Gastroenterologie
Purkyňova 35e, Brno

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Poděkování pani doktorce Valouškové za lidský přístup při zákroku. Paní doktorka je velmi milá a ochotná, vše vysvětlí srozumitelně předem. Byla jsem maximálně spokojená. Děkuji také sestříčkám, za jejich milé jednání.

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Musim se pridat k ostatnim a napsat svoji zkusenost s touto ordinaci.Neumim ani slovy vyjadrit jak obrovsky strach jsem z tohoto vysetreni mela.Takovy strach,ze jsem 6 mesicu trpela nevolnosti a palenim jazyka radeji,nez abych se nechala vysetrit.Kazdopadne moje psychika tomu nepridala a hlava jela na 100% a tak jsem se rozhodla,ze na to vysetreni pujdu.Dodrzela jsem vsechna opatreni nejedla nepila nekourila.Kdyz jsem stala pred ordinaci,chtela jsem utect,ale nakonec jsem sebrala odvahu a sla.Prostredi je pekne,moderni.Sestricka byla moc milá,nabidla mi injekci pokud chci,nebo umrtvovaci sprej do krku.Zvolila jsem sprej a slo se na to.Vysetreni neni prijemne,ale pokud mate tak skvelou pani doktorku da se to krasne zvladnout,bez stresu,uvolnena a vysetreni netrvalo dele nez 3 minuty.Dulezita je spoluprace a dychani.Musim strasne moc podekovat pani doktorce i sestricce,ze to tak krasne zvladly. Tuto ordinaci DOPORUCUJI!!!!!

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Paní doktorka je naprosto skvělá a velký odborník. Vše dělá pečlivě a co nejvíce šetrně. Všechno řádně vysvětlí a je velmi ochotná. Vyšetření, v mém případě gastroskopie, proběhlo hladce a rychle. Zdravotní sestřičky jsou taktéž velmi milé. Prostředí ordinace příjemné. Děkuji mockrát! S pozdravem Mgr. Lubomír Konečný

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Vyšetřeni jako takové patří mezi lidmi jako obávané. Tato obava se však rozplývá, díky skvělému přístupu paní doktorky, velmi milé péči ze strany sestřičky, čistému prostředí a především díky profesionálnímu a šetrnému tandemu a souhře paní doktorky a sestřičky během samotného výkonu. Několik málo nepříjemných pocitů v průběhu šetření paní doktorka i sestřička citlivě vyhodnotily a příjemně naváděly a nabádaly k jejich zvládnutí. Sestřička i velmi pokorně zavtipkuje, a tím míru stresu s vyšetřením spojenou zmírňuje. Moc oběma děkuji a nedokážu si představit, že bych mohl jen tak snadno najít podobný přístup.

Umístění: Gastroenterologie gastroskopie

Perfektni, profesionalni, pristup. Vstricny personal, vse mi bylo vysvetleno a odborne posouzeno. Pani doktorka pusobi zkusene.

Umístění: Gastroenterologie

Paní doktorka Valoušková je snad nejlepší lékařka, která mě kdy léčila. Snaží se člověka ne léčit, ale "vyléčit". Ale i vyšetření u ní je v pohodě. Byla jsem několikrát na gastroskopii a jednou na kolonoskopii. Vše v klidu, příjemná sestra, která se vá maximálně věnuje. Dřív jsem chodila k jinému lékaři, arogantnímu, nepříjejemnému, odešla jsem. Tady je to úplně o něčem jiném. Jsem naprosto spokojená.

Velmi vstřícný a profesionální přístup jak paní doktorky tak sestřiček!!! :) Děkuji za Vaši ochotu :)

Paní doktorka Valoušková je perfektní lékařka, profesionál každým coulem. Pravdou je, že u mě se jednalo o téměř "věštění z koule", ale ani tak neztrácela trpělivost, důslednost a vytrvalost, čehož si velice vážím! Vše se snaží vysvětlit a uvést do kontextu logické souvislosti.
Vyšetření, která provádí, samozřejmě nepatří mezi nejpříjemnější, ale když už jste se dostali k paní doktorce, buďte rádi, jelikož jste ve správných rukou a není třeba se obávat. Koneckonců nečekáte, že se Vám bude dívat na mandle v krku... ;-)
Nevýhodou je, že paní doktorka je opravdu vyhlášená široko daleko, a tak je poněkud obtížné dovolat se a objednat, přestože máte žádanku (na pevnou linku je to téměř němožné). Obrňte se trpělivostí. Pozor: ordinační hodiny uvedené online, na dveřích ordinace a na dveřích na budově, kde je ordinace, mám dojem, že se liší.

Myslela jsem si že toto vyšetření nikdy nepodstoupím, dokonce jsem se zapřela, že nikdy nepůjdu, ale mé zdravotní potíže mě natolik nutili s tím něco dělat až jsem pak sama chtěla na vyšetření jít. S paní doktorkou jsem byla velmi spokojena! Na to jak jsem se strasne bala a cela se trepala paní doktorka me svym jednanim a setrnosti hodne uklidnila. V prubehu na me mluvila a cele to trvalo chvilku. Po vysetreni clovek uz ani nevi ze nejake podstoupil, nic neboli a vse je v pohode.

Skvělá paní doktorka i sestřička. Kdo se bojí nepříjemného vyšetření, stejně jako jsem se bála já, tak rozhodně doporučuji!!! Tady totiž všechno v pohodě zvládnete. Nikam jinam bych nešla.