MUDr. Milada Štolfová

Zubař Více

Nový Rychnov 1 adresa

Stomatologická ordinace
č.d. 160, Nový Rychnov

Měla jsem s ní tu čest, když zastupovala mojí stomatoložku. Měla přesné pokyny od zubního chirurga. Díky její ,,odborné péči" jsem musela podstoupit několik zákroků, aby mi vše dali do pořádku. Podotýkám, že ona mi měla pouze vyjmout antibiotickou vložku od chirurga a zub zaplombovat. I na požádání a konstatování, že jí vše zaplatím mi zub zaplácla nějakým cementem, který měl vydržet půl roku. Po 1,5 měsíci vypadl! A miniaturní kaz, který mi měla také spravit nechala být se slovy, že mi ho spraví moje stomatoložka, až se uzdraví. Když jsem jí řekla, že za půl roku se akorát tak z ničeho udělá něco...naprosto ignorovala.
Velice neprofesionální jednání protivné sestry ani nebudu komentovat. Nedoporučuji!

Paní doktorka je velice šikovná, pracuje naprosto bezbolestně.Celá rodina, se děsí toho aby nám neodešla do důchodu.

MUDr. Milada Štolfová je v okolí nejlepší stomatolog. Jarmila

Paní zubařka je velmi šikovná a je evidentní,že rozumí tomu,co dělá..Chodím k ní ráda :-)

Já jsem s paní zubařkou také spokojena. Umí to s malými dětmi - dcera -tříletá- se jí vůbec nebojí. Dá se domluvit termín objednání. Zatím jsem nikdy nic navic nebo nepřiměřemě neplatila. Mohu jen doporučit.

K paní Štolfové chodím už od malička a nikdy jsem neměla se zuby problémy. Sem tam nějaký kaz,ale plomby skvěle drží.

musím reagovat na negativní hodnocení paní doktorky Štolfové. Jsem její pacientkou od téměř od narození, nejsem dítě poslance ani milionáře, čistím si pravidelně zuby a sem tam kaz mi byl opraven paní doktorkou na jedničku. Plomby z mých 12 let drží i v mých skoro třiceti. Co se týče objednávání, vychází vstříc i nám, co bydlíme a pracujeme v Praze a dojíždíme za ní o víkendech, když má ambulanci, spíš se mi stalo, že mě vzala dřív. Co se týče cen, záleží dnes již na zákroku a ne na tom, o co si doktor řekne. Myslím, že to bylo jen nedorozumnění.

Jako zubařka není špatná, ale na její služby aby měl člověk plat nejméně poslanecký. Paní doktorka si dokáže sprostě vzít i pokutu, za to že přijde pacient o pět minut déle, ale ona na čas nikdy neordinovala a půl hodina pro ni samotnou není žádné zpoždění - musí si přece dát svačinku.
Určitě ji nedoporučuji a to z toho důvodu že vybírá snad i za "dobrý den".Jinde se tolik neplatí ani nečeká.