Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Já osobně mám špatné zkušenosti. Každý má své dny, kdy není třeba naladěn. Ovšem u primářky Bláhové jsem zažila stejné arogantní a nesympatické chování jako před několika lety. Pokud náhodou máte kromě bolesti i pár kg navíc, bude vás kvůli nadváze dost nevybiravým způsobem urážet.

Výborná komunikace a i recepce.Sestry ochotné a velmi mylé.

recepce a její obsluha katastrofa,jsem ráda nakonec,že mám rehabilitace někde jinde a upozornění co se stane když vám zazvoní telefon,nebo když se zapomenete omluvit,že se nedostavíte tak s Váma skončili.Ještě tam chybí neklepat a mluvte pouze když budete vyzváni,to je jak z dob před rokem 89.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Velice arogantní a chladná,neumí jednat s lidmi, navíc se prý hrozně chová jako zaměstnavatel, vypovídá o tom značně častá výměna personálu, zejména v Litvínově. Především upřednostňuje pacienty,kteří jsou podnikatelé, či lidé s titulem, k těm je milá, ochotná a dokonce i příjemná. Manželovi nasadila léčbu, po které se velmi zhoršil a Bláhová doporučovala stále pokračovat v léčbě. Pro zhoršující stav jsme se obrátili na neurologa, který nás ihned odeslal do Ústí na neurochirurgii,operace páteře proběhla do 24hodin a neurochirurg jen kroutil hlavou na její léčbu klasickými masážemi při zhoršujícím se stavu manžela. A ještě při inkasování peněz nikdy nedostal paragon-daňový doklad . . . . vůbec nedoporučuji:-(((((((((

Naprostá spokojenost.

Aktivně sleduje příčinu, neřeší jenom následek, její vyšetření jsou komplexní a používá nejnovější metody léčby.

Někdy jedná s pacientem stroze, je přísná, ale myslím, že umí...