Ušní, nosní, krční, audiologie
Sklárny Kavalier, Sázava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Já k panu doktorovi od mala chodim a musim rict ze je opravdu uplne nejlepsi a to nemluvim jen o sobe ja znam i spousta dalsich lidi,kteří jsou stejného názoru jako já.Např.když vezmete píchání uší každe dite boli a deti krici.ja mam tu skusenost ze v bensovské nemocnici na or mi pichali ucho a bolelo me to a moc,ale když mi ucho pichal pan mrazek tak nic proste sem to nevedela nebolelo me to neim proc ale pan mrazek je jinej a ty nazory jako ze vsechno zanedbava sou ubohe neni to pravda.

Skvělý,ochotný,milý a naslo by se spousta jiných hodnocení.Díky jeho citlivému přístupu jsem nikdy neměla strach ho navstvit a to u jiných doktorů mám.Pan doktor všechno vždycky vysvětlí a poradí.Všen ho dopoučuji nikdy u mě nic nezanedbal a ja si myslim,že ani nezanedbá je skvělý všem ho doporučuji.A myslím si,že kdybych měla problém třeba i v noci tak by byl ochotný člověka v noci ošetřit.Nesmírně si vážím jeho práce.

I já se přidám chodím k panu doktorovi už od mala a nikdy u mě nic nezanedbal já ho tey opracdu všem doporučuji je skvělý,milí,ochotný a hlavně,když k němu přijde nějaké malé děcko tak se snaží ho utišit a ujistit hože ho nebud nic bolet a snaží se to i splnit bohužel něco bez bolesti nejde např.píchání uší,ale jinak se snaží pan doktor být jemný a hodný.No co dodat je prostě skvělý všem ho dopoučuji.

Velmi lidský přístup k velkým i malým pacientům, vše trpělivě vysvětlí, ochotný poradit.

pan doktor investoval do drahych pristroju a komory, tudiz se mu musi vratit penize. od stolu me poslal rovnou na mereni sluchu a potom tvrdil, ze jsem hluchej, ze se to neda spravit a ze dokonce zivota se to nezlepsi. cimz naznacil, ze bych si mohl u neho zakoupit sluchatko.
oponoval jsem mu, ze mam ucho pouze zalehle ze silne rymy, ze se jedna spis o mechanickou "zavadu" nez o chybu v mozku jak mi tvrdil on. arogantne mi naznacil, ze kdyz se mi nelibi, co mi rika, ze mohu jit jinam.
to jsem taky udelal, jiny doktor vylecil rymu a zanet dutin a od te doby slysim jako driv. a novemu doktorovi na diagnozu stacila spejle do krku, ladicka na piano a kukatko do ucha. holt doktorina nekdy neni zadna veda.

K panu doktorovi chodím do ordinace v Říčanech s dětmi, hlavně s dcerou, která má odmalička záněty středního ucha. Pana doktora můžu jen doporučit, je nejen odborník, ale také velice milý, ochotný, vstřícný a vždy všechno vysvětlí.

Souhlasím !!! Pan doktor je opravdu nej nej nej nejlepší.Je milý,ochotný a vztřícný.Lepšího neznám.Moc mu děkuji za péči o celou mou rodinu.Míla Š.

Skvělý a milý doktor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mohu jen doporučit!

Musím se přidat i já se svým velmi kladným hodnocením.Pana doktora už znám pár let a jsem vždy velmi spokojena s jeho profesionálním a milým přístupem ke svým pacientům.Je to bezpochyby jeden z nejlepších doktorů s jakými jsem se setkala.Doporučila jsem ho i několika svým známým a všichni byli moc spokojeni s jeho péčí.Když mají moje děti nějaké problémy vždy jedeme k němu.Takže všem doporučuji.......

Skvělý, ochotný