Kolmá 686/12, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Dobrý den, dovolte abych se s vámi podělil o zkušenost a osobní názor na návštěvu veterinární ordinace Poděbradská a MVDr. Čápa. Potřebovali jsme vyšetření patel u našeho JRT. Vzhledem k tomu, že toto vyšetření provádí pouze někteří veterinární lékaři, objednali jsme se právě k výše uvedenému lékaři. Na vyšetření jsme dorazili o půl hodiny předem, po nás přišli další tři zvířecí pacienti. Když se sestra dotazovala, proč kdo přišel, ani jeden z příchozích nebyl objednaný, přesto byli ošetřeni před námi i když jsme byli objednáni. Ale to se prostě musí pochopit, pořadí pacientů určuje lékař, že. Skoro po hodině jsme se dostali do ordinace.

Chválím pana doktora Čápa.Perfektní přístup.Dokázal si poradit s kousavým čivavákem. Skvěle poradil jak postupovat ve výchově pejska.Doporučuji…Děkujeme.

Umístění: Ordinace

Pan doktor Čáp je nejlepší doktor ,kterého znám!Loni jako jediný(který operuje totální kolaps trachey) mi zachránil pejska.Velice sympatický,ochotný,precizní.Ani hafík se nebál a byl v klidu.Působí skvěle i na zvířata.Dal nám soukromý telefon a v případě,kdy je potřeba,ochotně poskytne konzultaci i ve svém volnu a domluví ošetření.K nikomu jinému ,bych od loňska už nejela ani na očkování.Za mě veterinář na pravém místě.Lenka Koudelková

Pan doktor Čáp je velmi arogatní, neohleduplný člověk. Kdyby zde nešla dát žádná hvězdička, byla bych mnohem raději, protože tenhle člověk si vůbec žádnou nezaslouží.
Jeden den jsem byla na veterině okolo 9 hodiny večer s kočičkou, protože jsem dříve z práce odejít nemohla. Podle něho byla kočička nevyšetřitelná a říkal mi, že by ji bylo lépe u popelnice. Jak tohle vubec někdo může říct? Na kočičku se teda neochotně podíval, samozřejmě měl u toho kecy, že jsem přišla takhle pozdě, že už nic nezmpůže, že je tu sám. Diagnostikoval kočičí zvracení tím, že je nervozni a ani se nedivim s přistupem jakým vystupoval. A to není jediná zkušenost. Doporučuji k tomuto lékaři vůbec nechodit!

Pan doktor Čáp je velice příjemný člověk a odborník na svém místě.
Má příjemné vystupování jak ke zvířatům, tak i k lidskému doprovodu, vše vysvětlí, poradí, dokonce nám poskytl i své soukromé telefonní číslo pro případ nouze.
Operace obou našich fen zvládl velice dobře, zatím nedošlo k žádným komplikacím.
Odborník na dysplazii kloubů.
Doporučuji.

Na kliniku chodíme s pejsky i kočičkami již řadu let. Vždy správně určili diagnózu a řádně je léčili. Musím pochválit všechny doktory - muže i ženy a také sestřičky. Když u mé fenky leonbergera diagnostikovali před nedávnem cukrovku, byla jsem zoufalá. Okamžitě nasadili cansinsulín, hledali jsme potřebnou hladinu, ale to je logické a přesvědčili mě, že je nutná kastrace. To jsem si ověřila nejen u dalších mnoha veterinářů, ale také u chovatelů se zkušeností s cukrovkou u fenky. Musely jsme s mou fenkou na kastraci a já musím moc poděkovat panu doktorovi Jíšovi a jeho sestřičce za dokonalou práci. Opravdu moc děkuji. Jizva po kastraci se krásně zahojila a kamarádi pejskaři obdivují, jak je skvěle provedena. Je to náročná a zodpovědná práce. U této kliniky si kromě profesionality vážím také toho, že se mohu objednat a přijít na konkrétní hodinu a že jsou vlastně pořád k dispozici. Opravdu děkuji. Maria Křepelková

Tato klinika mi opravdu nevyhovuje a už v životě na ni nevkročím.. Nejen že doktoři zde, mají otřesný přístup ke zvířatům a úděsné chování.. Ale málem mi tu nechali umřít kočičku.. Za prvé ani nepoznali že moje kočička je kočička a ne kocourek, jak se o ní celou dobu vyjadřovali.. A když jsem tam s ní přijela ještě se mi téměř vysmáli že jí nic není.. Pak, když zjistili že má vysokou horečku, nasadili jí naprosto nevhodné léky, které jí vůbec nepomáhaly a oni mi na to jen řekli, že na všechno léky nejsou... Byly to nějaké širokospektré ATB po kterých jí horečky ještě stouply, přitom věděli přesně co jí je (střevní infekce).. A když se pak horečky na pár hodin podařilo srazit nějakou injekcí, což bylo jen dočasné řešení, ptala jsem se co mám dělat když se jí zase vrátí.. Odpověděli mi ať si jí nevšímám, (podotýkám že jí byly pouhé 4 měsíce a málem to nepřežila). Všechno co udělali bylo, že jí dali špatné léky a dali jí na kapačku... A dokonce ani to neuměli..Tak malou kočičku drželo asi 5 lidí, totálně jí vyděsili a ještě se rozčilovali že nespolupracuje a že to je jasné že to pak nejde.. Není se moc čemu divit, když to zkrátka neuměli.. rozpíchali jí všechny pacičky a ani tak se jim to nepodařilo, takže zkoušeli postupně všechny znovu.. Mezitím jsem je zastavila a ptala jsem se jestli je to nutné. Oni se chovali neskutečně arogantně, hlavně paní doktorka Schauflerová a pan doktor Čáp.. A někteří se mi doslova vysmívali...Zkrátka něco otřesného, naštěstí jsme hned druhý den jeli jinam a jeden úžasný pan doktor, nám naši malinkou zachránil, okamžitě změnil všechny léky a ona byla do pár dnů v pořádku, jeho jednání je s těmito rádoby doktory nesrovnatelné... Takže sem už nikdy.

Tuto veterinární kliniku opravdu nedoporučuji. Ano, jsou milí a vstřícní, ordinují i o víkendech a po nocích, to je pravda. Ale o odbornosti mám silné pochyby. Řešila jsem zde několik problémů se psem a vždy byla diagnoza mylná. Jednou byla psovi diagnostikována alergie na kuřecí maso a přitom to tak vůbec nebylo, takže se 2 roky kupovali speciální granule, které neudělaly žádný užitek. Dále jsme kliniku navštívili s bulkou na krku malého rozměru, kdy nám bylo řečeno ať ji vůbec neřešíme, že ho moc sledujeme, boule rostla a chodili jsme na konzultace dále a pořád že prý se nic neděje. Nakonec, když boule dorostla rozměrů vlašského ořechu a pes měl problémy s polykáním, navšívili jsme jinou veterinu a řekli nám, že jsme měli přijít dřív, že nyní je již operace nemožná z důvodu možného poškození krku a dalšími problémy s polykáním atd....Další lékař z této kliniky poté diagnostikoval psovi cukrovku, ale vůbec ji neuměl léčit, indikovat caninsulin atd.... Opravdu nedoporučuji.

Ochotní, vždy se pacientovi věnují, dostupní i o víkendu