Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Školní 388, Jablunkov
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Byl jsem na vyšetření zánětu zvukovodu po týdnu. Měl pouze podstoupit výplach. Nejenže mě lékař vyplachoval postaru stříkačkou, ikdyž měl vedle sebe moderní přístroj, ale půl hodiny mi potom roztahoval zvukovod a špejlemi neskutečně bolestivě šťoural. Říkám Vám, horší přístup jsem nezažil a to jsem chlap, který ledacos vydrží, i nohu mi šili zaživa. skoro jsem jim tam omdlel a sestřičky mě potom půl hodiny dávaly dokupy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Zásadně nemohu souhlasit s pozitivním hodnocením tohoto pana doktora. Bohužel máme v rodině smutnou zkušenost, když právě tento pan doktor včas nerozpoznal onkologické onemocnění, přestože měl již pacient metastáze v ORL oblasti, které se infiltrovaly i do lymfatických uzlin v oblasti krku. Pan doktor nejenže krční uzliny pacienta nevyšetřil a neposlal ho na UZ, ale pacienta poslal domů s tím, že se jedná pouze o zduřelé uzliny v důsledku nachlazení! A to byl právě ze strany pacienta pan doktor upozorněn na atypické zdruření krčních uzlin.
Podle mého názoru se v tomto konkrétním případě jednalo o naprosto fatální a neomluvitelné selhání uvedeného pana doktora. Celá situace je o to tristní, že výše uvedený pan doktor je dokonce primářem na ORL oddělení v Nemocnici Třinec-Sosna. Přeji všem pacientům, ať se dostanou do rukou poctivým, slušným a zodpovědným lékařům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Profesionální, vstřícný přístup. Přívítá se s pacientem, vyslechne jej, naslouchá, vyšetří, věcně uzavře. Víte na čem jste a ještě z něj máte dobrý pocit.


pohodový,příjemný a velmi profesionální přístup.Vřele doporučuji být ošetřen tímto lékařem


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti