Adresa

Veterinární ordinace Smečno
nám. TGM 107, Smečno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


nám. TGM 107, Smečno

Veterinární ordinace Smečno



nám. TGM 107, Smečno

Veterinární ordinace Smečno

Zkušenosti

O mně

v ordinaci se věnujeme především psům,kočkám a dalším domácím mazlíčkům včetně plazů. V ordinaci preferuji rodinný přístup a snažím se, aby se u nás c...

Více

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Veterinární ordinace Smečno Jiný

Paní doktorka je velmi milá k zvířátkům i jejich doprovodu,který je často víc vynervovaný než jejich miláček.diagnozu vysvětlí,uklidní,popíše léčbu...je moc hodná.nechci chodit jinam.

J
Umístění: Veterinární ordinace Smečno interní vyšetření zvířat

Nebýt paní doktorky, už by asi moje sluníčko -kočička Tvajlinka nebyla mezi živými. Nikdy neodmítne, snaží se vždy maximálně pomoci , váží si každého pacienta ke každému přistupuje jako k vlastnímu. Tvajlinka i já Vám mnohokrát děkuji za za záchranu života.

I
Ověřený profil
Umístění: Veterinární ordinace Smečno interní vyšetření zvířat

Velmi schopná a hodná paní doktorka. Vždy pomůže , poradí a léčba je účinná. Odcházíme vždy spokojeni , není ani drahá a vždy s přidanou hodnotou navíc :-)


E
Ověřený profil
Umístění: Veterinární ordinace Smečno

Velmi milá a úžasná doktorka. Chodím k ní se svým Argem již od štěňátka, zamiloval si ji na první pohled. Vždy se k němu chová jako k člověku. Přesto, že můj psí puberťák je velmi zvědaví a byl by ji schopen ordinaci zbořit se vždy zasměje a řekne: Že zvědavost je zdravá :) Neměnila bych jí za nic na světě :)


Ověřený profil
Umístění: Veterinární ordinace Smečno Vyšetření, nemoc

Paní doktorka je náš poklad, je to totiž mezi veterináři opravdový unikát. Nejenom že je výborný diagnostik, poradí a ví jakou zvolit léčbu, ale navíc se chová k našim miláčkům s opravdovou láskou. U žádného jiného veterináře jsem se s takovým přístupem nesetkala. Chodíme k ní se třemi psy a dvěma fenkám včasným operativním zásahem zachránila život, má proto naši naprostou důvěru a za všechno co pro naše zvířata dělá, jsme jí velice vděční.


P
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu profesional,takových lékařu moc neznám.Své práci skvěle rozumi,je laskavá a ke zvířatum se chová velice hezky.A hlavně ordinuje za velice příznivé ceny. Pavla S.


Ověřený profil

Super doktorka, která chce zvířata vyléčit a pomoci jim a ne tahat peníze od lidí. Poprvé v životě mi někdo řekl, že můj pes je zdravý a měl upřímnou radost. Za mě rozhodně doporučuji!!:)


R
Ověřený profil

Paní doktorka je vždy velmi milá. K našemu "Tornádu" se chová jako k člověku. Její vstřícnost, péče a starostlivost je na 1*. Ráda se k ní vracím neboť její lidskost je mi velmi příjemná a já i pejsek se u ní cítíme dobře. Kéž by mohla léčit i mě :)


M

Vždy správná diagnostika a léčba, ochota, dobré ceny.


super, mila hodna, vstricna... postarala se o nas i dve hodiny po pracovni dobe..


Došlo k chybě, zkuste to znovu