Adresa

Sokolská 415, Říčany
Oční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
10 názorů

Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u paní doktorky Burešové poprvé a jen lituji, že nemám několikery další oči, abych ji mohla navštěvovat znova a znova. Milá, příjemná, fundovaná, pečlivá. Sestřička také velmi milá. Připadala jsem si jak na soukromé klinice. Při odchodu jsem skoro čekala, že dostanu lízátko. :-D Tato návštěva mi proslunila celý den.


J
Ověřeny pacient

Píši za babičku, které je dnes 89 let. Naposledy byla u Dr. Burešové v roce 2015. Po letech kdy měla 5 dioptrií a možná ještě trochu víc a ještě na každém oku jinak, se jí zrak zázračně "zlepšil" a dostala na každé oko 4 dioptrie. Nehledě k tomu, že v čekárně čekala dvě hodiny a když přišla na řadu - a to byla v čekárně už sama - bylo jí sděleno, že jde dr. se sestrou na oběd. Takže další minimálně půl hodina. Dokonce se jí v čekárně zastávali pacienti čekající k jinému lékaři. Marně Po příchodu z oběda byla Dr. Burešová nepříjemná. Vůbec nebrala ohled na babiččin věk. Empatie na bodu mrazu. Babička je od roku 2015 po CMP, je imobilní, jediné co jí zbývá je čtení a TV, dostat jí k lékaři je nadlidský výkon. Takže paní doktorce velmi děkujeme...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Velmi příjemná lékařka. Vyšla mi vstříc, vzala mě na druhý den. Měl jsem dlouhotrvající problém se závratěmi a po asi 8 vyšetřeních stále bez toho, že by lékaři znali příčinu. Zkusil jsem proto z vlastní iniciativy zajít na oční, paní doktorka mě vzala hned a nakonec mi určila podle příznaků diagnózu, která se nakonec ukázala jako správná (krční páteř). Bylo vidět, že má zkušenosti a také, že má snahu pomoct s problémem. Sestřička rovněž skvělá. Bylo to zrovna v období, kdy se mi dělalo dost zle i při relativně banálních vyšetřeních. Když jsem se jim motal v ordinaci, byly obě fakt super. Děkuji oběma a za nasměřování správným směrem paní doktorce. Doslova vzkazuji: "Jsem rád, že jsem Vás tehdy navštívil, nemusel jsem na spoustu dalších stresujících vyšetření."


Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a vstřícné


vstřícný přístup, snadné objednání


Velmi příjemná lékařka, i sestřička, ochotná k pacientům, vše vysvětlí a velmi vstřícná.


Velice příjemná lékařka, ke včem vyšetřením přistupuje zodpovědně a důkladně. Kéž by takoví byli všichni lékaři.


Ověřeny pacient

Velice příjemná paní lékařka, dobrá diagnostička, vstřícná a milá komunikace. Doporučuji.


J

Příjemná, ochotná, komunikativní s dlouhou praxí a příkladnou veřejnou činností.


A

Velmi dobrá a pečlivá lékařka. Vřele doporučuji pro její laskavý a pečlivý přístup k pacientům. I když má plnou čekárnu je příjemná a usměvavá a ošetření neodbývá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti