Milan Karlíček, kardiolog Zlín

MUDr. Milan Karlíček

Kardiolog

Kotěrova 5546, Zlín
Lékařský dům ORMIGA

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Lékařský dům ORMIGA TIA

Je to profesionál, snaží se nemoci přijít na kloub, má vlastní názor na věc, neřídí se slepě tím, co napsali jiní doktoři. Sestřičky jsou příjemné a ochotné. Dnes jsem žasla, kolik věnoval mému problému času.
E.Č.

F
Umístění: Lékařský dům ORMIGA žádost lékaře o kardiologické vyšetření

Chodím k němu několik let. Nyní nastaly problémy s opakovanými hospitalizacemi. Na základě doporučení z nemocnice mě na kardiologické vyšetření poslal můj praktický lékař. Nedostal jsem se ani do ordinace, vzkázal mi po sestře, zvýšit léky a přijít za 3 měsíce. Po další hospitalizaci požaduje nemocnice další kardiologické vyšetření, sestra se vzteká, co zase chtějí a odmítá mě k němu objednat.

Umístění: Lékařský dům ORMIGA kardio vyšetřeni

po dnešním kardio vyšetření,posílám velké PODĚKOVÁNÍ,specialistovi Mudr Karlíčkovi a jeho zdravotním sestrám-kardiologické ordinaci v lekařském domě Ormiga, za jejich profesionální a zárověn příjemný - empatický přístup..ordinace-je na vysoké odborné úrovni,vybavena nejmodernější vyšetř.technikou KA-PA

Kardiolog vysoké úrovně, dobře vybavená ambulance, profesionální přístup sester, provozuje i rehabilitační centrum s odborným dohledem.

Na zlínsku je to pravděpodobně největší odborník v oblasti kardiologie. Má kolem sebe perfektní tým.

velmi dobrý, uimí.

G

Výborný diagnostik, skvěle volí léčbu.

U doktora Karlíčka jsem byla jednou a utíkala jsem vysloveně. Jeho chování je strašné, už bych k němu nikdy nešla, nevím, jestli si na pacientech vylévá své osobní problémy, ale dost mi to tak připadalo, když jsem u něj byla, choval se naprosto otřesně a jsem velmi ráda, že je tady spousta dalších slušných kardiologů!

velmi dobrý odborník, vysvětlení problémů a nemoci, příjemné chování, dodržuje čas prohlídky, sestry na úrovni