Hornomlýnská 839, Zlín

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zachránil nám papillona, poté, co ho napadl a zle pokousal rotvajler. Operace proběhla bez potíží, žádná infekce, bezproblémová anestezie a hlavně probuzení z ní.

Našemu se věnoval osobně, velmi intenzivně i přes to, že celá patálie s operací i následnými návštěvami probíhala přes Vánoce.

Doporučuji.

Jsem velmi spokojený, stará se mi o Berryho úplně skvěle..I když jsem dlouholetý, zkušený chovatel, dozvěděl jsem se hodně nových informací.....Alternuje s lékařkami, velmi milá děvčata, ochotná...Naprosto mne pan doktor překvapil, když jsem s ním konzultoval problémy Barryho v neděli v noci, není to zvykem nikde, taková vstřícnost...

Kliniku pana Javory jsem navštívila už několikráte. Nemohu si pomoci , ale jeho chování , ač vystupuje vůči zákazníkům v celku mile , mi nesedí. S kočkami to moc dobře neumí a v jeho vystupování cítím přetvářku. Skoro při každé mé návštěvě mě uvítala jiná paní doktorka , a jednou jsem byla svědkem toho, jak na jednu mladou paní doktorku nebo sestřičku křičí. Necítím se v tomto prostředí dobře , ptoto už nyní chodím jinam.

S panem doktorem jsem se setkal jednou v lete,kdyz jsme tam byli s pritelkyni se psem. V cekarne jsme sedeli asi hodinu a v ordinaci jsme byli asi 4O minut. Pan doktor kratce vysetruje a dlouho vyklada. Jako student mediciny jsem se podivoval nekterym jeho nazorum. Lec podal to tak presvedcive, ze mu to ma pritelkyne bastila i s navijakem. Byla naprosto nadsena, jaky je to odbornik. Ja jsem tak nadseny nebyl. Pri kontrolach jsem si vsimnul, ze se nechova zrovna moc mile k zamestnancum. Nemuzu rici, ze by byl vylozene spatny, ale vice verim tem jeho doktorkam, ktere si nevymysleji ´blaboly´ a leci.

Velmi milý a sympatický lékař, o pacienta se stará jako o svého vlastního mazlíčka, jsem naprosto nadšený a velmi spokojený.