Michal Krčma, neurolog Cheb

Michal Krčma

Neurolog Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Valdštejnova 20, Cheb
Poliklinika Valdštejnova

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

výborný,vstřícný a stále vyhledávající další možnosti léčby


P
Ověřeny pacient

Chodil,jsem k Panu doktorovi dlouho,Léčim se s venozním hemangiomem v mozku.Po pěti letech kdy jsem měl jít na kontrolní ct.Nejenže řekl,že to není zapotřebí,ale pan doktor je takový kouzelník,že má rentgenový zrak!!!Navštívil jsem proto jiného lékaře kterému jsem zdělil problémy co panu doktorovi a on začal jednat,narozdíl od něj.Na kontrolním ct se nakonec objevilo,že se muj nález od minulého liší,což není dobré.Proto říkám Jednou měř Pane doktore ,dvakrát řeš!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi milý, empatický (avšak také sympatický), vyslechne, poradí, vstřícný Pan Doktor. Snaží se najít to nejlepší pro pacienty, je to jeden z mála, pro kterého jsme my pacienti na přednějším místě než výdělek. A k čekacím dobám - ano jsou trošku delší, ale je to právě tím, že je o něj, jako o odborníka, velký zájem. Všem vřele doporučuji, máme s ním jen samé dobré zkušenosti. PS: A výčet všeho dobrého patří i jeho sestřičce.


je supr


doktorká nováková


fT Velmi často chodím po různých lekařích, přístup pana doktora k pacientům je opravdu vynikajicí,lidský přístup,žádná arogance, vyslyšení pacienta.Doporučuji všem.


Výborný odborník se zájmem o pacienta.Vždy velmi ochotný a snažící se najít tu správnou léčbu.Jen ty čekací doby u něho jsou dlouhé!


Pan doktor Krčma je patrně prvním lékařem, u kterého jsem se setkala s tím, že doopravdy dumal a přemýšlel nad mým problémem. Velmi příjemný, vstřícný a inteligentní člověk. Svou práci odvádí poctivě a s pokorou. Skvělé. Děkuji.


Velice ochotný!!!


Ověřeny pacient

Super super super !!!! Maximální spokojenost. A ta ochota p. doktora...to jsem dlouho nezažila. To se jen tak nevidí. Více takových lékařů !!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti