Mieczyslaw Szwarc, otorinolaryngolog Jablunkov

Mieczyslaw Szwarc

Otorinolaryngolog Více

Školní 388, Jablunkov
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

F
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Byl jsem na vyšetření zánětu zvukovodu po týdnu. Měl pouze podstoupit výplach. Nejenže mě lékař vyplachoval postaru stříkačkou, ikdyž měl vedle sebe moderní přístroj, ale půl hodiny mi potom roztahoval zvukovod a špejlemi neskutečně bolestivě šťoural. Říkám Vám, horší přístup jsem nezažil a to jsem chlap, který ledacos vydrží, i nohu mi šili zaživa. skoro jsem jim tam omdlel a sestřičky mě potom půl hodiny dávaly dokupy.

Zásadně nemohu souhlasit s pozitivním hodnocením tohoto pana doktora. Bohužel máme v rodině smutnou zkušenost, když právě tento pan doktor včas nerozpoznal onkologické onemocnění, přestože měl již pacient metastáze v ORL oblasti, které se infiltrovaly i do lymfatických uzlin v oblasti krku. Pan doktor nejenže krční uzliny pacienta nevyšetřil a neposlal ho na UZ, ale pacienta poslal domů s tím, že se jedná pouze o zduřelé uzliny v důsledku nachlazení! A to byl právě ze strany pacienta pan doktor upozorněn na atypické zdruření krčních uzlin.
Podle mého názoru se v tomto konkrétním případě jednalo o naprosto fatální a neomluvitelné selhání uvedeného pana doktora. Celá situace je o to tristní, že výše uvedený pan doktor je dokonce primářem na ORL oddělení v Nemocnici Třinec-Sosna. Přeji všem pacientům, ať se dostanou do rukou poctivým, slušným a zodpovědným lékařům.

Profesionální, vstřícný přístup. Přívítá se s pacientem, vyslechne jej, naslouchá, vyšetří, věcně uzavře. Víte na čem jste a ještě z něj máte dobrý pocit.

pohodový,příjemný a velmi profesionální přístup.Vřele doporučuji být ošetřen tímto lékařem