Horní Branná 450, Vrchlabí

Doprovod k porodu / smluvní cena

Individuální předporodní kurz /cena za hodinu • 300 Kč

Laktační poradenství /cena za hodinu • 300 Kč +2 Více

Návštěvní služba v šestinedělí /cena za hodinu • 300 Kč

Těhotenská poradna / cena za hodinu konzultace • 300 Kč

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Porodní asistentka

Jsem komunitní porodní asistentka, která provází ženy těhotenstvím, porodem i obdobím po porodu. Podporuji přirozený průběh těhotenství, doprovázím že...

Umístění: Porodní asistentka Doprovod k porodu / smluvní cena

Martina je úžasná porodní asistentka! Její pomoc, péče, starost, laskavé slovo byly balzám na duši a provedla mě těhotenstvím a porodem. Skvělá byla její poporodní péče, bez ní bych nejspíš kojení vzdala. V nemocnici mi byla velkou oporou. Moc doporučuji. Bez ní by to bylo velmi těžké. Děkuji za celou rodinu.
Využila jsem těhotenskou poradnu, doprovod k porodu, laktační poradenství, návštěvy v šestinedělí.

Umístění: Porodní asistentka Doprovod k porodu / smluvní cena

Díky Martince jsem mohla prožít porod, o kterém jsem jen snila a nikdy netušila,že zažiju a také poporodní péči,kterou bych přála každé ženě.
Porod byl rychlý, krásný, naprosto přirozený bez jakéhokoli zásahu a zranění. Každá Martiny rada byla dobře mířená a já k ní cítila absolutní důvěru, klid a bezpečí. Žádné pocity nátlaku, ohrožení a obrany jako u prvního porodu. Tento byl pro mě zcela uzdravující na těle i na duši:))

Umístění: Porodní asistentka Doprovod k porodu / smluvní cena

Martina je jako porodni asistentka na spravnem miste! Mila, zkusena, prijemna, trpeliva,... Mohla bych takto pokracovat do nekonecna :-) Vrele doporucuji!

Bc. Martina Suchardová

Děkuji moc za hodnocení Marti, to potěší.

Umístění: Porodní asistentka Příprava k porodu a asistence u něj

Martina mi byla velmi příjemná už od prvního setkání.
Jsem moc ráda, že se mnou strávila dobu u porodu a podpořila i když to nebylo určitě lehké.
Děkuji a vřele doporučuji.

Bc. Martina Suchardová

Děkuji za kladné hodnocení.