Adresa

Sokolovská 1621, Sokolov
Oční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

B
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už dlouho a jsem velice spokojená s její péčí a trpělivostí vše ráda vysvětlí i sestřička je příjemná jen kdyby takových lékařů bylo více a hlavně ochotných k pacientům.


H
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, vždy jsem byla spokojená, takže mohu jen doporučit! Určitou výhradu mám ale k chování sestry, která je nepříjemná a arogantní. Pokud se neumí chovat k lidem, měla by vyhledat jiné povolání.


Velmi dobrý lékař ....doporučují


Paní doktorka mě operovala před půl rokem na jednom oku šedý zákal. Operace s maximální péčí a vynikajícím výsledkem. Oceňuji o to víc, že po 1 měsíci mi operoval druhé oko jiný lékař, zvládl to sice za zlomek času, ale došlo k poškození oka a já na něj již dobře nevidím. O to víc jsem vděčný paní doktorce, za její kvalitní práci.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Super, super, super. Zatím jsem se s lepším lékařským přístupem nesetkala. Kdyby byli všichni takoví lékaři.....


Paní doktorka je opravdu pečlivá,můj problém řeší a má snahu dovyšetřit i ve spolupráci se zkušenějšími lékaři z odborných klinik.Oceňuji velmi její starostlivost a trochu mě mrzí nemilý přístup sestřičky, což je ovšem kompenzováno velmi kvalitním vyšetřením sympatické paní doktorky Tomanové.Samozřejmě velmi doporučuji,paní doktorka je odborník a má moderně a příjemně vybavenou ordinaci.


K

Já chodím k paní doktorce 1x za rok na kontrolu již 5 let a vždy jsem byla spokojená jak s její péčí, tak s přístupem sestřičky, ale při mé poslední návštěvě tam měla prazvláštní lékařku na záskok, která ve mně tedy příliš důvěry nevyvovala, ale to nemyslím jako žádnou kritiku :). Škoda je, že když jsem se byla před týdnem objednat, byla tam jakási nová (nejspíš) sestřička a ta tak milá a příjemná jako ta minulá nebyla.
Ale jinak jsem naprosto spokojená, nemám důvod si stěžovat. I má kamarádka, která k paní doktorce šla s "úrazem" oka (škrábla se jehlou), byla naprosto spokojená s profesionálním, ale přitom tak osobním přístupem. Super.


K

S prací paní doktorky i sestry jsme byli vždy spokojeni. Důkladné vyšetření a milé chování k pacientovi.


K

Jsem spokojená, byla jsem tam sice jen 2x ale paní doktorka i sestřička jsou hodný a táta je také všude chválí.


E

Moc hodna a mila pani doktorka,ale hlavne odbornik na svem miste.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti