Přijímám: dospělí, děti od 2 let

Konzultace online • 1 000 Kč +4 Více

Konzultace online • 1 000 Kč

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Konzultace online • 1 000 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Online konzultace

Dobrý den. Pocházím ze Slovenska, kde jsem taky vystudovala v roce 2010 jednooborovou psychologii na Fakultě sociálních věd a zdravotnictví Univerzity...

Umístění: Online konzultace psychoterapie

Dobrý den, vybrala jsem si paní psycholožku z důvodu, že nabízí služby on-line. Bylo pro mne těžké kamkoliv dojíždět. Moc mi pomohla s úzkostí. Cítila jsem od paní terapeutky zájem a snahu mi pomoci. Svými otázkami mne dokázala nasměrovat potřebným směrem, a naučila mne pracovat s úzkostí a odbourat překážky, které jsem si v hlavě postavila.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Léčila jsem se pro ataky úzkosti. S paní psycholožkou jsme pracovaly společně na celé řadě dalších témat, díky tomu jsem klidnější a také sebejistější a to mi pomáhá nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Vyhovovaly mi on-line konzultace.

Umístění: Online konzultace psychoterapie

Paní magistra mi již během prvního setkání pomohla natolik, že se můj stav zlepšil naprosto neuvěřitelně. Především oceňuji prostor, který mi nechala, abych si podstatu svého problému dokázala pochopit sama, nikam mě nesměrovala, jen shrnovala, co slyší, jako by si chtěla ujasnit, že skutečně rozumí, nebo mi kladla otázky, které mě přímo vedly k hlubokému vnitřnímu zamyšlení. Nakonec jsem potřebovala pouhá tři setkání, abych si ujasnila, co jsem potřebovala, změnila nefunkční postoje, které mi komplikovaly život a naučila mě hlubokému zamyšlení, kdykoli to bude potřebovat.

Umístění: Online konzultace psychoterapie

Velmi chápající terapeut, který navede k jádru problému. Nechává člověka nad věcmi přemýšlet, ale zároveň důsledně požaduje akci a to ze své zkušenosti vnímám jako nejdůležitější přístup, aby se člověk mohl posunout dál.

Paní psycholožka byla moje první zkušenost s tímto druhem lékařů. Musím říct, že nemám jediný důvod měnit. Pomohla mi na začátku mých potíží s úzkostí a pomáhá mi dodnes zlepšit můj život a naučit se chápat sám sebe i mé okolí. Většinou neříká nic konkrétně, ale snaží se aby se do odpovědí člověk dokopal sám. To velmi oceňuji, protože zážitek z prozření je o to silnější.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Pani psycholozka je velice profesionalni a pritom porad lidska, mela jsem pocit, ze mi chce opravdu pomoct. Krome psychicke podpory, kterou jsem tehdy potrebovala, mi dala i prakticke rady, ktere se snazim dodrzovat a hodne se ta situace zlepsilo. Urcite ji v budoucnu vyhledam, kdyz budu potrebovat.

Umístění: Online konzultace psychoterapie

Veľmi mi pomohla najmä počas obdobia štúdia na vysokej škole, kedy som bola na hranici depresie. Je veľmi vnímavá, nevtieravá, empatická.