Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 000 Kč

1 000 Kč

1 500 Kč

1 500 Kč

Online konzultace

V soukromé praxi nabízím online a outdoor psychoterapeutické poradenství pro dospělé a dospívající, rodiny a páry.

S klienty v "terapeu...

• psychosomatika
  • psychoterapie
  • rodinná terapie

Umístění: Online konzultace Individuální psychoterapie (50 minut)

Několik let jsem pravidelně navštěvovala psychoterapii u pana Fialky s psychosomatickými problémy. Příznaky postupně odezněly a nyní se neprojevují. Nenabízí rychlá řešení, ale důslednou a detailní pozornost k celé osobnosti a vztahům. Byl milý, chápavý a podpůrný. Často nabízel shrnutí mé situace, které se mi zprvu nelíbily, ale postupně jsem docházela k pochopení, že pokud nezměním své postoje k určitým situacím, tak budou mé problémy přetrvávat a mé tělo a duše budou stále trpět. Po odeznění příznaků jsem chtěla terapii opustit, ale pan psychoterapeut mi doporučoval ještě několik měsíců setrvat, za což jsem mu velmi vděčná. Mohla jsem nahlížet na změny, které nastaly a vnímat svět v jemnějších nuancích než v době, když mě sužovaly psychosomatické problémy.