Sestřička byla perfektní,vše mi dopředu objasnila co a jak bude probíhat,byla milá a přátelská,když jsem pak uviděla jaký krásný chlap se ke mě blíží-pan doktor Švejda,byla jsem nadšená.Doktor velmi sympatický,profesionální,s jeho výkonem a celkovým dojmem a péčí jsem maximálně spokojená,prostě je znát že přístup k lidem mu není lhostejný.Lidé si stěžujou na poplatky,no jo,co naděláme,ani mě to netěší,ale bohužel.U mé operace asistoval i pan doktor Jiroušek,též velmi sympatický doktor,prostě já je chválím.

Pan doktor je profesionál na svém místě. A těm, kteří píší, že jde po penězích:
Vždy mi dal na vybranou, zda si připlatím na ten či onen zákrok nebo za ten či onen použitý materiál k léčbě, co pojišťovna nehradí. Volba je na pacientovi. Jinde se vás ani neptají. Jsem velmi spokojena.

Mudr. Milan Matuška je arogantní člověk, který se povyšuje nad pacienty. Musím uznat, že je dobrý v tom, co dělá, ale jeho chování k pacientům překračuje naprosto všechny meze.

S panem doktorem jsem velice spokojena, nikdy zadny problem, ochotny.Chodim k nemu dvakrat do roka uz 10 let a vazne jsem spokojena i s vysledky jeho prace.

S timto doktorem mam same dobre zkusenosti a chodim k nemu dvakrat rocne uz nejakych 10 let...

klid,nadhled,profesionalita