Pod Nemocnicí III/116, Sušice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

S paní primářkou má naše rodina i známí mnoho vždy negativních zkušeností. Že se chová k pacientům neochotně, nevstřícně a nelaskavě, by nebylo tak závažné jako to, že bohužel přes svojí funkci není dobrou odbornicí. Pokud máte zkušenosti se sušickou internou, jistě mi dáte za pravdu, že jediný způsob léčby jsou základní kapačky, které málokdy nějak výrazně pomohou obzvláště pokud jde o staré lidi. A tak jsme museli své blízké "zachraňovat" převozem na jiná pracoviště, kde je opravdu léčili. Paní doktorku tedy rozhodně nedoporučuji.

Paní primářka Kladívková je skvělá lékařka, jen ta její sestra v ordinaci paní Alena Tůmová je tak sprostá a drzá, že se divím, že to paní primářka tiše trpí .

Absolutně nesouhlasím s níže uvedeným názorem. Paní primářka je velice ochotná, vše vysvětlí, vždy si udělá čas. Umožnila mi docházet k nim na kapačky, abych nemusela ležet v nemocnici ač mě léčil úplně jiný doktor z jiného města. Za to jsem jí velice vděčná. Děkuji paní primářko.