Michaela Lánová, dermatolog Ústí nad Orlicí

MUDr. Michaela Lánová

Dermatolog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

M. J. Kociana 32, Ústí nad Orlicí
Sam.ord. lékaře spec.- kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je odborník, který poradí. Když se mi na celých nohách udělaly hodně bolestivé pupínky, řekl mi pan doktor na alergologii, že mě poštípala blecha, ale protože jsem tomu moc nechtěla věřit, zašla jsem si raději i k paní doktorce, která ihned rozpoznala kopřivku, dala mi mastičku a doporučila, abych se na čas vyvarovala kyselému a ostrému jídlu a vida, bylo po pupíncích a já mohla v klidu spát.


Skvělá paní doktorka,moc ráda k ní chodím.Plně se Vám věnuje a poradí.


Já jsem se léčila s lupénkou u dalších dvou kožních lékařů a ani jeden z nich ,mi nepomohl. Protože paní doktorka má ordinaci v místě mého bydliště zašla jsem k ní, i když jsem na ní neslyšela dobré recenze. Musím říct, že jsme byla příjemně překvapená. Nejenže mě vzala přednostně, měla jsem ssebou totiž malé dítě, ale doknce mi pomohla a lupénka je zcela pryč a to velice jednoduchou, bezbolestnou a naprosto nenáročnou léčbou.


Paní doktorka Lánová je velmi dobrá erudovaná specialistka. Má vlídný přístup k pacientům a je nevšedně svědomitá.


M

Paní doktorka je moc milá, vyslechne a poradí. Volala jsem jí s akutním problémem v těhotenství a vzala mě hned, jak to šlo, což mi moc pomohlo. Problém mi vysvětlila a nikam nespěchala.


Ž

Paní doktorka je velice milá.Setřička ochotná.Byla jsem tam s malým synem a vzala nás přednostně,což oceňuji,jinde to tak nebývá.Takže mohu jen doporučit.


S

Já osobně jsem s paní doktorkou spokojen.Je vstřícná a pohodová.Co se týče razítek a hromady literatury a jiných tiskopisů,tak mě to vůbec nevadí.Je to prostě klasika,asi jako stará lékárna kde jsou všilijáké ty lékovky,hmoždíře..prostě to má tu správnou atmosféru.Nikdo má informace na hardisku v kompu a někdo v knihách.Důležitější je to,že umí léčit a to bezesporů umí a navíc je lidská a né robot.


I já musím poděkovat, moc mi pomohla. Doktory nesoudím podle toho kolik to ho mají na stole, ale kolik toho mají v hlavě (z doktorského hlediska). =o)


S

Paní doktorka nepomůže, ale neublíží, prima sesterna, ale příchod do ordinace paní doktorky nezapůsobí kladně na pacienta... něco by to s tím chtělo udělat. Nepodepisuji se, protože dnes sehnat v Ústí kožního lékaře není možné..


P

Paní doktorka je milá a má dobrý přístup (byla jsem u ní s malou dcerou). Přesto musím souhlasit s názorem Věry, že dojem hodně kazí její ordinace. Horším prostředí jsem ještě neviděla, úklid by byl opravdu velmi potřebný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti