Oční ambulance
Svitavská 25, Moravská Třebová

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance Jiný

Nikdy více. Jediné, co musím nyní řešit je změna a viděna dojíždění za jiným lékařem.

Umístění: Oční ambulance

Pan doktor by si měl dát pozor, jak vysvětluje pacientům záměnu léku. Mému dědovi tvrdil, že přípravek Unilat oční kapky již není a ani nebude k dispozici a nasadil místo něj přípravek Monopost oční kapky.
Problém je, že toto tvrzení je naprosto lživé, protože přípravek Unilat je normálně obchodovaný a má dokonce plnou úhradu od zdravotní pojišťovny. Naopak přípravek Monopost je s doplatkem. Jedná se o přípravky s naprosto stejnou účinnou látkou a neexistují studie, které by dokazovaly zvýšený benefit jednoho přípravku nad druhým.
Takže, pane doktore, než budete svým pacientům lhát, zjistěte si, zda nemají mezi příbuznými zdravotníky. ;) Tohle jednání je totiž nadmíru neetické. To ale předpokládám sám víte.

Dana
U takového doktora jsem skončila, na tupozrakém oku mi zanedbal šedý zákal, u druhého si nějak nevšiml, že je na něm také šedý zákal, takže jsem ráda že jsem u něho skončila jinak si ani nechci domýšlet jak bych dopadla. hodinnu od 7 do 8.30 kdy má brát pacienty s infekcí ap. raději prokecá se sestrami. Je to nezodpovědný doktor, který Vám nenapíše ani kapky do očí a pošle Vás ať si je koupíte. Naštěstí jsem se dostala k velmi dobré lékařce, která mě poslala hned na operaci. Mám zoperované obě oči a můžu říct, že i docentka v Brně nevěřila, co tento lékař dokáže

s panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti- je převelice pečlivý, snaživý, má velké odborné znalosti a zkušenosti. Vždy mě pečlivě vyšetří, vše mi vysvětli, poradí, popřípadě odkáže na další informace na netu apod., s každým problémem pomůže. Přestože je o jeho vyšetření veliký zájem a má stále plnou čekárnu, člověk si rád počká, protože ví, že bude vyšetřen lékařem, který svému oboru rozumí.

Dnes jsem u něj byl a byl velmi precizní,příjemný,vše vysvětlil.Rovněž tam má ohleduplné a laskavé sestry.Mohu jen vřele doporučit.

Skvělý doktor, jeden z mých nejoblíbenějších. Na vše odpoví, věnuje pacientům spoustu času..prostě dobrý. A sestra je příjemná paní.

Několikaleté zkušenosti, hluboký zájem o pacienta.

Velice příjemný, precizní, velmi dobrý diagnostik. Vynikající vystupování, komunikace s pacientem na příjemné úrovni. Také sestřičky opravdu milé. Tak by to mělo vypadat ve všech ordinacích. Ostatní "odborníci" by se mohli učit.