Ušní, nosní, krční, audiologie
Smetanova 200, Říčany

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ušní, nosní, krční, audiologie Jiný

Navštívila jsem ordinaci na základě recenzí a musím říct, že pan doktor je opravdu skvělý. Milý, vtipný, pohoďák. Mam úzké zvukovody takže jsem potřebovala preplachnout. Čekárna plná lidí, ale nenechte se odradit, ano počkáte si 2-3 hodiny, ale pan doktor je rychlý, věcný, ví co má dělat. Jsem moc ráda, že jsem na něj narazila. Pane doktore, sestřičko, děkuji

Umístění: Ušní, nosní, krční, audiologie Jiný

Pan doktor je velice příjemný, milý, prostě nej, již chápu plnou čekárnu, čekala bych třeba celý den. Pomohl, poradil. Moc děkuji Lída

Umístění: Ušní, nosní, krční, audiologie Bolest a zalehlé ucho

Mudr. Mrázek byl pátý lékař, kterého jsem během 3 měsíců navštívila. Nikdo mi nedokázal pomoct od velice nepříjemného pocitu a bolesti ucha. Dostala jsem dvoje ATB, dělali mi týden denodenní proplachy, výtěry,... Nic nenašli a moje problémy trvaly dále. Hučení v uchu, šumy, bolest, zalehnutí (trvalé! 3 měsíce!), motání hlavy, zvuky... Už jsem přemýšlela i nad těmi nejhoršími DG. Mudr. Mrázek se podíval do ucha, udělal audio a během pár minut znal dg, našel tekutinu za bubínkem, provedl punkci (píchnul) a bylo po 3 měsíčním trápení. Zároveň jsem u něj byla s dcerou na kontrole po zánětu zvukovodu a jeho chování a jednání k dětem je neskutečné! Je to úžasný profesionál každým coulem! Už k jinému ORL lékaři nepůjdu a jsem moc ráda, že ho máme kousek od nás ???? pane doktore, moc vám děkuji!

Vynikající lékař, který mě vždy bezchybně diagnostikoval a okamžitě pomohl od mých problémů. I když jsem se přestěhovala z Říčan a mám to nyní cca 50 km, tak jsem velice ráda zůstala u pana doktora Mrázka i nadále.
Jana Letlová

Skvělý lékař a skvělý člověk. Má velice lidský přístup. Pomohl mi už několikrát. Mohu jen doporučit. Alena Šafránková

S povýšenými a arogantními doktory jsem si užil své, takže návštěva pana doktora Mrázka na mě působila jako balzám na duši.V ordinaci nejste jen pacientem, nebo dokonce pouhým "případem" , ale cítíte se stále jako člověk..Příjemný,lidský a profesionální přístup.Moc děkuji M.Svoboda

Jeho chování, je sice dobré, umí se chovat je celkem příjemný, ovšem co se diagnostiky týče obávám se, že tam je to velmi špatné, před x lety jsem tam byl s problémem "cizího tělesa v krku", jeli jsme tam na rychlo volali jsme, že se dávím něčím a nevíme vlastně čím, velmi nepříjemná situace, to byl rok 2010. Sestra řekla at přijedem, nechali nás tam čekat asi 2,5 hodiny, takže kdyby to bylo něco vážnějšího už jsem "udáven" no nic...Pak jsme tam teda šli a dozvěděl jsem se,že v krku nic nemám a že bych měl přestat kouřit, protože červené tečky co mám v krku jsou 100% od kouření+ ještě, že jsem taktně řečeno magor, příliž úzkostný a že to mám od psychiky....No a výsledek? Po roce od té doby bylo vše stejné, tak jsme tam byli znova a opět to samé, že nic nevidí a že jsem zaobaleně nervák a blázen....Čas plynyl a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat....Ted v roce 2013. Totálně rozpadlé mandle (pan doktor asi nikdy neslyšel o tom, že by se čepy a hnisavá ložiska mohly nacházet ZA mandlí, takže by nebyly na první pohled vidět, ale to už by asi bylo moc složité, tak je snazší říct, že tam nic člověk nemá a označit ho za "úzkostného") krk natloik z huntovaný, že když jsem tam opět přišel, tak jsem se dozvěděl, že už nejde nic dělat a poslal mě na vytržení mandlí, tentokrát už to ani náš milý pan doktor nemohl přehlédnout, když mě z jedné mandle tekly "hektolitry" hnisu, do toho mám nateklou jazykovou mandli jak jablko, toho si opět nevšimnul, což mě nepřekvapuje a opět jsem se dozvěděl, že červené tečky mám od kouření (mimochodem už rok a čtvrt nekouřím, ale jinak tečky jsou od kouření). Víte na mě to působí tak, že pan doktor zvládá pár základních diagnoz a jakmile tam člověk přijde s něčím co vybočuje, tak už neví a takhle to je s většinou lékařů. Kdyby si dal větší práci před x lety a nedělal ze mě magora (mimochodem neposlal mě ani na výtěry na streptokoka nic, konstatoval-vytrhnout-aneb opět snadné rychlé řešení jak se zbavit pacienta) tak jsem možná ted nemusel mít nonstop knedlík v krku a rozpadlé mandle plné hnisu...Operaci se nejspíš nevyhnu a to vše kvůli laxnímu přístupu tohoto šamana...Toť vše...Říkám vám, když budete mít rýmu, zánět stř. ucha apod jděte tam, jakmile to bude něco těžšího, vari pryč, co nejdál od něj!

Skvely pristup,vstricnost,vysvetleni ochotne problemu.

S panem doktorem mám zkušenosti více než 15 let, s oběma dětmi i sebou. Nelze nic vytknout. Přístup, profesionalita, zkušenosti. K dětem je jedinečný. Jenom chválím.

Navštívila jsem tohoto lékaře na základě dobrého hodnocení a musím říct, že nezklamal. Velmi příjemný on i sestřička. Žádné zbytečné vybavování, příjemný a věcný přístup. Byla jsem tam s malým dítětem na kontrole a byla připravená na nejhorší. Ale k ničemu nedošlo :-). Oba přistupovali k dítěti velmi mile, takže jsme ordinaci opustili v naprosté pohodě.