Dr.

verifiedCreated with Sketch.

Zubař, Dentální hygienistka, hygienista, Ostatní přijímá nové pacienty

5 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 216 návštěv profilu během posledních 30 dní

V současné době pracuji jako odborný asistent na protetickém oddělení, Univerzity Palackého. Po absolvování fakulty, obor zubní lékařství v roce 2009 a získání specializace v oblasti… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• Umístění: jiné místoSlužby: preventivní prohlídka + jiné zákroky

Velice individuální a profesionální přístup. Doktor Hammal pracuje velmi citlivě, což odbouralo můj strach ze zubařů. Kladně hodnotím také vysvětlení všech úkonů, které nadcházejí. Doporučuji.

• D
    Umístění: Laila ClinicSlužby: Dental Work

Dr. Hammal is a very skilled dentist and an extremely kind person. He is thorough in his work and will explain everything to you in an understandable way. I highly recommend him!

• N
    Umístění: jiné místo

Velice vstřícný a milý pan doktor. Vždy mi vše vysvětlí, pracuje bezbolestně, s velkou citlivostí a přesností. Od té doby co k němu chodím, se těším k zubaři. Můžu jen vřele doporučit!

• M
    Umístění: Laila ClinicSlužby: Protetické ošetření

Příjemný a šikovný zubař. Navštívil jsem ho několikrát hlavně kvůli konzultacím. Byl vstřícný, poradil, a co je hlavní - pomohl.

• J
    Umístění: Laila Clinic

Znám pana doktora Milada dlouhou dobu a můžu říct, že je to velmi spolehlivý zubař, který vždy usiluje o pohodlí svých pacientů, preciznost jeho práce a sebevzdělávání. Můžu jen doporučit.

Zkušenosti a dovednosti

• V současné době pracuji jako odborný asistent na protetickém oddělení, Univerzity Palackého.
    Po absolvování fakulty, obor zubní lékařství v roce 2009 a získání specializace v oblasti ortodoncie v roce 2014, rozhodl jsem se zlepšit své znalosti v oboru estetické stomatologie, proto jsem se ucházel o PhD program na univerzitě Palackého.
    Jsem zubní lékař, který se věnuje mimořádné péči a léčbě pacientů s vynikajícími organizačními a interpersonálními dovednostmi.
    Věřím, že minimálně invazivní přístup k ošetření zubů, který dlouhodobě dosahuje velmi estetického výsledku a minimálního pooperačního nepohodlí.
    Účastnil jsem se mnoha konferencí a v některých z nich jsem byl jako přednášející.
    Laila clinic je zubní praxe, která nabízí našim pacientům moderní ošetřovací postupy a materiály, které rozsah zubní péče rozšiřují, zvyšují její kvalitu, komfort a snižují bolestivost výkonů.
    Náš tým je tvořen špičkovými odborníky a slušnými lidmi, a my věříme tomu, že multidisciplinární a týmová práce má tu výhodu, že se pacientovi dostává intenzivnější péče, kterou mu poskytuje více doktorů, někdy dokonce všichni.
    V každodenní stomatologii tak tito lékaři z různých oborů společně utvářejí ucelený léčebný postup, k němuž každý z nich přispívá z pohledu své specializace.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy

• Univerzita Palackého, 2018
  • Al-Baath University, 2009

Publikace

• “The oral health behavior of Palacky university students” ( Journal of Dental and Medical Sciences 09/2015)
  • Prezentace “ Inlays, onlays, overlays: ceramic vs. composite” (Contemporary Dentistry, 03/2017), Polsko
  • Prezentace (minimální invazivní stomatologie) na mezinárodní konferenci XX IM. Michael Klopotowskiego, Polsko.
  • Prezentace + abstraktem (Co je MDP a k čemu slouží?) Na mezinárodní konferenci VIII, "Víme, jak na zubní kaz", Česká republika
  • Prezentace + abstrakt (Možnosti zvýšení retence celokeramických náhrad s využitím samoadhezivního cementu) na konferenci "Den výzkumných prací", Praha, Česká republika.
  • Přehledový článek (Celokeramické náhrady), Česká stomatologie časopis, Praha.

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina
  • arabština

Stáže

• únor 2016 + říjen 2017 stáž v protetické stomatologii na klinice DCM, Hradec Králové.
  • březen 2015 - září 2015: stáž v pediatrické stomatologii na Univerzitě Palackého v Olomouci.
  • únor 2013 – červenec 2013: ortodontická stáž, University of Saint Joseph, Libanon