Ponávka 2, Brno
Revmatologická ambulance

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Revmatologická ambulance Bolesti kolen

Byl jsem za paní doktorkou poslán kvůli nejasným bolestem kolen. Paní doktorka se mi věnovala dostatečně, vyšetřila mě pohmatem, 2x mi vzala krev na srovnání hodnot a také mě odeslala na rentgen rukou a nohou. Vše bylo negativní. Moc děkuji za vynaloženou péči.

Přišel jsem do ordinace s bolestmi velkých kloubů a ve výsledku jsem byl péčí paní doktorky zklamán. Jiná revmatoložka ke které jsem se později dostal mi už při pouhém pohybu pažemi diagnostikovala pokročilou artrózu v ramenou, přičemž MUDr Blahová mi jen pověděla že to mám od krční páteře a odeslala mě zpět k obvodní lékařce. Nerozumím ani tomu, proč paní doktorka objednává ranní pacienty i více jek půl hodiny před vlastním příchodem, ale to do hodnocení nepočítám.

nechápu, jak je možné, že ji tady všichni chválí...tohle rozhodně není doktorka na svém místě!!!při vstupu do ordinace podala ruku jako "zdechlá ryba", namísto toho,aby zjišťovala,co pacienta trápí, ho pošle k úplně jinému specialistovi...revmatolog rozhodně nemůže diagnostiku pacientových potíží řešit pouze zkouškou ohebnosti kloubů a pohledem na končettiny...rozhodně ne, když se jedná o SLE- systémový lupus,naštěstí jsem narazila na jinou doktorku s opravdovým emočním kvocientem a lidským přístupem, která mi konečně nasadila správnou léčbu a mohu i obstojně žít..

Paní lékařka s velkým " P ". Odborně na výši, skvělý přístup při určování diagnózy ,lidské "vcítění se" do problémů pacienta. Navíc je usměvavá a velmi příjemná.

Výborná lékařka s lidským přístupem,pochopením,určí diagnozu a léčí u mě velice úspěšně vřelý dík

Vynikající lékař, který má pochopení pro pacientovy trable.

Skvělá paní "Doktorka"

Moje maminka chodí k paní doktorce již několik let a je maximálně spokojená. Opravdu můžeme jen doporučit.

Byla jsem u ní jednou a byla jsem velice mile překvapena. Umí léčit a jednat s lidma. Moc mi pomohla. Děkuji.

Paní doktorka Blahová je velmi dobrá lékařka. Moc mi pomohla.
Patří jí velký dík.