Oční ambulance
Sokolská 415, Říčany

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Dnes jsem byla u paní doktorky Burešové poprvé a jen lituji, že nemám několikery další oči, abych ji mohla navštěvovat znova a znova. Milá, příjemná, fundovaná, pečlivá. Sestřička také velmi milá. Připadala jsem si jak na soukromé klinice. Při odchodu jsem skoro čekala, že dostanu lízátko. :-D Tato návštěva mi proslunila celý den.

Píši za babičku, které je dnes 89 let. Naposledy byla u Dr. Burešové v roce 2015. Po letech kdy měla 5 dioptrií a možná ještě trochu víc a ještě na každém oku jinak, se jí zrak zázračně "zlepšil" a dostala na každé oko 4 dioptrie. Nehledě k tomu, že v čekárně čekala dvě hodiny a když přišla na řadu - a to byla v čekárně už sama - bylo jí sděleno, že jde dr. se sestrou na oběd. Takže další minimálně půl hodina. Dokonce se jí v čekárně zastávali pacienti čekající k jinému lékaři. Marně Po příchodu z oběda byla Dr. Burešová nepříjemná. Vůbec nebrala ohled na babiččin věk. Empatie na bodu mrazu. Babička je od roku 2015 po CMP, je imobilní, jediné co jí zbývá je čtení a TV, dostat jí k lékaři je nadlidský výkon. Takže paní doktorce velmi děkujeme...

Velmi příjemná lékařka. Vyšla mi vstříc, vzala mě na druhý den. Měl jsem dlouhotrvající problém se závratěmi a po asi 8 vyšetřeních stále bez toho, že by lékaři znali příčinu. Zkusil jsem proto z vlastní iniciativy zajít na oční, paní doktorka mě vzala hned a nakonec mi určila podle příznaků diagnózu, která se nakonec ukázala jako správná (krční páteř). Bylo vidět, že má zkušenosti a také, že má snahu pomoct s problémem. Sestřička rovněž skvělá. Bylo to zrovna v období, kdy se mi dělalo dost zle i při relativně banálních vyšetřeních. Když jsem se jim motal v ordinaci, byly obě fakt super. Děkuji oběma a za nasměřování správným směrem paní doktorce. Doslova vzkazuji: "Jsem rád, že jsem Vás tehdy navštívil, nemusel jsem na spoustu dalších stresujících vyšetření."

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a vstřícné

vstřícný přístup, snadné objednání

Velmi příjemná lékařka, i sestřička, ochotná k pacientům, vše vysvětlí a velmi vstřícná.

Velice příjemná lékařka, ke včem vyšetřením přistupuje zodpovědně a důkladně. Kéž by takoví byli všichni lékaři.

Velice příjemná paní lékařka, dobrá diagnostička, vstřícná a milá komunikace. Doporučuji.

Příjemná, ochotná, komunikativní s dlouhou praxí a příkladnou veřejnou činností.

Velmi dobrá a pečlivá lékařka. Vřele doporučuji pro její laskavý a pečlivý přístup k pacientům. I když má plnou čekárnu je příjemná a usměvavá a ošetření neodbývá.