Ordinace praktického lékaře - MUDr.Milada Škarková
Široká 16, Ivančice

Umístění: Ordinace praktického lékaře - MUDr.Milada Škarková kontrola + předpis léků

úplně normální žena, vůbec si u ní nepřipadám jak u lékaře, neformální, upřímná, vstřícná, jako kdybych byl na návštěvě u mé dobré tety. Avšak profesionálka na úrovni, vždy ví co chce, a když to nechápu, tak vše trpělivě vysvětlí. Odvádí více než by kdo jiný od doktora čekal, a to je snad nad všechnu léčbu. Prošel jsem, jako VZP celé Čechy, Moravu, Slezko a Slovensko, Ivančice mohou být hrdé na to, že mají takovou PANÍ doktorku !!

Umístění: Ordinace praktického lékaře - MUDr.Milada Škarková zhoršený zdravotný stav

Paní doktorka má krásny ľudský prístup k pacientom, vždy nás čo najskor prijala, nášmu tatínkovi vždy pomohla, i vďaka její péči, náš polymorbídní tatínek se pomalu blíží k 85roku života. Patrí jej velké dík.

Budem asi prvá, kto túto doktorku ohodnotí veľmi negatívne.
K doktorke našťastie nepatrím, avšak po 3 dňoch choroby a následne 4.deň mi to neustupovalo, rozhodla som sa pre kontrolu. Moja Dr. bohužiaľ neordinovala a zastupujúca akurát v ten deň neordinovala taky. Nikdy som u tejto Dr. nebola. Opíšem vám celý dej.
Mysleli si, najskôr že mám prújem, ten som však nemala, Dr. na to hneď reagovala, že načo som tam teda prišla. A ja že asi sa necítim dobre, tak že mám teda hovorit čo mi je. Všetko som im zodpovedala. Prezrela mi IBA brucho a sestra vzala krv. Na nič iné sa ma už neopýtala, žiadne iné vyšetrenie, počúvanie, NIČ! Vedela iba veľmi dobre rýpnuť, že na čo tam chodím, či mi nie je niečo iné (odkašlávala som, lebo mi odchádzali hlasivky) na to ma hodila do vreca s dôchodcami alebo s deckami, ktorý simulujú a chodia k nej ako do obchodu a vymýšľajú si. Avšak ja pri 2 deťoch, niekoľko odpracovaných rokoch nevidím dôvod, prečo by som mala JA simulovať :-D :-D (musím sa smiať, príde mi to neprofesionálne), načo by mi to bolo... Absolútne nechápem prístup Dr., ktorá ako povedala, má 20r. prax a takto sa chová k pacientovi. Pokiaľ u nej funguje rodinkárstvo a nových pacientov už nebere, chápem to ťu-ťu-ťu.. Avšak som jej dala jasne najavo, že jej prístup sa mi vôbec nepáči, nič mi nepredpísala, aj keď je CRP zvýšené a fakt sa necítim dobre! rozlúčila sa s vetami: "Dúfam, že sem už neprídete a užite si deň"...
A sestrička, veľmi milá, snažila sa a keď som 2.x otvorila dvere, že čo mám ako postupovať v liečbe (lebo pani doktorka bola urazená a ego mala na bode mrazu, mi akosi zabudla povedať ako sa mám ďalej liečiť, čo mám robiť atď... tak sestra len prekrútila očami lebo nechcela znova počuť výmenu názoro..) Ľutujem, že niekto musí pri takomto charaktere pracovať, ale doktora je povinnosť pomôcť, liečiť, pomáhať, takisto to aj prisahali, bohužiaľ si myslia, že sú pápeži a čo povedia, je sväté ale nenechám sa, aby sa niekto navážal domňa a predtým sa nepopýtal na nejaké informácie. Bohužiaľ, toto je neprofesionálny prístup!!!! Je mi ľúto, že takýchto doktorov je viac a viac, oni si vybrali túto životnú profesiu, nikto im ju nenanútil do hlavy!

Je toho na naši paní doktorku hodně, měla by trošičku přibrzdit, abychom o ni nepřišli! To si ani nechci představit. Konečně jsem našel kvalitního lékaře! Svojí ochotou se sama sebe rozdat, si sobě ubližuje, je prostě ohromná!

Já už k paní doktorce chodím mnoho let, jsme u ní celá rodina, vždy mně pozorně vyslechne, odpoví na všechny moje někdy i dotěrné otázky, poctivě se mi věnuje a cítím se u ní moc dobře. Jsem jí také hodně vděčná za to, že má i velkou trpělivost a profesionální zdatnost vůči naší postižené dceři.

Mám s paní doktorkou ty nejlepší zkušenosti. Je velmi vstřícná a vždycky mi pomohla. Nemarodím často a chodím opravdu jen když mám problém. Okamžitě diagnostikuje a léčí. Je mi opravdu ctí, že k ní mohu docházet. Nešpůrek

Paní doktorka je opravdu skvělá, má lidský přístup k pacientům .U ní máte pocit, že Váš problém se jí dotýká stejně jako Vás.Je odbornice na svém místě, nic nezanedbá a v případě potřeby ihned odesílá pacienta k odbornému vyšetření.Opravdu se u ní v ordinaci cítíte více jako u přítele, než u lékaře a to člověku hodně pomáhá .

Odborník na svém místě,slušné vychování a vystupování při jednání s pacientem,velká ochota paní doktorky.

S paní doktorkou jsem nikdy neměla problémy, vždy je ochotná, milá a poradí. Srší z ní optimismus. Mám ji ráda. Doporučuji.

SKVĚLÁ PANÍ DOLKTORKA, PROFESNĚ NA ÚROVNI,POCTIVÁ - SNAŽÍ SE VŽDY POKUD JE PROBLÉM UDĚLAT ODPOVÍDAJÍCÍ VYŠETŘENÍ, MYSLÍM ŽE SE SNAŽÍ NIC NEŠIDIT / IKDYŽ V DNEŠNÍM ZDRAVOTNICTVÍ V RÁMCI MOŽNOSTÍ/, VŘELE DOPORUČUJI - MŮŽETE SE SE VŠÍM SVĚŘIT