Odborný lékař radiodiagnost., sonograf
Partyzánská 4, Opava

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Předem bych rád upozornil, že jsem se s panem Cvekem nikdy osobně nesetkal a nehodnotím zde tedy přímo jeho, ale bohužel pro něj je primářem na radiologickém oddělení, kde jsem musel absolvovat poměrně hroznou zkušenost s personálem, který obsluhuje magnetickou rezonanci.
Příběh se odehrál koncem roku 2008, kdy jsem si přivodil zranění a můj ošetřující lékař potřeboval ke stanovení dalšího postupu léčby podrobné vyšetření na výše uvedené magnetické rezonanci ve Slezské nemocnici Opava.
V dohodnutý termín jsem do čekárny dozazil přesně 15 minut před desátou hodinou dopolední na kterou jsem byl objednán. Nahlásil jsem se u okénka a čekal. Asi po pěti minutách vyšla ze dveří protivná ženská, která volala mé jméno a hned jak jsem vešel mě seřvala, že nemají čas a že jdu pozdě, když jsem se podíval na hodinky zjistil jsem, že mám ještě 10 min k dobru a to jí sdělil. Na to opět protivným hlasem odsekla, že na rezonanci se chodí půl hodiny předem. Já nato, že jsem zde poprvé a pokud mě tu chtěli dřív měli si mě tak objednat. Ona odsekla jen hmmmm. Svlékl jsem se do spodního prádla a vešel do vyšetřovací místnosti. Tam mi výše zmíněná ženská dala podepsat neznámí text na formátu cca A4, když jsem ho začal číst, tak mi opět dost nevybíravím způsobem sdělila, že zdržuji a vše komplikuji. To už jsem dostal chuť poslat ji někam, ale vyšetření jsem potřeboval, tak jsem to zrychleně přelouskal a podepsal. Potom jsme se odebrali k samotnému přístroji. Zde mi ještě sdělila, že jsem moc velký a že jsou se mnou problémy. Po nějaké době jsem našel polohu, ve které jsem se do tunelu rezonance tak tak nasoukal. Celé vyšetření mělo trvat asi hodinu, ale vzhledem ke krkolomné poloze jsem to vydržel asi 30 minut. Po vyjetí z tunelu jsem zamířil ke dveřím a během té cesty si ještě vyslechnul poznámky, že jsem se jim zapotil na lehátko a že to musí teď očistit. No prostě děs.
Na závěr mám pro případné pacienty tohoto pracoviště asi toto : pokud je to jen trochu možné jeďte na rezonanci do Olomouce, pokud to možné není, tak se obrňte trpělivostí a nenechte si pokazit náladu krávou, kterou její práce očividně nebaví.