Mezi Cestami 1249, Dolní Lutyně
Zařízení klinické psychologie

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

P. Mgr. Pastuchová je nejlepší z nejlepších, co se týče dg. PAS. Byla nám doporučena jinou lékařkou z jiného oboru. Nikdy nevyměním.

Jsem velmi spokojená s vyšetřením, umí dítě opravdu dobře "ohodnotit" a přečíst. Poradila mi nějaké věci, vracíme se každý rok. Můžu doporučit jako dobrého dětského psychologa.

paní doktorka je supr a velký profesionál chodila sem se synem k paní doktorce marcele kvardové potom odešla na mateřskou a známí mi doporučili paní doktorku pastuchovou nelituji perfektní vše vysvětlí pomůže poradí lékařka syna se sice vrátila po mateřské ale má pojišťovna s né neobnovila smlouvu berou si pacienty jako rukojmí a tak mi paní doktorka pastuchová dala na vybranou najít si lékaře v ostravě kde to máme kousek nebo změnit pojišťovnu nebo zůstat u ní neváhala sem budeme raději z ostravy dojíždět a pokud nezmění pojišťovna názor,kdy bych to měla se synem blíž neměním ještě štěstí,že syn měl a má 2 nejlepší psycholožky doporučuji

C

Pani pastuchova je velice přijemná a vyjde vstřit a pomuže poradi jeto skvěla psicholožka doporučuji . jakni chodim uš 4 roky asem velice spokojena muj syn taky . je licka a aji si vyslechne nazor rodiču ajednani ma skvěle pomaha tak jakse ma a tose cenÍ...

K této psycholožce jsem chodila pár týdnů.Vyslechla mě,snažila se mi pomoct a měla spoustů návrhů na řešení.Nyní k ní už nechodím,protože moje problémy musí řešit léky-antidepresiva,a chodím tedy k psychiatrovi.Velmi děkuju za pomoc a za to,že jsem si sní mohla promluvit o všem o čem bylo potřeba.Dopuručuji

Je to bezvadna,Mladá, sympatická, perspektivní lékařka.Doporučuji

Paní mgr.Martina Pastuchová je velice dobrý psycholog

profesionální vystupování.Je velice dobrý psycholog.

Profesionální vystupování, odborná pomoc, doporučuji.

Za dobu 20let, kdy řeším neustálé problémy svého syna a to velmi těžké problémy, jsem se setkala s velkou řadou lékařů a věřte mi, P. Pastuchová je jedna z nejlepších odbornic, ke které jezdíme přes 40km, protože se nám to oplatí.
Řekla bych o ní samé plusy.
+ ví o čem mluví, nepřitakává pouze
+ nenechá Vás pouze mluvit, aby pak sepsala zprávu z Vašich slov
+ vždy se snaží najít řešení, nebo nějakou pomoc
+ přemýšlí, hlavně řekne i to co si myslí i za cenu nepopulárnosti.
+ já u ní vidím lidskost, normálnost, pocit spříznění, třebas je to profesionální klišé, pro mne je to důležité.
- vidím jen jediné, čas u ní je vždy krátký.

Nikdy neodcházím s pocitem, že to bylo zbytečné.