MVDr. Michal Pumprla

Veterinář Více

Bystřice pod Hostýnem 1 adresa

Veterinární klinika Bystřice pod Hostýnem
Kamenec 1646, Bystřice pod Hostýnem

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární klinika Bystřice pod Hostýnem Jiný

Nedoporučuji jezdit k panu Pumprlovi. Je vidět že to pána moc nebaví a na prvním místě jsou u něho peníze až potom je váš mazlíček. Vyšetření nedělá důkladně. Přijde mi že pořád někam spěchá. Radši pojedu s pejskem jinam kde se o něho hezky postarají,důkladně vyšetří a vše vysvětlí.

Umístění: Veterinární klinika Bystřice pod Hostýnem Jiný

Nevím co se stalo s tou skvělou veterinou. Poslední dobou vyšetření probíhá zrychleně, pořádně nic není vysvětleno, ještě člověk nemá ani zaplaceno a už volá dalšího pacienta.Rychle vyšetřít a ještě rychleji ven, jak kdyby pan doktor měl ošetření pacientů v úkole. Zeptat se na problém telefonicky, taky , špatně, doktor první se sebe vysype " ale rychle ". Nevím co si mám myslet.Poslední dobou je doktor nervózní i když jeho znalosti jsou velice dobré, poslední dobou se mi veterina nelíbí.

Umístění: Veterinární klinika Bystřice pod Hostýnem Jiný

Prostě profesionál . Není co vytknout.
Chodíme X let

velice hodní,lidští i v těch nejhorších chvílích psa i člověka.krásný přístup ke zvířatům vždy poznají diagnozu a nasadí potřebné léky.jsem moc spokojená jak s p.doktorem Pumprlou tak i Kufou.mame tu prostě skvělou ordinaci a personál Ivana Vaclachová

Pana doktora Pumprlu znám cca 15 let, co do Bystřice na veterinu jezdíme a je stále stejný..
Vždy pozná diagnózu, jak u koček, tak u psa a nikdy se nesplete s medikací. Večer je pes vždy již "ve své kůži". Velmi mu děkuji za vše, co pro své pacienty dělá. Velmi sympatický lékař. Monika V.

Velmi velká spokojenost s panem doktorem, opravdu vřelý přístup k zvířátkům, myslím si že jejich ordinace je opravdu skvělá a zatím známe jen pana doktora Pumprlu tak hodnocení je na něho jen to nejpozitivnější.

Skvělá péče, milý přístup, Vždy jsem byla maximálně spokojená.
Děkujeme mnohokrát za Vaše perfektní služby.
Lucie P.

Nejlepší veterinář,kterého znám / a znám jich opravdu hodně). Přístup,odbornost perfektní

Tento lékař je nejlepší kterého znám a pozná nemoc skoro při otevření dveří ordinace.. takových lékařů a hlavně lidí a velkým L bohužel je asi jako šafránu, moc si ho vážím ... Alena. B.