Michal Klíma, ortoped Karlovy Vary

MUDr. Michal Klíma

Uložit

Ortoped Více

9 názor

Uložit


Adresa

Ortopedická praxe
nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Ortopedická praxe Bolest zad

Panu doktorovi děkuji, poslal mě na CT,které nakonec ukázalo, že zdravotní problém je závažnějšího charakteru,než se zdálo být.

E
Ověřený profil

Jsem hodně naštvaná, mám dlouhodobě problém s krcni páteří, lékaře jsem si našla na netu a modlila jsem se aby mě z mých problémů dostal. pan doktor mi napsal rehabilitaci na krční páteř a rentgen. Žádala jsem ho o pomoc protože bolest z krční páteře mi přecházela do levé ruky. Rehabilitace napomáhala, ba naopak a bolest, která přešla do cele ruky byla nesnesitelná. Volala jsem doktorovi, zvedla to sestra, která mě nechtíc předala lékaři. Jemu jsem řekla co mám za problém, on mě odkázal zpět na sestru aby mi dala termín návštěvy, ten byl až za tři týdny dřív ne a jestli prý mě to opravdu bolí mám si zajít k obvodakovi ten mi píchne injekci. Pomoc jsem potřebovala okamžitě a nedočkala jsem se. Nikdy mě tam už nikdo neuvidí.

Ověřený profil


Dlouhodobe(rocni)obtize s epykondylitidou lokte nepomohl ultravuk, masaze,gely opichy a uz vubec ne vynechani sportu nebo jakekoli namahy(venceni psa, nakup)! Naopak se potize jeste zhorsily!Posledni sance byla krom obstriku(kortikosteroidy)razova vlna nehrazena zdravotni pojistovnou zadnou.5*aplikace- vyrazne zhorseni tzn.okamzita porada s lekarem nasledovalo velmi rychle objednani na operaci do tydne nastup operace probehla hladce do 40ti minut uspani propofolem(odstraneni aponeurozy dle Dr.Hohmanna)Bolest po operaci obrovska ,ted se tesim ,ze uz nebude bolet s lekarem jsem velmi spokojen

Před roky mi začaly potíže s pravou rukou a jen rychlá a dobře provedená operace mi pomohla. Nebýt pana doktora , asi by jsem měla velké potíže.
Je to člověk na pravém místě a dělá svou práci jako poctivě.

Mudr michal klíma je nejlepší ortoped chodím k němu 10 s nohama a vzdy mi pomuze

Chodím k panu doktorovi pravidelně již 5 let s problémy se zády a rozhodně nemohu souhlasit s názorem, že by sestřička odbývala pacienty. Je to člověk na svém místě, který dělá svou práci dobře. Ráda vysvětlí vše co je třeba a chová se velmi profesionálně.Pokud paní (viz dole)měla akutní problémy stačilo si zajít k praktickému lékaři pro doporučení. Sestřička nemůže brát z kapacitních důvodů okamžitě každého. Ale takto to chodí u většiny lékařů.Tuto ordinaci doporučuji.Hezký den.

Přístup MUDr. Klímy perfektní. Vysokou nespokojenost vyjadřuji na adresu zdravotní sestry této ambulance, přišla jsem s bolestmi pro radu a pomoc k MUDr. Klímovi, sestra mě v čekárně odbyla a nedovolila mi ošetření absolvovat - možná má v kompetenci "vyhazovat" pacienty, nevím.

Ověřený profil

Já sem byla s přístupem i kvalitou péče naprosto spokojena.

J

Okamžitě řeší problém a pomůže od něj.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti