Michaela Bílek, psycholog Jihlava

44 návštěv profilu během 30 dní

Konzultace online • 1 000 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč

Platba předem nejpozději 24 hodin na c.u. *********/****
Do popisu prěvodu zadejte své jméno a datum konzultace.
Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Přijímám: dospělí, děti od 2 let
Bankovní převod

Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 000 Kč

Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 000 Kč

Konzultace online • 1 000 Kč +4 Více

Konzultace online • 1 000 Kč

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Dobrý den. Pocházím ze Slovenska, kde jsem taky vystudovala v roce 2010 jednooborovou psychologii na Fakultě sociálních věd a zdravotnictví Univerzity...

• Deprese
  • Vztahová krize
  • Emoční poruchy

Ukončené školy

• Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici, Slovensko
  • Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, Slovensko

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Ostatní služby

Online konzultace

Názory

Umístění: Online konzultace konzultace online

Léčila jsem se pro ataky úzkosti. S paní psycholožkou jsme pracovaly společně na celé řadě dalších témat, díky tomu jsem klidnější a také sebejistější a to mi pomáhá nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Vyhovovaly mi on-line konzultace.

Umístění: Online konzultace psychoterapie

Paní magistra mi již během prvního setkání pomohla natolik, že se můj stav zlepšil naprosto neuvěřitelně. Především oceňuji prostor, který mi nechala, abych si podstatu svého problému dokázala pochopit sama, nikam mě nesměrovala, jen shrnovala, co slyší, jako by si chtěla ujasnit, že skutečně rozumí, nebo mi kladla otázky, které mě přímo vedly k hlubokému vnitřnímu zamyšlení. Nakonec jsem potřebovala pouhá tři setkání, abych si ujasnila, co jsem potřebovala, změnila nefunkční postoje, které mi komplikovaly život a naučila mě hlubokému zamyšlení, kdykoli to bude potřebovat.

Umístění: Online konzultace psychoterapie

Velmi chápající terapeut, který navede k jádru problému. Nechává člověka nad věcmi přemýšlet, ale zároveň důsledně požaduje akci a to ze své zkušenosti vnímám jako nejdůležitější přístup, aby se člověk mohl posunout dál.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní psycholožka byla moje první zkušenost s tímto druhem lékařů. Musím říct, že nemám jediný důvod měnit. Pomohla mi na začátku mých potíží s úzkostí a pomáhá mi dodnes zlepšit můj život a naučit se chápat sám sebe i mé okolí. Většinou neříká nic konkrétně, ale snaží se aby se do odpovědí člověk dokopal sám. To velmi oceňuji, protože zážitek z prozření je o to silnější.

Umístění: Online konzultace konzultace online

Pani psycholozka je velice profesionalni a pritom porad lidska, mela jsem pocit, ze mi chce opravdu pomoct. Krome psychicke podpory, kterou jsem tehdy potrebovala, mi dala i prakticke rady, ktere se snazim dodrzovat a hodne se ta situace zlepsilo. Urcite ji v budoucnu vyhledam, kdyz budu potrebovat.

Umístění: Online konzultace psychoterapie

Veľmi mi pomohla najmä počas obdobia štúdia na vysokej škole, kedy som bola na hranici depresie. Je veľmi vnímavá, nevtieravá, empatická.

• Deprese
  • Vztahová krize